• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Endometrióza 2

1. mája 2017 
autor
@pici ved by bol zazrak keby som pri tychto stresoch bola tehotna.Takyto zazrak by mi pomohol,mala by som pre koho zit.
1. aug 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari máš IP, je to ale smutné že teraz ked ešte nemáte babo by ste mali s mužom žiť jeden pre druhého :frowning2: škoda že aspon tam nemáš oporu práve tam by mala byť a nie takto sa k tebe správať, držkaj sa moja ja verím že tentoraz budú // všetkým neprajníkom v rodine vytrieš zrak a bude z teba skvelá mamina
2. aug 2010 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@janemari - zasa sa to doma pokašľalo? :cry: Ale ja tiež verím, ako mirip, že ešte len budeš hrdo chodiť s bruškom a určite čoskoro....už sa ti raz to zlé obdobie musí skončiť!!!! :unamused:
2. aug 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari neboj bude to ok.inac ja mam dnes priserny a blby den.najradsej by som so vsetkym tresla a vykaslala sa na to .este ma aj moj doktor vytocil.viac tam nevkrocim aj ked nebudem mat mrchu mesiac. :angry:
2. aug 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem babenky ste naozaj zlate :slight_smile: Za par dni mi pride mrcha a zacinam papat lieky a potom KET.Len aby som na to nezabudla ze ich mam jest :grinning: Momentalne som zo vsetkeho vykolajena a planujem co do buducna ked KET nevyjde.Momentalne mam notas v oprave ale mm pozical svoj.Tak zase asi zavitam az zajtra vecer.
2. aug 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari
drz sa a nevzdavaj to!!!!
2. aug 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari verim, ze ket bude uspesny a uz nebudes riesit co bude, ked.... prajem ti vela sily, lebo nie je nic silnejsie ako zena... tesim sa na pozitivne spravy od teba...
3. aug 2010 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oknosmas ked mam pravdu povedat tak na KET momentalne vobec nemyslim.Riesim buduci rok ako co urobim.Nedavam skoro ziadnu nadej ze KET bude uspesne a ani neratam s tou moznostou.A preto sa uz teraz zariadujem tak aby som mohla buduci rok robit radikalne zmeny.
3. aug 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari znie to az prilis radikalne a strasidelne..dufam,ze to budu prijemne zmeny..drzim ti palec..a mozno prave v tom nicnecakani pride nieco krasne..velmi ti to prajem..takze necakaj..a ono pride..
3. aug 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oknosmas ano bude to nieco radikalne.Bojim sa toho,ale zaroven viem ze ine vychodisko nemam a mala som to urobit uz skor.Urcite to bude zmena k lepsiemu aj ked urcite to bude v niecom tazsie.Ale zase na druhej strane budem na tom psychicky lepsie a bez tych stresov co mam.
4. aug 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari

jaj az sa to zle cita... ale ty si rozumna a urcite mas premyslene co a ako... snad to prinesie len pozitiva pre teba
4. aug 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari držím palce :wink:. Už by sa mohla karta obrátiť k lepšiemu :sweat_smile:

babenky, ešte kým sme 2 v 1 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: TTTTTTTT :dizzy_face:
4. aug 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@pici premyslene ano,len ci sa aj to stastie konecne aspon trosku na mna usmeje :pensive:

@katie233 mohla by sa ale nejako sa jej nechce :sweat_smile:
4. aug 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari vela sily a rozvahy v rozhodovani a uskutocnovani rozhodnuti..
4. aug 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oknosmas dakujem.Momentalne mi nic ine nezostava len cakat ako rozhodne za mna zivot a potom sa uz len podla toho zariadit.
4. aug 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, viem, ze uz sem zavitam len malo :sweat_smile:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a este vam ukazem nasu Lenocku :slight_smile:
4. aug 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tulipanike ta je krasna :slight_smile:
4. aug 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari dakujeme :slight_smile:

a tu co noveho?
4. aug 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tulipanike ja som vás už videla v inej téme ale som čakala že sa s princeznou ukážeš aj tu :wink:
4. aug 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirip no jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , velmi sem nezavitam, viem, ale som rada, ked aspon daco stihnem kuknut, lebo minuly mesiac sa mi na net podarilo prist sporadicky
4. aug 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tulipanike ked uz mas princeznu,mas uz vyrieseny problem tak nemusis chodit na net nic riesit.Teraz je uz net pre teba len relax.
5. aug 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,
ja nemám dobrú správu . Dnes som išla prvý krát ku svojej gynekologičke, vytešovala som sa, že mi už dá tehupreukaz....no a ten nebude! drobčekovi vraj nebije srdiečko! Nechápem to, ešte v pondelok som bola v CAR a všetko bolo v poriadku, ale vraj niekedy to tak proste je. Je mi z toho strašne smutno, už som si myslela, že všetko zlé mám za sebou!
5. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@jani2 to je ako mozne?Nechapem to,tento zivot je naozaj nespravodlivy :frowning2:
5. aug 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jani2 jani, je mi to velmi luto...prajem ti hlavne vela sily...budes ju teraz naozaj potrebovat... ani neviem, co napisat, aby som aspon troska zmiernila tvoj zial...
5. aug 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, jani, ako mame teraz my s janemarie verit, ze nam ket vyjde, ked ty si to uz tolkokrat skusila.. clovek by veril, ze spravodlivost esxistuje, ale neexistuje. kruci! :rolling_eyes: jnemarie, tiez mam par blbych dni, tak nechcem sem velmi chodit vam to este stazovat :unamused: hadam bude uz raz lepsie..
5. aug 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jani2 tak strašne ma to mrzí som myslela že už konečne budeš mať aspon ty šťastie ked sa tu v téme len smola na paty lepí :cry: aj mne lepí ide 17teho k Dr a dovtedy ma drcne asi od nervozity :cry: :cry: :cry:
5. aug 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@miminap moje blbe dni trvaju uz pomaly 4 roky vdaka urcitym ludom.Lenze k nim sa pridali aj dalsi co mi zneprijemnuju zivot .Na jednej strane to boli,ale na druhej som rada,lebo ma to nakoplo veci riesit radikalne.Uz nic nenechavam na nahodu,vsetko si zabezpecim a ked KET nevyjde urobim radikalny rez za tymito 4 rokmi.A neboj tebe to vyjde,teraz uz musi ved musi niekto prelomit smolu v tejto teme.To uz nieje mozne kolko neuspechov tu je.
6. aug 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani2, veľa sily Ti prajem. Je to kruté a nespravodlivé.
6. aug 2010 o 19:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@janemari je mi ľúto, že zase u teba nie je pohoda :frowning2: ale verím, že už sa konečne všetko obráti na dobré. zlého si už mala až-až tak je najvyšší čas, aby sa to obrátilo :wink:

baby všetkým vám držím prsty, aby ste sa dopracovali k babatkám. pre nás enďáčky je to ako odmena za to všetko, čím treba prejsť :wink:
6. aug 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lucy778 dakujem za povzbudenie.Dnes sa stalo nieco,co ma povzbudilo,ze naozaj spravodlivost funguje.Aj ked nechcem byt hnusna a vytesovat sa,ale je to prijemny pocit ze aka taka spravodlivost prisla.
6. aug 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok