• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Endometrióza 2

1. mája 2017 
evi, ozaj ma tak napadlo, su caje zenske co su na prechod pre zeny, to trosku nepomaha? ja si to ani neviem predstavit tie navaly a to vsetko okolo toho :frowning2: :unamused: :confounded: :cry:

tuli :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katie
idem dopisat kolonku s terminom porodu, ma to nenapadlo :frowning2: ci je to skoro?
teda bolo by najlepsie, keby vsetky uz nic nemuseli riesit, len tehu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by bolo úplne super, keby sme mali už len také starosti. s tou kolonkou počkajme na janemari :confused:, nech nám už konečne povie oficiálne tú perfektnú správičku :slight_smile:
10. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ouki, tak cakame na prvu tehu a dopisujeme hned :wink:
10. júl 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filmus ved mi sme ti vdacne za tu tabulku teda ja isto :wink:
10. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filmus ja nepijem nic len beriem denne omegy 3 mstne kyseliny som citala na nete ze toto potrebuju zeny ktore su v prechode a vraj pokial to v tele chyba tak sa zena ovela horsie citi ako ked to v tele ma.a preto odkeyd to uzivam som neni vobec nervozna ano tie prvy dni ked som zacala liecbu a nebrala to omega3 tak som bola nervozna jak pes :sweat_smile: :sweat_smile: aj pri diagnoze endometrioza sa odporucna jest tieto omega 3 idem kuk link kde som to citala..
10. júl 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super stranky, dik, no skoda, ze sme to nevedeli skorej tie vsetky info :wink:
a hlavne nasi dr... :frowning2:
10. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
film ja som si toto nasla na nete hned ako som zapocula ze lekar cosi somral o endoemtrioze a este aj ine stranky .cim viacej som vedela tym viacej som s edno kamaratka :wink:
inak tak zbezne soim pisla v albume co a ako so mnou v podstate to iste skoror ako v tej tabulke
10. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Re: Endometrióza
Podstúpila som liečbu endiometriozi, raz za mesiac mi pichli injekciu ktorou mi zastavili menzes, trvalo to pól roka. Ten pól rok som prežila v pohode a keďže som pravidelne cvičila neboli žiane kilá navyše a ani zmeny nálady atd. Problém nastal až po vysadení injekcií keď sa mi začali tvoriť hormóny. Hlava sa mi točila tak, že keď som vstala z postele momente som spadla naspäť, všetko som vyvrátila, v prvé dni som bola úplne bezvládna.Potom to začalo postupne ustupovalť a po dvoch týždňoch to prešlo. Samozrejme som navštívila lekára, ktorý mi povedal, že je to v dôsledku hormonálných zmien. Pravidelne chodím na gyn. preventívky a výsledky mám OK.

baby toto som nasla na porade...pomoooc :angry:
10. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte spolubojovnicky,
tak to veru nehrozi vsetko precitat... :rolling_eyes: . Nebola som tu par dni a pozrimeze. :slight_smile:
Nastasia,
co nove? Mas uz vysledky z lpsk?
Janemari,
stale drzim palce a neustale na teba myslim. Sme tu, aby sme spolu bojovali.
Filmushka,
takze tabulka ....hm....ja mam rozrobenu z minulosti a skladam ju pocas citania predchadzajucich rokov v endo temach. Ked bude cela, dam vediet :sunglasses:
10. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dahra :slight_smile:
10. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, ma to uz prestava bavit citat tie veci vsetky okolo toho, lebo ma porazi :cry:
fakt niekedy je to tazke vydrzat a byt normalny :frowning2:
10. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dahra,
ano mam, vela zrastov v bruchu a dve malinke loziska endo, ktore mi odstranili takze liecbu neptrebujem :slight_smile:
10. júl 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
film prepac uz sem nedan ani slovo :wink: som myslela len ze pomozem nie pritazim.lebo mne pomohlo ze som vela o nej vedela az kladne veci ale aj pozitivne .som realista tazke ani iluzie si robit ale zase myslim len pozitivne a verim ze budeme vsetky tehulkey ked kukam tehu s ednom tak myslim len pozitivne :dizzy_face: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem Vam pekny vikendik a oddychnime :slight_smile:
10. júl 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, je tu niekto?
10. júl 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katie, ja :slight_smile: si tu este?
10. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
10. júl 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na stretku s kamoskou z VS,po 5 rokoch a hura, konatel Ferticentu je manzel jej sesternice :grinning: taakze, ak by sa nam potom v gyn-five nepacilo..... :grinning:

inak vcera ma dost pobolievalo brucho...ja neviem, ci ztoho hnusneho pocasia,momentalne som na Kysuciach, celyden fajne a teraz dazd a strasna kosa :confounded:
10. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute idem vas docitat. :wink:
10. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luko. tak to je super. budes mat protekciu :slight_smile:
ja som smutna, dnes som priatelovi navrhla ten oktober a on nechce :unamused: ze to len keby sa endo potvrdila. lebo v sprave mam uvedenie ze minimalne loziska a ze diagnoza sa teda nepotvrdila, ze moje tazkosti boli pravdepodobne zo zrastov.
10. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastasia: moj muz nechcel dva roky,tak viem, ako sa citis :unamused:
zatial sme v gyn five, takze neuvazujem o zmene,ale dobre vediet
10. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
luko, tak vikendujes? ci uz dovolenka?
nastasia, porozpravaj sa s dokim, co on na to vsetko, ved este si s nim po op. ani nehovorila poriadne :wink: budes mudrejsia :slight_smile:
10. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, som u mamy, zajtra dorazi mangel a ideme k babke na gulas party,pride aj zvysok rodinky, tak sa tesim, posledna bola pred 2 mesiacmi a bolo super :slight_smile:
10. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak fajneeee
a ozaj super, s tymi znamostami...v tom centre :wink:
10. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, svet je maly :sunglasses:
10. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam strasnu chut si urobit radost,kukam akcie na mandarinka.sk a tak by som si hned kupila new parfem...ale krot sa zena,o dva tyzdne dovolenka :grinning: treba setrit
10. júl 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok