Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

filmushka
12. okt 2009

prahaxx, peknu fotocku tu mas 😉

evine sa uz musi čkať 🙂

tulipanike
12. okt 2009

evina napinaaaaa

jani2
12. okt 2009

no ja som tu tiež ešte stále, malá sa ešte nezobudila, stále spinká, tak mám ešte chvíľu čas....Evi, Evi nenapínaj nás! 🙂

jani2
12. okt 2009

tak dlho to netrvalo, už počujem ako hádže cumeľ o zem, tak ja utekám, nakŕmiť, prebaliť..... 😀

jani2
12. okt 2009

ale ja zas prídem!!!!!!!!!!! 😀

mirip
12. okt 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

filmushka
12. okt 2009

mirip, uz si zbalena? 😉 😵
asi blba otazka...

mirip
12. okt 2009

už dva týždne filmuš už ani nebudem vedieť čo som kde do tašky dala 🤐

filmushka
12. okt 2009

tak vela stastia, aby vsetko bolo O.K. 😵 😵 😵

mirip
12. okt 2009

tak to budeme potrebovať, som zvedavá čo bude zajtra 🙄 😕

filmushka
12. okt 2009

jedna ide do porodnice, druha pribudne oficialna tehula, normalne stafetovy beh tu mame 😀
len tak dalej 😵 😵 😵

tulipanike
12. okt 2009

veru, mirip, mne ti to ani nedoslo, ako pozeram na tvoje tt 😅
fakt, ved to uz o chvilinku drobcek na svete 🙂

mirip
12. okt 2009

hej tulip termín dnes a žiadne bábo pri mne pplakať nevidím 😒

mirip
12. okt 2009

veru fimus ale čo je na tom dobré? aspin to vidieť tú nádej že sa to dá aj s problémamy a podarí sa otehotnieť skor či neskor to je jedno ale nakoniec budete všetky s // a tehulky

filmushka
12. okt 2009

😵

katie233
12. okt 2009

ahojte dievčatá 🙂. na chvíľočku som ku vám zavítala 🙂. evina sa ešte neozvala? dúfam, že je všetko ok 😉

janemari
autor
12. okt 2009

Caute baby.Tu je normalne ze napinaaaaaak.

Evinaaaa ty chces aby sme tu mali kolektivny infarkt 😀

janemari
autor
12. okt 2009

No nic,ziadne spravy.Idem ja off.Ale pokusim sa sem dostat este vecer,lebo zvedavost mi neda. 😉

prahaxx
12. okt 2009

noo držím palce veľmi a v duchu si predstavujem, aké by to asi bolo finišovať v čakaní 😉

jani2
12. okt 2009

Tak Evina stále nikde, dúfam, že je všetko OK.
mirip - ja som tiež presvedčená, že všetky baby tu budú čo nevidieť, endoška je síce sviňa 😒 ale keď sa bojuje, tak každá nad nou vyhrá! 🙂

ika33
12. okt 2009

Ahoj babule.
tak ako? Vidím, že Evina so počká kým tu budeme všetky a potom dá tú dobrú správu.
Evi, tak ako?

mirip
12. okt 2009

tak na dnes poslednýkrát a zajtra som mimo TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 možno najbližšie už budú mamičkovské, uvidíme len dúfam že budeme zdraví 🤐

jani2
12. okt 2009

mirip- tak ja chytám rýchlo ešte tie tehu vírusiky 🙂

ika33
12. okt 2009

Mirip, tak ti želám veľa síl a veľa zravíčka obom. Držte sa. A keď už budeš vládať a mať čas a chuť nás prísť pozrieť, tak nám prilož aj foto drobca, nech sa možme vytešovať. Držím päste.

janemari
autor
12. okt 2009

Mirip drzim palceky nech je porod taky lahky ako moze byt a nech ste obaja v poriadku a rychlo doma.Budeme tu na teba mysliet.

Evina ale toto sa nerobi 😠 ved teraz nevieme co sa deje,ako si dopadla.Bud sa tak velmi vytesujes,ze si na nas zabudla,alebo .....

Chytaaaaaaam viiiiiiiirusiiiiiiiiky lebo co nevidiet zacne plodne obdobie 😀

katie233
12. okt 2009

Mirip, držte sa!

Evina???

janemari
autor
12. okt 2009

Mna tu z toho napatia asi porazi.Naozaj neviem co si mam mysliet,hadam si ju nenechali v nemocnici 😲

katie233
12. okt 2009

Janemari nestraš! Ale ani ja z toho nemám dobrý pocit 😅. Toto sa na Evinu nepodobá 😠

janemari
autor
12. okt 2009

Ved to,ze neviem ci sa mam bat,alebo co. 😖

ika33
12. okt 2009

aj dúfam, že je všetko OK s Evinou. Kočky tak veľmina ňu myslíme, že už sem musí prísť.