Endometrióza a divné krvácanie

minneli27
1. aug 2015

Ahojte zeny. pred mesiacom som absolvovala diagnosticku laparoskopiu, kde mi zistili endometriozu. teraz mam liecbu, mam za sebou 1. injekciu diphereline a nasledne klasicky menstruaciu. prvy den po skonceni menstruacie som mala trochu pocit palenia, zacinajuceho zapalu ale hned na druhy den to preslo. asi po 2 dnoch sa mi objavilo jemne krvacanie, velmi malicko a jemne ruzove ale trva uz treti den... stale ked sa utieram po moceni, mam tam jemnu krv na papieri.. neviem ci to moze mat suvis s tymi hormonalnymi injekciami alebo nieco ine.. som na dovolenke,moj dr tiez takze sa mu neviem dovolat.. neviem ci sa mam kupat alebo radsej nie... nemate stym niekto skusenosti, kto ste absolvovali liecbu dipherelinom?? ake stym mate skusenosti? myslite ze toto jemne krvacanie je Ok alebo si tu mam vyhladat nejakeho gynekologa/ pohotovost? dakujem za rady

veronikabell
1. aug 2015

tiež mi o laparke nasadili diphereline, prvú ms som dostala aj ja a trvala 5 dní, prvý mesiac brania sa mi objavilo aj špinenie asi tak 2x...vraj je to normálne, nemaj strach...ale pálenie som nemala, neprechladla si? radšej sa nekup, aby sa to ešte nezhoršilo