Entizol na infekciu

dadka220187
14. mar 2017

ahoj :( po poslednej kontrole mi gynekologycka povedala ze mam infekciu a predpisala mi entizol tabletky plus vaginalne dokonca aj doxyhexal viem ako ich mam brat no nepamatam sa entizol tabletky v akych casovych intervaloch sa maju brat kedze sa beru tri krat denne...a uvazujem o zmene gynekologycky pretoze si mysli ze som daka .... :( co je nemyslitelne pretoze s partnerom som dlhe roky len v poslednych dvoch rokoch mam taketo problemy a nechapem dovod vobec mi nechce pomoc iba ma zhadzuje ze som slapajzna....ak je tu niekto kto uzviva tento entizol tabletky tak prosim dajte mi vediet ten casovy interval - samozrejme mi ho ani nepovedala :/ dakujem pekne :/

nyusika
14. mar 2017

@dadka220187 takto...a partner je OK ?
myslim vernostne, ja by som to na lahku vahu nebrala.

dadka220187
autor
14. mar 2017

jasne ze ano sak nemame 20 :( stale sme len spolu preto tomu nechapem preco stale mam zapal :(

jackie17
14. mar 2017

Ako si na tom s bielou múkou a sladkostami? Ja som mala zápaly takmer nonstop, az som plakala kvoli tomu, co som nemohla normálne existovať a byt s mužom to uz vobec...ked som tieto zložky vylúčila, tak uz roky som nemala problem

dadka220187
autor
14. mar 2017

no sladkost si dam a muka no jedine co jem je chlieb nejem ani mliecne vyrobky ani syr a ani mlieko nepijem