Estrimax pred kryoembryotransferom

gagirl
28. mar 2014

Ahojte..nemate prosim niektora skusenost?beriem estrimax 3krat 1 tab.pred KET a mala som velmi kratky aj slaby menzes..moze to byt tym estrimaxom?dufam ze to bude v poriadku..dakujem..

korenka17
8. jún 2014

@gagirl ...ahoj,aj ja od včera beriem Estrimax,tiež 3x denne,môže ževraj vyvolať špinenie,som zvedavá aj ja čo to urobí,dávam si aj utrogestan 4-0-4....KET asi nebolo úspešné? 😖

smoulinka13
8. jún 2014

@gagirl ahoj aj ja ked som brala estrimax tak som mavala slabu mms.Brala som 2x1. Podla mna lepsia kratsia mms, lebo prvy krat po ET ked som nebrala estrimax som mala mms 8 dni a potom sliznica nestihla dorast

santamonica
13. jún 2014

ahojte, chystam sa na KET a dr. mi predpisal estrimax plus anopyrin, estrimax najskor 1x denne, po piatich dnoch 2x a nakoniec 3x denne..... ked som si precitala letak, tak nic moc, mne vysli zle imunologicke testy, vraj stitna zlaza, prisla som o dve tehotenstva , vraj tieto lieky by mali pomoct, tak idem do toho, aj ked vedlajsie ucinky su des........... hlavne aby to pomohlo

cristinna
15. jún 2014

@santamonica
Aj mne tak predpisali 🙂 Od zaciatku menzesu prvych 5 dni raz denne Estrimax a potom po piatych dnoch uz dvakrat a nakoniec 3x denne.
Okrem Estrimaxu beriem aj anopyrin a prednison, zatial u mna kedze tieto dva lieky beriem etse pred menzesom asi take 2 tyzdne, sa neprejavili ziadne neziaduce ucinky. Takze klidek, tiez idem na KET.

santamonica
15. jún 2014

@cristinna ..... ahoj, tak sme na tom rovnako, len mne prednison nepredpisal / na co to beries?....drzim nam palce 🙂

cristinna
16. jún 2014

@santamonica

Prednison beriem na to, aby som nevytvarala protilatky proti embryjku 😀 tak uvidime, na vklad asi do troch tyzdnov, drziiiim palce aj na nohach 🙂

santamonica
17. jún 2014

@cristinna hma, tak neviem, preco mne to nepredpisal, mne naposledy jedno embryjko sa prestalo vyvijat a druhemu ( ujali sa obe 😖 ) prestalo v 3.mesiaci bit srdiecko ☹ , musela som ist na kyret , tak snad dr. vie co robi.......mne to vychadza tiez za take 3,4 tyzdne, boze aj sa tesim aj sa bojim, nemam uz vela pokusov, snazim sa na to moc nemysliet, tak sa drz 😅

babatkoo
29. aug 2017

Ahojte, dostala som od lekara ESTRIMAX na zdvihnutie vystielky maternice. Ako na potvoru ked je sviatok som dnes zacala na 15DC slabucko do ruzova krvacat. Ovulacia to na 100% nie je. Je mozne ze to mam z toho ESTRIMAXU? Na kontrole som bola minuly tyzden. Vsetko ok, ziadny polyp ani myom....