Extrémne ovisnuté prsia v 18. rokoch

laurikasarinkaq
29. dec 2020

Dobrý deň chcem sa opýtať či mi nevie niekto poradiť čo sa dá robiť s extreme ovisnutymi prsiami .
Mám 18 rokov , nemam deti a mám velmi škaredé ovisnuté prsia skoro po pupok , veľké natiahnuté bradavky a zvyknú mi byt vidieť na nich veľké hrubé žily .
Som pomerne pekné dievča , ale keby sa mám ísť napríklad kúpať s kamarátkami tak sa prepadnem od hanby . Aj keď ich mám v podprsenke sú strasne voľné mäkké a musím ich stale všelijako napravovat aby mali guľatý tvar .
Niesom najštihlehsia lebo mám väčší zadok a stehná ale úzky pas a dosť štíhle brucho .
Dievčatá ktoré poznám ktoré majú plnšiu postavu ako ja majú aspoň pevné prsia. U lekára som nebola , naposledy keď mi gynekológ kontroloval prsia mi do správy napisal len že prsia voľné.
Neviete mi poradiť nejaké účinne tablety alebo cokolvek z čoho nepriberiem ale prsia budú pevnejšie ?
Popravde stare babky majú lepšie prsia ako ja :D :(

snazilka_bio_mamka
29. dec 2020

skús cvičiť 🙂 posilniť prsné svaly

0silvia0
29. dec 2020

@laurikasarinkaq to je genetika, kazda podedime mix genov, ktore sa na nas vysantia. Jedine, co mozes urobit je cvicit, sportovat a vyformovat si postavu ako celok.

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
44janica44
29. dec 2020

nepoteším ťa ovisnuté prsia sa nedajú nejako odstrániť. určite nie tabletkami ani cvičením prsia sú proste žlazy v koži.... prsný sval je pod tým ten posilníš ale samotné prsia nie. možno sa trochu vyplnia kojením ale to je len chvílkový stav, ovisnuté prsia sa riešia chirurgicky ale väčšinou až po kojení a odrodení detí lebo potom znova zmenia tvar a aby to tiež nemalo negatívny vplyv na dojčenie. čiže skús pozrieť nejaké iné typy podpseniek napr. lambadového strihu teraz je plno možností treba len trošku poskúšať a popozerať

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laurikasarinkaq
autor
29. dec 2020

@0silvia0 čo viem tak mamina má 42 rokov a má veľké prsia a krasne pevné , velmi jej ich závidím s hanbím sa že mám o toľko rokov menej a prsia 60ničky:(, ale veru ano ,mohla som podedit možno po babke ,prababke..
Viem že moja babka bola na prsiach na plastike ale myslím že preto lebo je štíhla a chcela ich väčšie teda aspoň myslím ,keďže ona si velmi strážila vždy postavu

laurikasarinkaq
autor
29. dec 2020

@majamat ja mám tiež také placky len , bradavky mám úplne dole ..katastrofa .

0silvia0
29. dec 2020

@laurikasarinkaq jasne, ze si mohla podedit rozne geny aj z otcovej strany... v tvojom veku chapem ze su prsia velmi dolezite, ja som zas cely zivot nemala ziadne, v nasej rodine z maminej strany su vsetky zeny ploche. Z otcovej strany maju zeny prsia take ako opisujes ty, tak si vyber🤷‍♀️ jedny lepsie ako druhe...
Toto poriesis len chirurgicky...

mk22
29. dec 2020

No lepšie to nebude.. Nepomôžu lieky ani cvičenie.
Ja by som išla na úpravu dnes sa dá upraviť všetko.
Normálne si dohôd s Dr konzultáciu krásne ti vysvetli celý zákrok zmenší ti prska na veľ C alebo povieš si svoju predstavu.
Si mladá holka nebudeš sa od 18tich trápiť kvôli ovislym prsiam.
Bude z teba úplne iná žena.. Odporúčam Dr šípka robí krásne úpravy.

laurikasarinkaq
autor
29. dec 2020

Rozmýšľam že keby som vazne schudla ,tak by mi to vyriešilo moj problém , keď som mala 14 mi diagnostikovali anorexiu a prsia si asi viete predstaviť ake som mala , žiadne . No a teraz po 4-5 rokoch mám asi o 25-30 kg viac ,keďže som bola vazne podvýživená . No a spolu zo zadkom a stehnami išlo namiesto brucha prsia :D

laurikasarinkaq
autor
29. dec 2020

@mk22 dakujem krasne za Rady,môžem sa opýtať , ako sa pohybujú ceny za takýto zákrok ? Ja by som bola momentálne šťastná že malé prsia ako za veľké ovisnuté

mk22
29. dec 2020

@laurikasarinkaq keby vážne schudneš, ako píšeš.. Prsia sa ti nepostavia..schudnes na nich ale ukladať do podprsenky ich budeš rovnako možno aj ťažšie keďže po schudnutí ti ostane prázdna mäkká ovisnuta koza.

laurikasarinkaq
autor
29. dec 2020

@majamat skúsila som a ceruzka aj po zdvihnutí ruky ako prilepená:D takze moja smola no

mk22
29. dec 2020

@laurikasarinkaq záleží od Dr treba si preštudovať vybrať správneho Dr.
Je tu skupinka kde ženy majú za sebou iba úpravu ten rozdiel po je úžasný krásny telo je úplne iné mladistve.
Dr ti krásne upraví aj dvorce ak budeš chcieť.
Netuším koľko stojí čisto úprava.

laurikasarinkaq
autor
29. dec 2020

Este som chcela povedat že som si kúpila pred par dňami queen colagen , je to vraj aj na spevnenie pokožky ,elasticitu.kupila som si ho kvôli vlasom a nechtom ale vraj je dobry aj na pokožku tak by som bola velmi rada keby aspoň trooošilinku pomohol aj na prsia

mk22
29. dec 2020

@laurikasarinkaq fotka ktorá je zverejnená.. Len aby si Videla ten rozdiel.
Potom aj fungovanie, šport.. Kúpa oblečenia je úplne o inom alebo to tebou spomínané kúpalisko.

simona92101
29. dec 2020

@mk22 velmi pekna a vkusna uprava,prirodzene posobia

mk22
29. dec 2020

@simona92101 áno krásny výsledok.
Ale ten pocit tej ženy.
Tam už trpí chrbtica tie veľké prsia nie sú len nepekne ale dokážu spôsobovať bolesti nedá sa robiť bežná činnosť všetko treba prispôsobiť veľkým prsiam aj to telo vyzerá mohutné.
Po úprave je to úplne iný pocit, cici sú ľahké 🙂 aj telo má hneď iný rozmer

sissy27
29. dec 2020

@laurikasarinkaq nič iné len pár tisíc € a šikovné ruky dobrého plastického chirurga. Každý cent, ktorý máš v pláne vyhodiť za tabletky, vitamíny, krémy, kolagén a neviem čo všetko si pekne odlož, niečo k tomu prihoď (z vreckového, z brigády) a našetri si na operáciu. Iné riešenie v tvojom prípade neexistuje. Ani to cvičenie, ktoré ti je odporúčané v prvom príspevku, jedine, že by @snazilka_bio_mamka poznala špeciálne tajné cviky na ovisnutú kožu. Ak áno, tak je načase s tým začať podnikať.

marcellka32
29. dec 2020

Momentálne sú akcie na prsia na klinikach

trema
29. dec 2020

Tiez som mala take prsia a od 15 som vedela, ze raz pojdem na plastiku.. uz take prsia nemam, bola som na modelacii, ziadne silikony, len vyzdvihnutie a odstranenie prebytovnej koze.. tu cvicenie, kremy, schudnutie nepomoze, len si setri peniaze 🙂

simona92101
29. dec 2020

@mk22 chapem, ja mam 80F, cize viem aky je s tym zivot ..

snazilka_bio_mamka
29. dec 2020

@sissy27 Netreba byť hneď sarkastická 🙂 určite cviky nepomožu uplne ale niečo urcite.

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mk22
29. dec 2020

@simona92101 ja mam dve kamarátky co mali G košík aj mi ich bolo ľúto.
Volala, som ich behať to vbc plávať sa hanbili do fitka detto.
Podprsenky plavky si dávali šiť na mieru jedna mala neskutočne probl s chrbticou a jej postava bola ze pavucie nohy zadok žiaden a obrovské prsia.. Dnes má po zákroku krásne v modelovane cici celá pekná je.. Úplne iná.. Fitku jeme spolu kúpi oblečenie ako mladá micka banuje ze nebola skôr.

mk22
29. dec 2020

@snazilka_bio_mamka keby sa bavíme o ovisnutom zadku.. Tak áno.. Ale ovisnute veľké prsia skrasli iba dr