Extrémne ovisnuté prsia v 18. rokoch

laurikasarinkaq
29. dec 2020

Dobrý deň chcem sa opýtať či mi nevie niekto poradiť čo sa dá robiť s extreme ovisnutymi prsiami .
Mám 18 rokov , nemam deti a mám velmi škaredé ovisnuté prsia skoro po pupok , veľké natiahnuté bradavky a zvyknú mi byt vidieť na nich veľké hrubé žily .
Som pomerne pekné dievča , ale keby sa mám ísť napríklad kúpať s kamarátkami tak sa prepadnem od hanby . Aj keď ich mám v podprsenke sú strasne voľné mäkké a musím ich stale všelijako napravovat aby mali guľatý tvar .
Niesom najštihlehsia lebo mám väčší zadok a stehná ale úzky pas a dosť štíhle brucho .
Dievčatá ktoré poznám ktoré majú plnšiu postavu ako ja majú aspoň pevné prsia. U lekára som nebola , naposledy keď mi gynekológ kontroloval prsia mi do správy napisal len že prsia voľné.
Neviete mi poradiť nejaké účinne tablety alebo cokolvek z čoho nepriberiem ale prsia budú pevnejšie ?
Popravde stare babky majú lepšie prsia ako ja :D :(

syslik81
29. dec 2020

mas 18 ... na plastiku ci uz len upravu zabudni ... budes mat deti naplnia sa mliekom a este pomenia .. ak pojdes na upravu teraz na 80% budes musiet este raz .. cvicenim a zmenou stravy to mozes este mierne ovplyvnit nebude to zazrak ale daleko lepsie ako plastika v tak mladom veku ... nauc sa mat rada samu seba.. prsia niesu to najdolezitejsie na zene ... bud rada ze si zdrava

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laurikasarinkaq
autor
29. dec 2020

@mk22 ako keby som videla svoje prsia ,úplne ..
Nádherne spravene velmi závidím :( ale keďže mám 18 , chodim do skoly tak myslím že finančne by som asi nezvládla operáciu , keďže mám kopu výdavkov spojených s bývaním stravou a podobne ..

sissy27
29. dec 2020

@snazilka_bio_mamka pomôžu - pri PLOCHOM hrudníku, alebo veľkosti max A. Tu sa bavíme o ťažkých, ovisnutých prsiach, ktoré sú až na pupku. Natiahnutá koža, prebytok žľazy, hmotnosť pŕs, gravitácia... Ja neviem kde si bola keď boli v škole hodiny anatómie, ale s radosťou ti rozšírim obzory a keď zbadáš, z čoho sa skladá ženský prsník, tak pochopíš, akú hlúposť si napísala.

mk22
29. dec 2020

@laurikasarinkaq je mi to jasne ze to nie je lacná záležitosť len som ti chcela ukázať ze všetko sa dá.
Si mladá, ty nevieš kde budeš o rok dva tri.. Možno nájdeš s priazne u dušu mladíka ktorý ťa podporí.
Držím palce.

laurikasarinkaq
autor
29. dec 2020

@mk22 Mám už dva roky priateľa aj napriek mojim prsiam ,ktorý ma miluje a nikdy mi nevyčíta to ake ich mám . Je to dokonca jediný muž do ktorého som bola kedy zamilovaná a milovala som ho ešte asi 2 roky predtým ako sme sa dali dokopy tak som velmi šťastná že mám zrovna jeho aj napriek tomu že by mohol mat oveľa krajšie dievča .ide skôr o to že by som si rada dala plavky , alebo oblečenie s inými strihom a nie stale len široké trička , keďže mám typ postavy kde treba ukázať ploche bruško ked už mám väčší zadok ale stale nosím len široké trička a vobec sa necítim dobre,dokonca sa často za svoju postavu tak hanbím že sa bojim chodit medzi ľudí normálne ... je to velmi obmedzujúce , ale som vďačná že mám aspoň stastie v laske

mk22
29. dec 2020

@laurikasarinkaq to je super.
To obmedzovanie ktoré píšeš je pre ženu vážne nepríjemné.
A to si mladá 18r žaba.
Ja mam dcéru.
Ak by mala tieto "problémy" tieto pocity ktoré opisujes.. Sama by som ju na zákrok poslala a zaplatila by som jej ho.
Mrzelo by a ze ako 18r nechce ísť medzi ludi len preto lebo ma prsia na pupku.
Áno treba sa ľúbiť takú ale sme prsia nie sú stredobod ale dokážu riadne strpcit život..

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fadama
29. dec 2020

@mk22 moje nervy, presne aj ja mám také ako na prvej fotke. 😭

0silvia0
29. dec 2020

@laurikasarinkaq kazdy normalny chlap vie, ze za velkost a tvar prs zena nemoze, takze nemal by vycitat zene prsia. Ak to chlap robi, tak je to blb

vierocka888
29. dec 2020

Zlaticko netrap sa! Moje prsia sú este horsie ako na tej foto hore pred zákrokom... bradavky mi nonstop kukaju na boty, este su aj do stran🤷‍♀️😅🤣🙈
Odporucam ti, kukni si na astratexe plavky aj podprsenky, ja uz kupim iba tam. Mam veľkosť 90/I 😒
Viem aké to je, keď si môžeš zalozit kozy pod gumu od teplakov....
Tiez raz chcem ísť na operáciu, len by som mala cela a veľa najprv schudnúť...
Ale! Píšeš ze mas ploche brusko a vacsi zadok. Určite vyzeráš super! 😊 Ked si kúpiš par ozaj dobrých, zmensujucich podprseniek, budes mat na chvilu po probléme a ked začneš pracovať, prsia sa uz daju aj na splátky spravit 👍
V každom prípade, mas priateľa, ktorý ta miluje taku,aká si - a to je dolezite♥️
Si krásna a jedinečná, ľúb sa a budeš šťastnejšia🥰♥️♥️♥️

laurikasarinkaq
autor
29. dec 2020

@vierocka888 velmi pekne napísané ❤️ Dakujem krasne za takýto nazorik vážim si to ❤️

vierocka888
29. dec 2020

@laurikasarinkaq drzim palce, az si šťastná a spokojná sama so sebou - ci uz pred alebo po operácii 😘

karpina
29. dec 2020

@laurikasarinkaq Tebe by mohla byť úprava pŕs plne uhradená poisťovňou. Ak ti vznikajú zdravotné problémy, ako bolesti chrbta, dráždenie pokožky psychické problemy atd. Len si treba za tým ísť k lekárom a poradiť sa. Dokonca poznám konkretny prípad,, mladé dievča podstúpilo tento zákrok a poisťovňa jej plne výkon uhradila. Robil jej to doktor Košťál v Ružinove.

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karpina
29. dec 2020

@majamat myslím, že tam treba viac tých symptomov, ktoré som vyššie spomenula. Ale za tým treba ísť, treba mať od ortopeda, kožného lekára atd. potvrdenia, že ti nadmerné poprsie spôsobuje také a také zdravotné potiaže, ktoré sa dlhšie nedarí odstrániť bežnou liečbou. Ak máš známych lekárov a dajú ti potvrdenia, aj to je asi cesta 🙂

snazilka_bio_mamka
29. dec 2020

@mk22
@majamat ja ich tiež nemám najpevnejšie, lebo ich mám velké, ale velmi mi pomohlo zhodiť dosť vela váhy a cvičiť. Rozdiel bol viditelný, takze z vlastnej skusenosti.. ale ked to ma genetické tak asi fakt len operacia

karpina
29. dec 2020

@majamat Spomínam si ešte, že jej brali do úvahy aj to, že všetky podprdy - ramienka sa jej zarezávali do pliec, mala tam viditelne hnedé škvrny, ako jazvy. Aj ked kupovali široké ramienka, velmi rýchlo sa skrútili a zarezali sa, no nepríjemné.

dadis
29. dec 2020

Moja mamina bola na tom chirurgickom zmenseni prsnikov...naozaj to v Ruzinove velmi pekne urobili a cele to bolo hradene zo zdravotneho poistenia. Ono totiz take velke a tazke prsia su zatazou pre chrbticu...naozaj sa jej po tej operacii ulavilo a hovorila, ze tam bolo aj vela mladych zien. Ja ti tiez odporucam az po porode. Prsia sa vacsinou tehotenstvom zmenia. Skoro ziadna zena nema dokonale prsia, muzom sa pacia rozne prsia, nastastie, nemusime teda vsetky vyzerat rovnako...skus ich mat rada ❤

zuzanaam
29. dec 2020

Nečítala som všetky príspevky vyššie, ale... V žiadnom prípade si ich nedávaj v svojom veku a pred ďeťmi operovať. Je nezmysel, že to je jediná cesta, najmä, keď máš z čoho chudnúť. Bola som presne rovnaký prípad, veľké ovisnuté prsia už hádam v 14-tich. Potom sa mi v 23 rokoch podarilo schudnúť 13 kg a zrazu som mala pekné pevné C-čka. Najprv ako som začínala chudnúť, vyzerali ešte horšie, lebo spľaskli ako prvé, ale do pár mesiacov sa "spamätali", koža sa pekne stiahla. Nedávno som žiaľ kvôli ochoreniu šž pribrala 20 kg a prsia sa zas začali "ťahať dolu". Čo mi pomohlo bolo prestať nosiť podprsenku, všade kde sa dá, tj. pre mňa doma. Počula som pekné prirovnanie, že keď prestaneš nosiť podprsenku, je to podobné, ako dať zo zlomenej ruky dolu sádru. Najprv je ruka slabá a mľandravá, no časom zosilnie. Presne tak aj prsia. A po cca roku vidím výsledok, pred 40-tkou mám lepšie prsia ako v puberte, aj keď by to mohlo byť aj lepšie. Ale už sa tým netrápim, prijala som sa taká, aká som. Zdravie je pre mňa dôležitejšie. Operáciou vraj prsia stratia citlivosť a to by mi za to rozhodne nestálo. A tiež som im vďačná, že živili roky moje dieťa. Mimochodom čítala som štúdiu, kde písali, že voľnejšie prsia sú menej náchylné na vznik rakoviny. A ešte jedna vec, podľa čínskej medicíny sú ovisnuté prsia príznakom oslabenej sleziny, a hádaj čo mi diagnostikoval človek robiaci TČM? Takže ja skúšam aj týmto smerom a povedala by som, že to tiež funguje. Nehádž flintu do žita, uprav životosprávu, cvič a najmä sa maj rada 😉.

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciannka83
29. dec 2020

Dobra podprsenka spravi zazraky. Aj ked v 18tke sa to moze zdat byt velkym problemom. Ked si najdes priatela, co ta bude mat rad, tak ta bude mat rad, taku aka si. Kozmeticke upravy su drahe a v tvojom pripade by asi ani silikony nepomohli, ale modelacia po ktorej ostavaju jazvy. Nauc sa mat samu seba rada taka aka si🙂 nejde o tvar prs, ci krivy nos, ale to co clovek zo seba vyzaruje. Ako rozumiem co citis a prezivas, ja som mala nieco podobne a dnes sa pozriem do zrkadla a poviem si, ze nieje to tak3 zle🙈

petka_3
29. dec 2020

Určite odporúčam dobrú podprsenku. Napr. Bonprix má minimizer- prsia optický zmenší aj o dve veľkosti. Myslím, že ich majú aj iné značky. Sú také aj plavky.
Po remodelacii a zmenšení pŕs nemôžeš dojčiť.

katrin21
29. dec 2020

Myslim,aj ked foto nevidim ,ze tu pomoze len plastika prs..ak budes mat posudenie od psychologa ,ci psychiatra,ze ti to traumatizuje zivot, moze ti to poistovna preplatit..rovnako ak by ta od tarchy prs bolieval chrbat atd..

katrin21
29. dec 2020

@zuzanaam to s tou podprsenou je pekny blud.. velke prsia bez podprsenky sa akurat vytahaju , pozri sa na africke domorode kmene,ale placky maju,co v zivote podprdu nemali.

mk22
29. dec 2020

@zuzanaam rozmýšľam ako môže pomôcť nenosit podprsenku na extrémne v ťahané prsia.. Fakt neviem v com ti to pomohlo teda tým prsiam 😬

mk22
29. dec 2020

@katrin21 gravitácia funguje 😂 a tiež som to 2x prečítala ze co to tým už vytahanym prsiam pomohlo mat ich na holo mne osobne by prsia na bruchu zavádzali vadili a už vbc by mi nebolo príjemné mat F prsia na voľno

mirage
29. dec 2020

@zazvorka87 no vidis.. a aky je rozdiel medzi faktom, ze ma saggy boobs a ze ma weird hair? podla mna je bullied kvoli obom, aj vlasom, aj prsiam.

merlinja
29. dec 2020

@majamat :o))) mimo tému ale, to by som si ju tam musela prilepiť aby tam zostala. :o))) to, kde také testy ;)