Fibroadenóm prsníka

bodka2213
30. jún 2022

Ahojte

Má niekto s tým skúsenosť ?
Aké ste mali príznaky ? Už dlhšiu dobu má bolí prsník , mám ho opuchnutý , ako keby naliaty , ťažký.
Presne viem lokalizovať kde ma to aj konkrétne boli keď si na miesto pritlačím.
Pred pol rokom som bola na sone, našli mi fibroadenom, no na úplne inom mieste kde ma to bolí.
Môže byť , že mi tam narástol druhý ? Určite sa chcem objednať zase .
Naozaj fibroadenom tak boli ??? Nemôže to byť už niečo vážne ? Ďakujem za každú skúsenosť 🤗

juliasb
30. jún 2022

@bodka2213 mala som niekoľko fibroadenomov a žiadny nikdy nebolel. Bolieva ma cysta ale len pred menštruáciou. Nejdeš práve dostať?
Ale vlastne píšeš, že už dlhšiu dobu. Tak si už mala byť dlhšiu dobu objednaná...to môže byť hocičo. Ťažký a opuchnuty prsník som ešte nemala

sapetka
30. jún 2022

@bodka2213 man pobolieval dost dlho lebo mi tlacil na kost. Ak je to fybroadenom nemusis sa bat. Mala by sk byt len castejsie sledovana

viestta
30. jún 2022

@bodka2213 ak máš opuchnuté prsník a boli ta, chot na gynekológii. Môže to byť zápal, treba to vyšetriť a liecit

monkabohdalova
30. jún 2022

@bodka2213 tiež mám fibroadenom, sem tam ma pobolieval, no v poslednom čase ho necítim, a tiež ma prsník bolieva uplne na inom mieste :D

alexandra2010
30. jún 2022

bolelo, pred rokom, potom sono a mammo, potom histologia a som ok. uz sa zmensila a neboli.

diefca
30. jún 2022

@bodka2213 nemala som ziadne priznaky, nasli mi ho nahodou. Mam ho doteraz a neviem ho ani nahmatat. Asi to je fakt bezna vec.