Gynekológ odmieta odoslať kartu

5. apr 2024

Ženy prosím kde sa mám obrátiť ak mi môj gynekológ neni schopný poslať už dva týždne kartu ? Nedvíha mobil ani nič, som tehotná a vyšetrenie potrebujem uz som z toho zúfalá

butterflyeffect
5. apr 2024

Mne pred piatimi rokmi gynekolgicka ktora mala poslat kartu novej gynekologicke stratila 🤷🏻‍♀️ najskor tvrdila ze poslala potom ze ju maju posielaju, vraj poslali nic neprislo-sestricka u novej doktorky z toho robila problem az kym nevysla doktorka a povedala-ved jej spravte novu aj tak budeme robit vsetky vysetrenia… a normlane ma zobrala

nyusika
5. apr 2024

@cookie29 zo všetkých odborných vyšetrení a operácii (4x štátna nemocnica, ,1x súkromná klinika) som vždy dostala záznam.
V nemocnici je to súčasť prepúšťacej správy.
Ale chápem, že nie všetci sa vedia správať asertivne. Mrzí ma vaša skúsenosť, fakt je, že pacient na toto všetko nárok má.

jankafark
5. apr 2024

Mne moja nová gyn dala papierik, ktorý som hodila do schránky starej gynekologické a ona im poslala moju kartu poštou .. tiež som to riešil na začiatku tehotenstva

ailiba
6. apr 2024

@cookie29 ale u nas tiez dostavam kopiu kazdej spravy, vysetrenia. Ale celu kartu mi nedaju.