Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Gynex a vaše skúsenosti

bobinka87
30. máj 2012

ahojte babenky chcem sa vás spýtať ktorá z vás má skúsenosť so gynexom je to dobre pomáha to alebo je to lem klam poradte ďakujem

maminka142
12. sep 2012

@2lil Ale ved ja som ti nenapísala, že ti nezaberie 😉 Každa sme ina a čo nezaberie mne môže zabrať tebe 😉 A ako dlho sa snažíte? 🙂

2lil
13. sep 2012

@maminka142 snažíme sa už viac ako rok :( ... len keď mám anovuláky sa môžme do nekonečna snažiť :( ... vy ako?

maminka142
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
2lil
13. sep 2012

@maminka142 a ako to zvládaš??? tie anovuláky? ja hrooozne ...včera som išla spať s plačom ráno keď teplota nič zas plač ... už som totál na dne ... všetko okolo mňa je s bruchom abo s kočíkom ....

vilma75
13. sep 2012

Ahojte žienky 🙂 Možno, čo teraz napíšem je mimo témy, ale rada by som Vám povedala ako sa podarilo mne otehotnieť 🙂
S priateľom sme sa snažili viac ako pol roka a stále nič, z čoho som už bola zúfala, veď som mladá, tak kde je problém? Vyskytli sa nejaké problémy, tak som hľadala rôzne metódy....ako 1. som si kúpila gynex, avšak nedostala som sa k nemu, stále ho mám v skrinke 🙂 A verte, či neverte, ja som sa vtedy spoľahla na jednu osobu, o ktorej som sa dozvedela, že pomáha ženám s otehotnením...tá žena sa zaoberá numerológiu a veštením, možno tomu neveríte, ale ja už nepochybujem, pomohla mi, napísala mi, čo mám robiť, ako a kedy, čo jesť a predstavte si tú nekonečnú a neskutočnú RADOSŤ, keď som po vyše mesiaci zistila, že čakám bábo 🙂 Takže, aj keď neveríte, treba vyskúšať, ten pocit a bábo stoja za všetko 🙂 teraz sa teším na malého a pevne verím, že čoskoro sa to podarí aj Vám ostatným 🙂

maminka142
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
2lil
13. sep 2012

@maminka142 no ja davam gynexu este mesiac a potom s nim koncim....inak v tom energy maju aj nieco pre chlapov nekuk si to??

maminka142
13. sep 2012

@2lil Pečo s nim už končíš o mesiac? Ako dlho ho uživaš? Ono pe chlapov je toho strašne vela 😉 MM teraz užíva čo mu moj doki predpsal tak som zvedava, či to zaberie 😉 A ak nie tak skusime ine vyšetrenia a aj ine lieky 😉

2lil
13. sep 2012

@maminka142 beriem ho len mesiac a chcem uz len mesiac brat a potom pojdem do centra zas a uvidim co dalej... ale potrebujem nech sa uz o nieco pohnem dopredu lebo ma to zabija ☹

maminka142
14. sep 2012

@2lil neboj pohneme sa 😉 Chodíš do centra do BA?

2lil
14. sep 2012

@maminka142 ja tam mam zensku v centre v gynfive a teraz ma posunula uz k odbornikom 🙂 len som povedala ze chcem este mesiac pre seba a potom idem do toho... Ty ako? Chodis niekam?

maminka142
14. sep 2012

@2lil My ideme do MT 😉

2lil
17. sep 2012

@maminka142 ahoj.... kedy idete??? my až v októbri takže ešte dlho budem v takom strese :( ...idete prvýkrát?

maminka142
17. sep 2012

@2lil My tiež tak nejako 🙂

bobinka87
autor
4. okt 2012

ahoj baby chcem sa spýtať dnes som si kúpila gynex za tri dni mám mať plodné dni chcem sa spýtať brali ste ich aj počas plodních dní alebo treba počkať doktorka mi povedala že mám si dávať 3 kvapky denne ďakujem za radu

2lil
9. okt 2012

@maminka142 ahoj mami 🙂 ... tak ako boli ste už v CAR? my včera ... našťastie akurát som bola 4DC takže mi brali krv urobili vyšetrenia a od dnes začínam brať clostil... v pondelok kontrola a uvidíme kedy IUI ... vy ako?

2lil
9. okt 2012

@bobinka87 ahoj asi už neskoro odpovedám ale... Gynex môžeš začať brať kedykoľvek nezáleží od toho ktorý DC si... hlavné je 21dní brať a 7dní pauza... mne odporučili brať 3x denne 3kvapky a po 3dňoch 3x denne po 5kvapiek a po ďalších 3dňoch 3x denne 6kviapiek a to už takto brať stále aj po 7dňovej pauze...

bobinka87
autor
9. okt 2012

@2lil ďakujem ti veľmi pekne za radu
😀

maminka142
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
2lil
9. okt 2012

@maminka142 IUI si ani nikdy nemala? my skúsime 2x IUI a až potom dáme IVF teda nedáme IUI sa podarí 🙂

maminka142
9. okt 2012

@2lil Nie a ani nechcem... Lebo pred IUI by som musela absolvovať laparku a potom aj tak tie IUI su neuspešne... Takže ja by som radšej išla rovno na IVF a bude to lepšie pre mňa a aj pre mojho drobca, ktory je na mne zavisly 😅

2lil
9. okt 2012

@maminka142 ani mi nepíš že sú neúspešné :( ... my máme všetko oka tak snáď to klapne...

maminka142
9. okt 2012

@2lil Prepáč mojko to som napísala zle 😉 Jasne, že su uspešne a Tebe to vyjde určite!!! Uvidíš, držím moc palčeky 😉

2lil
9. okt 2012

@maminka142 tak u nás sa tak rýchlo dr rozhodol preto že sme mali spolu už 3 tehu tak nevidí dôvod prečo by to nemalo klapnúť 🙂 a preto že som bola 4DC takže hneď som mohla začať brať clostil ... a že aspoň uvidíme ako moje telo bude na to všetko reagovať a ak by bolo nutné aj IVF tak už budeme mať všetko potrebné keďže teraz ma budú sledovať... ak by to neklaplo tak v decembri sedenie a po schválení žiadosti (ozaj ti si už poslala žiadosť do poisťovne?) IVF ....

maminka142
9. okt 2012

@2lil Ja ešte nie... MM ide o 10 dni na kontrolny spmg., takže ešte čakame... A začnem asi až niekedy na jar, nechavam tomu trošku čas ešte 😅

2lil
9. okt 2012

@maminka142 jááj 🙂 nooo tak do vtedy aj prirodzene otehotnieš 🙂 ... držím palce... my už nechceme čakať a vlastne moc už ani nemôžeme .. vek nepustí :( .. tak nech je ten kontrolný spmg v poriadku a nech IVF ani nemusíte riešiť 🙂

maminka142
9. okt 2012

@2lil Juuj si moc zlata 😉 Snad nam to vyjde obom 😉 A kolko maš? U mňa tiež už vek nepustí, ale tych par mesiacov ma už nezahluší 😅

2lil
9. okt 2012

@maminka142 ja už čoskoro 37 :( ... ty? ... no u mňa už aj pár mesiacov je dosť keďže IVF je len do 39r preplácané poisťovňou :(

maminka142
9. okt 2012

@2lil ja 30 a nebojkaj podarí sa 😉

2lil
10. okt 2012

@maminka142 noo v to dúfam 🙂 rada by som sa vyhla IVF ...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli