Gynex a vaše skúsenosti

bobinka87
30. máj 2012

ahojte babenky chcem sa vás spýtať ktorá z vás má skúsenosť so gynexom je to dobre pomáha to alebo je to lem klam poradte ďakujem

alianka33
8. máj 2018

@dorotajednahoj. Mne áno. Lebo sa mi z neho spravila cysta a bolelo ma brucho. Cysta praskla až niekde po 20tom dni cyklu a tým pádom som mala vtedy 35dnovy

dorotajedna
8. máj 2018

@alianka33 ahoj,dakujem za odpoved. Ms prisla den ci dva po termine.a dlhsie trvala ako obvykle. Neviem no....

updatevani
11. máj 2018

ahojte mam na predaj gynex kvapky otvorenu flascicku asi 2x odbrate z nej plus agnucaston ten je neotvoreny 🙂

silvia610
12. jún 2018

Ahojte baby užívam gynex už nejaký ten mesiac a super mi upravil cyklus ( chodí sám bez vyvolávačiek čo som nesmierne rada) moja otázka však je: ostalo vám to tak aj keď ste ho prestali brať? Ďakujem za odpovede a skúsenosti

libawet
12. jún 2018

@silvia610 ja som mala pred gynexom zasa bolesti pri menzese, po gynex.liečbe cca 3 mesiace už nemám žiadne problémy, gynex beriem už len občas, nie pravidelne, problémy nemám.

dorotajedna
12. jún 2018

Pridam moju skusenost. Brala som gynex 1 mesiac a cyklus sa mi predlzil, potom som brala po pauze druhy mesiac a v ten som otehotnela. Tak vam drzim palce

pjana
18. jún 2018

Ahojte, mam doma novu, neotvorenu flasticku gynexu, mal by niekto zaujem? Som zo Ziliny, alebo poslem postou. Cena 13 eur.

crazy_girl1
24. júl 2018

Ahojte, dievčatá. Kúpila som si Gynex a začala som ho brať pred vyše týždňom v pondelok počas menštruácie, teraz už každým dňom očakávam ovuáciu, ale všimla som si posledných 5 dní, že špiním. Mali ste podobnú skúsenosť? Môže špinenie spôsobovať Gynex?

kim12345
29. aug 2018

Ahojte
Zostal mi cely gynex
Exp 9/2019
10€ s postou

veronikanika1982
3. sep 2018

Ahojte. Ja som ho brala od maja a zaciatkom septembra som nasla // plus upravil mi PMS. Takze spokojnost. 😀

suzai1802
20. okt 2018

@kim12345 Zdravím, ešte ho máš?

kim12345
20. okt 2018
michelllka
23. okt 2018

Ahojte, chcela som sa opytat na vasu skusenost. Som dnes 5 den cyklu, ms skoncila vcera (u mna to je rekord, vzdy to trva aspon 7 dni, co asi ovplyvnil gynex).. No dnes opat mam tlak v podbrusku ako ked ide ms, a pridal sa uz aj hlien, ako ovulacny.. netestovala som ovulaciu, kedze u mna by to bolo velmi skoro.. mate niekto skusenost, aby sa to tak posunulo po uzivani gynexu? brala som 3 tyzdne, potom pauza a v piatok som opat zacala uzivat. Dakujem

z1984
31. okt 2018

Ahojte baby ako je to stym davkovanim?3 tyzdne 3 x denne po 7 kvapiek a potom 7 prestavka a potom zas 3 tyzdne a 7 dni prestavka

silvia610
31. okt 2018

@z1984 presne tak aj ked dávku si možte upravit najmenej je tušim 3x5kv na 3 tyždne a potom na tyžden pauza

taily30
11. nov 2018

@kim12345 ahoj, mas este ten gynex prosim ta?

kim12345
11. nov 2018

@taily30 ahoj nie

taily30
11. nov 2018

@kim12345 skoda, ale diki za odpoved

7nikussska7
15. nov 2018

Ahojte, za mňa to bol malý zázrak hneď po prvom mesiaci užívania mi upravil cyklus a v druhom mesiaci som ostala tehotná. Mám ešte jedno nové zabalené balenie kto by mal záujem, nakoľko som nakúpila do zásoby keďže na moje telo fungoval 🙂

bibinka087
18. nov 2018

Baby ak by ste mali zaujem mne ostali kvapky Gynex skoro plna flaška lebo som otehotnela ...ak ste niekto z TT kludne mu ich podam 🙂

znackoveveci
20. nov 2018

Tak baby moja skusenost 2 tyzdne brania gynex po roku snazenia su tam dve ciarka 😊😊😊😊

znackoveveci
20. nov 2018
z1984
20. nov 2018

Super ja beriem asi 3 tyzdne a zatial nič
@znackoveveci gratulujem

znackoveveci
20. nov 2018

@z1984 urcite sa podari... umna to bol rychli priebech neviem ci to bolo prave nim ale rok sme sa snazili a velmi vobec nic a teraz sup.....

petralili
23. nov 2018

Baby bolo niektorej zle pri užívaní gynexu? Myslim pocit na zvracanie a nadrapovanie? Dik

znackoveveci
25. nov 2018

@petralili ne perfektne mi padol dokonca pomohol k vela inym veciam

matulka82
25. nov 2018

@petralili beriem ho opakovane s pauzou, spominane problemy som nemala, len bolest hlavy som pocitovala,ak to bolo z neho ,po 2 davke uz nic

petralili
5. dec 2018

No mne tieto stavy stále pretrvávajú, prvé balenie úplne v pohode nič super mi to pomohlo s PMS a nafúknuté brucho vôbec nebolo co pred tym vždy , menstruacia bola silnejšia ako zvyčajne ale klasika 5 dni. Po douživani prvého balenia počas týždňovej pauzu mi začali nevoľnosti , ktoré boli ráno aj poobede, skoro každý deň potom prišla menstrucia a po týždňovej pauze som začala užívať ďalšie balenie a nevoľnosti mam stále tak nvm žeby tie bilinky až tak účinkovali ? 😅🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

mariana44
9. dec 2018

@littledesire Ahojky,vies mi poriádit ci mi ten gynex pomoze aj na moje predmenstruacne stavy uzkosti navaly vnutorna nervozita??? Dakujem ti krasne za odpoved..Majka

ivula9
9. dec 2018

Ahojte dievčatá, Na odporúčanie môjho gyn. som začala užívať Gynex už pred pár rokmi. Dôvod: vysadenie antikoncepcie po rokoch, bolesti sa znova obnovili, gynex mi to dal doporiadku. Potom som ho prestala užívať pretože to už také hrozné nebolo. Prednedávnom som znova začala riešiť problém keď sme s manželom začali plánovať bábo a nedarilo sa niekoľko mesiacov. Vtedy ma znova napadol Gynex, začala som hľadať diskusie a našla som túto. Začala som ho brať, najprv 1* denne čo sa mi neosvedčilo, neskôr 3* denne a na ďalší cyklus boli už dve čiarky. Preto sa chcem pripojiť k tým kt. to vyšlo, naozaj to funguje, len treba mať trpezlivosť pretože cyklus každej ženy môže byť inak rozhodený, niekedy to zaberie pokial tam nie sú vážne problémy, ktoré nepotrebujú zásah lekára a hormónov každopádne treba vyskúšať. Inak mne nepomohli ani tie hormóny, ovuláciu som buď nemala alebo každý druhý mesiac, doktor ma posielal na vyšetrenie na špec. pracovisko do Martina. Takže asi tak. Inak žiadne nežiadúce účinky som ja nespozorovala.
Mimochodom ktorá by potrebovala , predávam otvorené asi raz použité balenie gynexu za 11 eur + pošta. Konkrétne toto som nestihla spotrebovať 🙂, Kupovala som ho ca. v septembri. Samozrejme sú aj iné tabletky kt. môžu pomôcť inofolic a podobne čo som tiež zvažovala, v domnení že gynex neúčinkuje lebo mnohé čakajú účinok už v 1 cyklus po nasadení, avšak mňa presvedčilo to, že Gynex je extrakt z bylín. Držím palce ostatným