Gynpor Sliač - laparoskopia

majka47
5. aug 2013

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či bol niekto teraz niekedy na laparoskopii v Gynpore na Sliači. Chcela by som Vás poprosiť o Váš názor na operáciu a tiež na personál. Celkovo o starostlivosť u nich. Ja tam idem 14.8. na laparoskopiu a nie že sa bojím, ale mám z toho panický strach. Ďakujem Vám za Vaše odpovede.

monika123654
10. mar 2019

@26nika ja tam mam byt o 10:00,a ty?? Ty asi pojdes ten den este domov ze?

26nika
10. mar 2019

No ja tam mam byt uz o 8:00 ano v ten den no snad sa nic nepokazi a nebudem tam musiet zostat

viva13
10. mar 2019

Ja man dojst na 11.00 neviete pred operaciou sa robi este sono?

26nika
11. mar 2019

Ano mne moja lekárka vravela ze tam si ma vezme lekar a este mi spraví on vyšetrenia

monika123654
11. mar 2019

@viva13 ahoj na aku operaciu ides?? Budes aj hospitalizovana??

viva13
11. mar 2019

@monika123654 ahoj ano 1-2 dni cystu myom a este mam nievo v maternici

ccce
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viva13
28. apr 2019

Prosim kolko je posteli na normalnej izbe.je tam telka?viete niekto heslo na wifi?

nelya
16. aug 2019

Prosim Vás bol tam niekto na konizaciu??

saja0504
15. máj 2020

@viva13 ahoj, šla si nakoniec do sliaču na operáciu myomu? Ja nad tým rozmýšľam ale mám trochu obavy, či je ten jeden deň dosť, či by nebolo dobré byť aspoň dva dni na pozorovaní, či je ozaj všetko ok. Neviete či sa to dá aj tak vybaviť? Že si človek zažiada že chce byť tam noc, dve? A neviete či sa dá vybrať aj operácia v poobedných a neskorších hodinách? Ja som moc z ďaleka a spojmi bude cesta trvať takmer 4h.. a myslíte že to zvládnem sama potom 4h domov autobusom a vlakmi?

michaela329
31. máj 2020

Ahojte, tiez sa tu chystam na laparku vajickovodov (cysta a neoriechodnost) kedze mi v statnej nemocnici stále nedali novy termin odlozenej operácie. 11.6. idem na konzultaciu, ako to tam prebieha? Internistu mam, ale co anesteziologia? Maju svojho Dr., ci s i predoperacne musim riesit inde?

sjusiquatro
23. jún 2020

@michaela329 ahoj no bola si?

michaela329
24. jún 2020

@sjusiquatro bola, minuly tyzden. Spokojna som.

sjusiquatro
24. jún 2020

Aj ja som bola na tom istom presne...a tiez super..este tam idem zase o 3 tyzdne

michaela329
24. jún 2020

@sjusiquatro ja uz mam dufam vsetko porobene. Tak drzim palce.

sonja226
26. jún 2020

@majka47
@paula321 zienky,viete mi povedat ako to vsetko prebieha?Tiez som este nebola operovana.Idem 2.7.so zlcnikom.Dakujem za kazdu infosku.

michaela329
26. jún 2020

@sonja226 prides tam, na recepcii sa ohlasis a vypíšeš papiere. Prezujes sa a príde sestra, ktora Ta zavedie na izbu, tam sa zlozis, osprchujes a prezlecies do nocnej kosele, daju ti stahovacie nadkolienky a tie si navlecies a cakas. Ja som cakala id 10tej do pol tretej. Pride sestra a odvedie Ta na salu, tam v takej malej predsieni pride lekár a vysvetli co a ako, pride aj anesteziolog popyta sa Ta ohladom zdravia. Potom Ta sestra odvedie na salu a uz sa len zobudis po operacii 😏 Stecu Ti infuzky, prevezu Ta na izbu a tam si pospis, vecer Ti da sestra este fraxik a lieky od bolesti. Druhy den byva vizita okolo osmej, sestry chodia skor, prezlecu Ti periny obriadia. Na vizite lekar povie, kedy pojdes domov. Nemas sa coho bst, sestry su stale nablízku a su velmi ochotne, vsetko Ti pivefia a odpovedajú na otázky-neboj sa pytat. Drzim palce.

sonja226
27. jún 2020

@michaela329 dakujem krasne.A prosim ta ako to je s tym drenom (ci ako sa to vola).Je vyberanie bolestive?Ja len,ze chcem vediet co ma caka 🙈🙂.

michaela329
27. jún 2020

@sonja226 ten som ja nemala, no pani vedla mna áno a nesťazovala sa. Myslim, ze prezivanie bolesti ma kazdy inac, aj narkozy. Ja som naptikladvsama vstala a išla cikat - sestricku skoro vystrelo, keď to zistila 🙈 Ale mne bolo fajn.

sonja226
27. jún 2020

@michaela329 😃😃😃 tak super.Ja nie som velmi citliva na bolest,aj po porode som bola hned fit.No zvedava som bola co ma caka.Najviac ma stve ta noc tam,lebo moj mladsi je mamickar,tak dufam,ze zvladnu 🙈.

saja0504
3. júl 2020

Neviete mi povedať, kedy sa po laparoskopii dá ísť na kúpalisko? Prípadne keby si na to dám nepremokavé náplaste?

michaela329
3. júl 2020

@saja0504 vobec kupanie, kym Ti nevyberubstehy, tak ani vana, to Ti povedia hned po operacii. Mne hovoril aspon 4 tyzdne sa nekupat v bazenoch-ale ja som mala gynekologicku operaciu.

sjusiquatro
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
partizancanka
13. júl 2020

Bola som na operácii v gynpor Sliač,môžem vrelo odporúčať.Príjemné,čisté prostredie a vysoká odbornosť lekárov.Všetko mi bolo pred operáciou vysvetlené a nemala som strach,že sa niečo nepodarí.Po operácii sa všetky sestričky o nás ukážkovo starali a lekári tiež.Operoval ma pán primár Mudr. Galád a s jeho ľudským prístupom a vysokou odbornosťou bol aj napriek pooperačným bolestiam pobyt v nemocnici vcelku príjemný.Veľké ďakujem celému personálu tejto kliniky

wikusa297
20. okt 2020

@sonja226 ahoj,ako si dopadla s operáciou? Ako to všetko prebiehalo? Mňa už strašne trápi ten žlčník 😔 asi bude musieť ísť von..
Koľko si platila? Ako dlho si tam bola?
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď 🙏

partizancanka
21. okt 2020

@wikusa297 Ahoj.Operácia dopadla dobre,išlo von len to čo malo ísť preč a to bolo pre mňa podstatné.Prebiehalo to asi tak,že v deň operácie som bola hospitalizovaná,čakala som na izbe až pokial neprišli sestričky po mňa.Zoperovali ma a bola som tam štyri dni,starostlivosť velmi dobrá.Keby som už na tom fakt moc zle,že by som si dala vybrať žlčník,zverila by som sa do rúk lekárom v Gynpore.Ale najskôr by som to riešila šetrnejšou stravou,vhodnými diétami,nech sa žlčník ukludní.Každý orgán v tele má svoju úlohu

partizancanka
21. okt 2020

@partizancanka Platila som 150 eur

sonja226
21. okt 2020

@wikusa297 ahoj.S operaciou to dopadlo dobre.Mala som prist na 10:30.Ked som prisla,tak na recepcii som vypisala papiere a prezula si papuce.Potom ta sestricka odvedie na izbu.Osprchujes sa a prezlecies si nocnu koselu.Daju ti take velke nadkolieky tie si natiahnes a cakas na izbe.Pride sestricka a odvedie ta do takej miestnosti kde za tebou pride doktor co ta bude operovat,aj anesteziolog.Predtym sa ale este vyzlecies a daju ti taku ich "plachtu" s rukavmi.Potom ta odvedu na salu a uspia ta.No a potom sa uz zobudis na prebudzacke 😉.Dotecu ti infuzky a pojdes na izbu.Trochu neprijemne je vyberanie drenu na druhy den,ale zase nie je to nic hrozne.Domov ma pustili na druhy den o 11-tej.O tyzden pojdes na vyberanie stichov.A mesiac drzis prisnu zlcnikovu dietu.

sonja226
21. okt 2020

@wikusa297 a platila som 120€

wikusa297
21. okt 2020

@partizancanka dakujem krasne za odpoved. Ja som tam bola pred rokom na konizacii a za mna super. A spomenula som si ze robia aj chirurgicke zakroky. Ja skusam kadeco fakt ale niekedy som fakt zufala. 😪 je ti po op lepsie? U koho si bola na konzultacii? Mozem vediet kto ta operoval? 150e full za vsetko?