Hematologické a genetické vyšetrenia po missed abort

angela77
8. jan 2009

Ahojte baby,mam za sebou uz druhy missed a brali mi krv na hematologicke vysetrenie,genetika ma este len caka. Mate s tym niektora skusenosti? Zistili vam pricinu preco sa to stalo? A potom po liecbe a dalsom tehotenstve to odpadlo lepsie?Velmi sa bojim,prosim poradte mi. Dakujem a prajem vsetkym vela stastia v Novom Roku.

janulino
25. feb 2018

Ahojte..je tu niekto s diagnozou z hematologie: Trombocytemia s hranicnou leukocytozou\neutrofiliou-sekund.? Ako ste sa liecili resp.co vam predpisali?dakujem

bevab
28. feb 2018

Ahojte, viete mi prosim napisat presne co si dat vystrit na hematologii a genetike po 2 potratoch ? Velmi pekne dakujem za vase odpovede 🙂

ikonica
28. feb 2018

@bevab na hemato syndrom lepivych dosticiek... a oni uz vedia co ostatne... rozne mutacie a pod...odporucam ist do hemomediky ak mas poruke... na genetike som nebola, tak neviem poradit, ale oni uz budi vediet co robit, ked im povies s akym problemom ides.... este skus aj reproimunologiu... mne nasli problem na hemato aj na reproimuno.... endokrino a alergo som mala ok...

bevab
28. feb 2018

@ikonica dakujem len oni nevedia a prave preto potrebujem presne poradit. Dakujeeem.

ikonica
28. feb 2018

@bevab akoze nevedia? ja ked som povedala co sa stalo, tak hned vedeli co maju vysetrovat... ci si niekde mimo sr?

vcielockamaja
1. mar 2018

@bevab
Ked som bola ja na hemato, tak doktorka presne vedela co ma robit, sama mi navrhla vsetky potrebne vysetrenia, cakala som sice 6 tyzdnov, ale cakat sa oplati. Taktiez som bola aj u reprodukcnej imunologicky. Mna uz same posielali, kde bolo treba, su to vsetky potrebne vysetrenia. Mozem Ti odporucit doktorku Drakulovu Moniku, je velmi dobra a sikovna. Pracuje na Kramaroch v Bratislave. Vdaka nej som otehotnela a vsetko prebiehalo tak ako ma.

aiculaa
10. apr 2018

@vcielockamaja ahoj, prosim mam taku asi blbu otazku. Som objednana na prve vysetrenie k pani doktorke Drakulovej. Sestricka mi povedala, ze bude robit aj odbery. Len som sa zabudla opytat ci mam prist na lacno, prosim nevies mi poradit? Dakujem

linna
16. okt 2018

@aiculaa Ahoj, mozem otazocku, mne dnes bolo odporucene okrem ineho objednat sa k pani dr. Drakulovej, skusala som volat no bezuspesne, potom mi na recepcii na Kramaroch povedali ze zevraj ma dovolenku, nasla som si na nete jej e-mali : monika.drakulova@synlab.sk tak som jej skusila poslat e-mail, je mozne ze odpise? Ci zvykne len telefonicky? Pisala som ze sa chcem k nej objednat na prve hemato vysetrenie z dovodu spontannych potratov.. Plati sa aj nieco kedze je to sukromna? A ziadanku asi treba vsak? Dakujem pekne ☺

karinuska22
17. okt 2018

@linna ahoj, skus volat, ked sa vrati z dovolenky, nevzdavaj sa. Mne na mail neodpovedala. Je dost vytazena ale je to uzasna zena. Mne velmi pomohla.

karinuska22
17. okt 2018

Ziadanku treba, ja som pred par rokmi este nic neplatila

linna
17. okt 2018

@karinuska22 Ahoj, dnes som sa dovolala, sestricka mi dala termin az na 3.12. ze skor sa neda.. Neplati sa nic, ziadanku ze netreba ked mam odporucanie od p. Mudr. Bergendiovej z Imuno Vital Centra.. citala som na nu same super recenzie tak naozaj to musi byt uzasna doktorka ☺ A Tebe pomohla v suvislosti s potratmi ci ine?

luckamjar
Autor odpoveď zmazal
Zobraz