Hľadám dobrého gynekológa/čku v Bratislave

klaudius810
14. feb 2019
Ahojte, mohli by ste mi poradiť nejakú dobrú gynekológiu v BA ? už som volala do viacerých ale jedná mi povedala že nové pacientky už neberú, ďalšia že musím tu mať aspoň prechodný pobyt... hľadám súrne...ďakujeeem 🙂
opuska
22. feb 2019
ahoj...mam velmi dobre skusenosti s panom doktorom Millym..tak ako si napisala, ze hladas dobreho gynekologa, tak podla mojho nazoru je tento fakt dobry!..nikdy som s nim nemala ziadny problem a vo vela pripadoch mi pomohol!..tolko k mojej rade 🙂 ..pekny zvysok dna prajem 😉
verca888
27. feb 2019
@opuska aj ja k nemu chodim😉🙂 a tiez mam taky isty nazor ako i ty😉
klaudius810
autor
27. feb 2019
@verca888 čo ja viem ci ku chlapovi mam ísť? Nie je to čudné? 😃
romiada
27. feb 2019
@klaudius810 s chlapom mam lepsiu skusenost ako s gynekologickou 😉
verca888
27. feb 2019
@klaudius810 chlapi su o mnoho lepsi ako zeny a to mi ver! muz je taky citlivejsi a preto vie ako sa k zene pri vysetreni spravat. ked som bola mladsia, mala som gynekologicku a vobec som nebola spokojna. a vobec to nie je divne mat chlapa gynekologa, toho sa nemusis bat. v dnesnej doba ma vacsina zien chlapov gynekologov, takze ta nikto za to odsudzovat nebude.
ruzenka777
27. feb 2019
Ja mám dobré skúsenosti s Dr.Drabom, nikoho citlivejšieho som nezažila ani po dvoch porodoch čo som teda pri dlhých priebehoch spoznala snáď celé oddelenie v Ružinove 😀 pracuje na Trnavke, neviem či berie nové pacientky ale myslím že hej
beata_ra
5. mar 2019
Suhlasim s tebou @verca888! Nikdy som si nemyslela, ze doktori su fakt lepsi odbornici a hlavne citlivejsi ludia. Jednoznacne gynekologovia chlapi su lepsi nez muzi. Vyskusala som si to a uz by som zenu ziadnu nechcela.
verca888
7. mar 2019
@beata_ra som rada, ze s mojim nazorom suhlasis. a mohla by si napisat ku ktoremu doktorovi chodis, ak teda mas zenskeho v Bratislave aby sa Klaudia vedela rozhodnut, hm?
beata_ra
12. mar 2019
Neda mi nesuhlasit @verca888, kedze moje skusenosti su take. Mojim zenskym je tiez Milly.
perla2017
20. mar 2019
@klaudius810 MUDr. Rastislav Sysak, PhD., gynekolog - porodnik na Antolskej. TOP odbornik, s ludskym pristupom k pacientkam (mne robil 5 sekcii a som maximalne spokojna).
Fajn je aj MUDr. Zuzana Durinova, ordinuje vo Figare na Racianskej (predtym dlhe roky pracovala ako gynekologicka v Pro Care); je velmi prijemna, berie nove pacientky, ma cas vypocut pacientku, ked chce pacientka porozpravat o probleme, ktory ma; ma cas robit sono ci akekolvek potrebne vysetrenie, takze vysetrenie u nej niekedy trva aj 30min (aj s porozpravanim; to, samozrejme, v dobrom myslim 😉 )
lily333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klaudius810
autor
27. mar 2019
@perla2017 ahooj na durinovu nemáte náhodou číslo? Ďakujem 🙂
perla2017
27. mar 2019
@klaudius810 MUDr. Zuzana Durinova, ambulancia: 0949 724034. Vsetky info aj na: www.durinova.sk 😊
klaudius810
autor
28. mar 2019
@perla2017 ďakujem krásne 🙂
kendova_anna
2. apr 2019
@klaudius810 ty sa bojis ku chlapovi, ze? Bolo by ti to neprijemne, keby ta chlap vysetroval? Poviem ti, ze ked som bola mladsia, mala som s tym aj ja problem, no teraz som rada, ze som u chlapa (Millyho). Chodila som aj k zene a teraz uz dlhe roky chodim k chlapovi a citim dost velky rozdiel. Neviem preco to tak je, ze ten chlap je taky citlivejsi a prijemnejsi. No drzim ti palce, aby si si spravneho doktora/doktorku nasla 🙂
erikamamo
10. apr 2019
vies Anka niektorym zenam to je neprijemne. uplne ich chapem, kedze v mojom okoli mam viacej kamaratiek, ktore sa proste aj snazili ku chlapovi chodit ale necitili sa dobre a preto prestupili k zene. no moj pripad to nie je, kedze ja dlhe, dlhe roky mam za gynekologa chlapa a maximalne mi vyhovuje. on je bombovy.
kendova_anna
3. máj 2019
@erikamamo vsak ano, mas pravdu. Ja take zeny vobec neodsudzujem ale vela je takych, ktore sa napokon odhodlali a fakt zistili, ze chlap je prijemnejsi, citlivejsi a tak🙂 A ku komu chodis ak smiem vediet?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli