Holenie intímnych partií

sofiaa17
21. máj 2021

Nevedeli by ste mi poradiť niečo na holenie intýmnych partii, teraz používam penu na holenie na citlivú pokožku a klasicky žiletku ale keď sa holím tak cítim pálenie. Ďakujeem

opium29
21. máj 2021

Urcite pripravok - iba na intimne partie (pena alebo gel na to urceny z lekarne najlepsie) a ziletku nejaku ohybnu najlepsie holiaci strojcek urcite nie tie jednorazove pretoze velmi drazdia:/

kkovacovak
21. máj 2021

@sofiaa17 nesúhlasím s príspevkom vyššie...naopak jednorazové žiletky sú vhodnejšie na intímne partie. Nedržia sa v nich tak baktérie keďže sa častejšie míňajú. Treba nájsť také ktoré ti budú vyhovovať. Ja kupujem pre mužov lebo sú jednak lacnejšie a aj lepšie. Kedysi som používala gély na holenie ale s tým som nebola spokojná. Dráždili mi pokožku a robili sa mi červené fľaky. Kúp si nejaký sprchový gél bez sls, na citlivú pokožku, neparfumovaný. Najlepšie intímny gél ale tiež bez parfumácie. Ak nenájdeš tak stačí obyč na telo. Ja sa holim takto a odvtedy žiadne začervenania a reakcie pokožky. Dôležité je potom používať nejaký ľahký hydratačný krém aby sa koža upokojila. Tiež najlepšie neparfumovaný