Hrčka pod vchodom do pošvy

klaudi555
16. júl 2023

Ahojte dievcata, chcela by som sa spytat ci ste nemali niektora podobny problem. Par mesiacov dozadu som si pod vchodom do posvy objavila taku malu hrcku akoby pod kozou/sliznicou, potom mi zmizla a teraz ju tam zase mam a dalsiu malinku hrcku mam aj na druhej strane. Ziadne tazkosti nemam, nic ma neboli. Ku gynekologicke som objednana ale az za 2 tyzdne mam termin.bojim sa ze by to mohlo byt nieco zle.

mamina7070
16. júl 2023

skus dostudovat prirodopis 7 trieda bartoliniho zlata vsetky zeny to maju
to fakt s tymto davaju taky rychly termin u gynekologa?

klaudi555
autor
16. júl 2023

@mamina7070 nie toto nie je bartoliniho....tie su tak po bokoch...ja to mam pod vchodom do posvy

klaudi555
autor
16. júl 2023

@mamina7070 a poprosila by som menej tej ironie...neviem ci si mala niekedy bartolinku ale ak ta chyti zapal z dna na den tak si urgent v nemocnici a zeny kricia od bolesti, cize dostudovat biologiu by si si mala ty

pluss
16. júl 2023

@mamina7070 to sa mi popravde až ťažko číta vzhľadom k tomu že som si tým prešla.....jednu mi už aj vyoperovali a s druhou sa trápim už 3tí rok a sú to ukrutné muky keď sa to zapáli...neviete stáť neviete sedieť neviete existovať a keď vás narežú skalpelom bez úmrtvenia aby to vypustili tak ešte aj to narezanie je zrazu úľava......takže aj 2 týždne na termín je sakramentsky dlho...

kirakira
16. júl 2023

Prusim ťa to kde robia bez umrtvenia?Dva krat mi ju robili v lokalke a raz v uplnej narkoze

pluss
16. júl 2023

@kirakira v BB na urgente a u nich aj vo všeobecnej ambulancii..ale šlo o incíziu teda že ten hnis vysať....operáciu už normálne teda v celkovej

mamina7070
16. júl 2023

@pluss ja som nepisala o zapale bartoliniy ale o vyvodoch tejto zlazy
co je to zapal a cistenie nez umrtvenia vrlmi dobre viem sama

klaudi555
autor
4. aug 2023

@pluss presne tak, mat zapalenu bartolinku to su velke bolesti...ja idem v pondelok na gyndu tak som zvedava...stale to tam mam, vobec to nevirm identifikovat co by to mohlo byt...dufam ze nie gen bradavice alebo nieco horsie