icon

Hrčka v prsníku - obavy z výsledkov

avatar
klorusova5
21. máj 2025

Ahojte, v pondelok som bola na kontrolnom sone, povedali ze sa mi to zväčšilo o 22mm. Po prvom sone tvrdili ze to vyzerá ako tukový uzlík, FIA, no v pondelok mi napísali do papierov BI RADS 4 c, včera mi robili biopsiu. Strašne sa bojím toho najhoršieho. Mam dve malé deti, majú len mňa. 😪

Strana
z2
avatar
suve99
30. máj 2025
@gubcikova

@suve99 Však v nemocnici. idem v utorok gynekológovi, lebo keď som bola dva týždne dozadu sa mu nezdalo niečo . Takže čakám kedy skončí MS a mám hneď prísť. Tak mu poviem nech dá mamografiu.
@klorusova5 neviem bola nejaká divná doktorka, prišla som tam sestrička teda že vyzliecť ľahnúť a lekárka si pozerala na telefóne FB . Ležala som tam kým si ona dopozerala tak 2 minuty hola. Vôbec nepozrela predchádzajúci nález, to som zistila keď mi podávala nový papier a hovorím jej že aj tie predchádzajúce a ona že aha a kde sú 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Pýtala sa čo má trápi tak som jej povedala, kukla pravú podpazuchu a kúsok z prsa.
Ľavé prebehla tam kde má bolí, že nič nevidí a že to sú určite žľazy.

@gubcikova no, tam sa striedajú na sono dr... ale evidentne to sono odflákla

avatar
klorusova5
autor
30. máj 2025
@gubcikova

@suve99 Však v nemocnici. idem v utorok gynekológovi, lebo keď som bola dva týždne dozadu sa mu nezdalo niečo . Takže čakám kedy skončí MS a mám hneď prísť. Tak mu poviem nech dá mamografiu.
@klorusova5 neviem bola nejaká divná doktorka, prišla som tam sestrička teda že vyzliecť ľahnúť a lekárka si pozerala na telefóne FB . Ležala som tam kým si ona dopozerala tak 2 minuty hola. Vôbec nepozrela predchádzajúci nález, to som zistila keď mi podávala nový papier a hovorím jej že aj tie predchádzajúce a ona že aha a kde sú 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Pýtala sa čo má trápi tak som jej povedala, kukla pravú podpazuchu a kúsok z prsa.
Ľavé prebehla tam kde má bolí, že nič nevidí a že to sú určite žľazy.

@gubcikova tak to perfektná doktorka 🤦🏼‍♀️ ... niekde inde by som išla určite. Ja nakoniec mam Fibroadenóm 26.6 idem to dat vybrať keďže to za pol roka narástlo

avatar
dominika2019
30. máj 2025
@gubcikova

@klorusova5 bola som na sone, že ona tam nič nevidí. No mňa prsník a bradavka stále bolí tak neviem. Vraj tu hrču mám žľazy

@gubcikova ahoj prosim ta a kde si mala tu hrcku? Na ktorej strane?

avatar
gubcikova
30. máj 2025
@dominika2019

@gubcikova ahoj prosim ta a kde si mala tu hrcku? Na ktorej strane?

@dominika2019 ja? Ja mám stále hrču a mám ju hore vyššie nad dvorcom

avatar
klorusova5
autor
29. júl 2025

Ahojte, bola som na operácii 26.6 vybrali mi fibrom. No stále mam pocit akoby tam hrčka bola opäť. Mate niekto s tym skúsenosť?

avatar
diani12
Včera o 08:27

@klorusova5 Dobrý deň, ja mam akurát teraz to isté 😔bojujem s tetaniou a dnes mi našli hrcku v ľavom prsniku . Poslal ma gynekológ do mama centra ,aj keď ma utvrdil že to není ta zákerná choroba ,tak neustále na tým premýšľam. Tiež mam 2 deti 😔😔.

avatar
diani12
Včera o 08:33
@klorusova5

Ahojte, bola som na operácii 26.6 vybrali mi fibrom. No stále mam pocit akoby tam hrčka bola opäť. Mate niekto s tym skúsenosť?

@klorusova5 ten fibrom ,mi tiež napísal do papierov 1cm že ma . Idem do mama centra 30.6. Ale ked si hmatam tak to necítim 😔

avatar
klorusova5
autor
Včera o 08:44
@diani12

@klorusova5 ten fibrom ,mi tiež napísal do papierov 1cm že ma . Idem do mama centra 30.6. Ale ked si hmatam tak to necítim 😔

@diani12 no ja som mala väčší a cítila som si ho. Kde ho máte? Ja som ho mala rovno nad bradavkou

avatar
diani12
Včera o 10:52
@klorusova5

@diani12 no ja som mala väčší a cítila som si ho. Kde ho máte? Ja som ho mala rovno nad bradavkou

@klorusova5 tiež nad bradavkou, napísané mám v papieroch hornom kvadrante ,dúfam dopadne všetko dobre poslal ma tam že len kvôli istote .Ale hlavou mi ide všetko 🙈

avatar
klorusova5
autor
Včera o 17:48
@diani12

@klorusova5 tiež nad bradavkou, napísané mám v papieroch hornom kvadrante ,dúfam dopadne všetko dobre poslal ma tam že len kvôli istote .Ale hlavou mi ide všetko 🙈

@diani12 držím palce, verím že dopadne všetko dobre 😊 ja mam dnes presne rok od operácie kedy mi ten fibroadenom vyberali 😊

avatar
diani12
Včera o 18:00
@klorusova5

@diani12 držím palce, verím že dopadne všetko dobre 😊 ja mam dnes presne rok od operácie kedy mi ten fibroadenom vyberali 😊

@klorusova5 Ďakujem ❤️dúfam a modlím sa nech je to v poriadku .dúfam sa lekár nemýlil a je to ten fibroadenom🙏

Strana
z2