• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

HSG vyšetrenie. Má to niektorá za sebou?

9. októbra 2017 
Takze dnes som si presla zakrokom. Dalo sa to vydrzat ale nic prijemne to teda nebolo. Zavedenie katetra som citila az az a ked ho posuvali do maternice tak som sa rozplakala od bolesti :D potom som citila len krce pri vstriekani kontrastnej latky ale urcite to boli ine krce ako pri mrche. A vysledok? 1* . Som zdrava! Len najst pricinu preco sa nedari ... drzim palce tym ktorych to len caka
8. máj o 16:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka_h ahoj ahoj ja sa nato chystam zajtra a uz zacinam mat strach brala si predtym niake tabletky
18. sep o 12:57  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milos32nika21 ja som bola dnes a úplná pohoda pocit ako na gyn prehliadke trochu tlak ako pri menzese ale nič veľa báb tu straší aké je to strašné ale nemusíš sa vôbec báť. Ja som tu čítala včera všelijaké diskusie až som mala strach ale nič to fakt nebolo a trvalo to max 3-5 min a bolo po všetkom..... Tak držím palce
18. sep o 17:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adika84 a tiez si si davala hodinu pred tabletku a cipok
18. sep o 20:44  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milos32nika21 ja som si dala aj 2 hod pred lebo som cestovala a v pohode všetko. Cipok bol na uvoľnenie a tbl oblbovak ale ten som ani necítila že mám neviem ako som sa síce mala cítiť :grinning:len som mala trochu ťažšie nohy :grinning: tak ma manžel držal
19. sep o 06:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adika84 ja idem dnes o 12 tak dam vediey ako som dopadla
19. sep o 09:32  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milos32nika21 jasne daj vediet drz sa ale nic to fakt nieje zvladnes to :slight_smile: a kde chodis? do akého CAR?
19. sep o 10:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adika84 chodim do ziliny a ty
19. sep o 11:00  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja do gyn fiv v ba
19. sep o 17:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adika84 ahoj uplne vsetko super dobre vobec nic hrozne vsetko mam poriadku ale mam malo hormonov sebe takze ideme na umele
20. sep o 08:41  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milos32nika21 tak držím palce :blush:
20. sep o 11:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja takisto!!!neskutocna bolest a nikdy viac bez umrtvenia
9. okt o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok