HyFoSy verzus laparka

dada_sepina
24. aug 2016

Ahojte baby. Uz som psychicky pripravena na laparoskopiu, ci mam priechodne vajcovody a prave sa dozvedam, ze v Gyn-Fiv robia vysetrenie rychlejsie, za 125 e, HyFoSy. Citala som, ze nie je take presne... Ide mi vsak v prvom rade! o ovulku. Chcem sa dozvediet od Vas, co ste boli na laparke, vraj jedna ovulacia bude v cudu - neodporuca sa vtedy snazit, lebo laparkou to vsetko odide :/ a toto ma na tom vsetkom stve najviac. Je to inak pri HyFoSy? Poradte mi, prosim, ci Vam tiez neodporucali sexovat v ten mesiac. Dik...

lucinka511
24. aug 2016

@dada_sepina pokial viem.tak hyfosy sa robi za pomoci emulzie kt sa vstrebe sama a neni telu cudzia .cize ak si das hyfosy hned po menzese a ovulku mas za 14 dni.tak ten roztok sa ma cas vstrebat.neviem ci sa nevstrebava nejak do 24 h ale to ti uz povedia blizsie resp si tam zavolaj a opytaj sa .lripadne telef konzultaciu s dakym dr ak budu ochotni v tom centre ti poskytnut.

luckamajkova
24. aug 2016

ja som bola na laparke 6.6.2016, 8-teho ma pustili domov, 9-teho prišiel menzes,13-teho skončil, a 17 -teho mi vyberali stehy a deň nato sme sexikovali už normálne - mne doktor primár v BB povedal, že máme skúšať hneď ako vyberú stehy. Takže ovulka stihnutá.

dada_sepina
autor
24. aug 2016

ja hovorim o ovulke pred tymto zakrokom... mne tak povedal gynekolog, ze sa odporuca nesexovat, lebo tou laparkou to pojde vsetko prec ☹

lucinka511
25. aug 2016

@dada_sepina tak to je samozrejmost.pred laparkoualebo hyfosy nemozes byt tehu.ale tak po uz mozes.cyklus vydrzis a niektore baby po laparke skor otehotneli.

dada_sepina
autor
25. aug 2016

pocula som. ach jaj :(( aspon si to vyratam na nejakeho skorpiona, ked uz....

lucinka511
25. aug 2016

@dada_sepina ale ved to mas len jeden cyklus. naj si to daj hned po menzese urobit aby si uz obulku hned po laparke mohla skusat.len vyrataj si to a objednaj sa.lebo mie vzdy mozu mat taky .volny termin aky chces ty.aby si necakala namiesto mesiaca dva.ok? uz sa objednavaj.

dada_sepina
autor
25. aug 2016

nie neobjednavam sa este, lebo caka nas dovolenka pri mori a dohodli sme sa s muzom, ze tomu dame sancu, vela ludi sa odtial vratilo tehotnych... takze, vieme, co mame robit, neboj... mam tam mat menstruaciu, pridem, ovulacia, a potom pekne, niekedy v zime pojdem. ja totizto neverim, ze mne nieco je, nechce sa mi tam chodit a komplikovat a odr.avat prirodu... ale dik za rady...

moschin0
25. aug 2016

@dada_sepina a robili ti aj ine testy? ci ta hned poslali na laparku?

lucinka511
25. aug 2016

@dada_sepina jasne vvtomto pripade ak to mas tak naplamovane je to ok drzim palce s tehu.nech sa vam zadari na dovolenke

dada_sepina
autor
25. aug 2016

@moschin0
hormonalny profil a spermiogram mame za sebou

lucinka511
25. aug 2016

@dada_sepina no ale hormonalny profil ti neukaze ovulaciu. treba zistis ci ovulujes..bud folikulometria alebo si kup na skusku tie testy.

dada_sepina
autor
25. aug 2016

jaj hahaha, ja ze co sa pytas. ovulujem. zistovala mi to endokrinologicka z krvi, plus ja si ovulaciu citim a meriam bazalku. ovulujem na stopercent jak diva, nemozem si v tie dni ani sadnut, mam o kilo a pol viac, bachor ako dojna krava. staci takto? 😅