Hyfosy a tehotenstvo meškanie menzesu

barbie9900
29. okt 2021

Ahojte. Otehotnel niekto s PCOS. ...
Snaženie už roky.
Bola som 11DC na HyFoSy vyšetrenie v poslednú chvíľu bolo robene vyšetrenie. (oba vaječníky priechodné , bez problémov...)
Otehotnela niektora v ten cyklus jak bola na hyfosy?
Ďakujem ... mala by som par otázok 🙂

summersunny94
29. okt 2021

@barbie9900 po pravde neviem čo je HyFoSy ale mám PCO , doktori mi povedali že nevedia či vôbec otehotnieť a za 6 mesiacov som otehotnela a teraz je to pri mne skoro 2,5 ročná dcerka. Teraz sa snažíme o druhé bábo 7 mesiacov, keďže som nemala ovuláciu, tento mesiac som konečne no dlhej dobe ovulku mala tak uvidíme , modlím sa aby sa konečne zadarilo 🙏😊 takže áno dá sa otehotnieť aj s PCO aj keď je to zložitejšie. Držím palce silno 😊

barbie9900
autor
29. okt 2021

@summersunny94 ďakujem vám za recenziu. A radu a tak isto podporu. Držím aj ja vám silno silno palce. Nech ste zas o jedného viacej ... my s snažíme 3 roky nič....
Hyfosy je vyšetrenie priechodnosti vaječníkov ambulantne pri ultrazvuku ... 10minutove vyšetrenie s takou kontrastnou látkou, penou.

Tak aj my sa modlíme a dúfame že to bude dobre 🙂 posielam veľa síl

christinka1
30. okt 2021

@barbie9900 ahoj ja som sa snažila tiež dlho a nič... U gynekológa všetko ok, išla som ku endokrinologicke, tá mi zistila PCOS a predpísala lieky a do 3 mesiacov som otehotnela 😉

klaudia1512
13. sep 2022

Ahojte baby mala ste niektora podobnu skusenost? Hyfosy som mala v juli keďže mi našli cystu pravdepodobne endimetrióza vajíčkovody priechodne no o mesiac neskôr mi o deň meškala menštruácia a teraz som ju mala dostať, mala som naznaky špinenie troška krvy a už nič nemám to trvalo 3-4 dni. Test negatívny, bojím sa či to nie je cysta...

kundiboo
5. nov 2022

@klaudia1512 ahoj ako si dopadla? Tiež som po hyfosy a mešká mi Menzes

klaudia1512
6. nov 2022

@kundiboo tehotná žiaľ ešte stále nie som, menštruácia sa mi dala našťastie do poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre