Idem na laparoskopiu

kathy95
17. dec 2017

Ahojte, snažíme sa otehotnieť už 1,5 roka. Doktor ma chce poslať na laparoskopiu. Čo mám čakať. Bude sa mi rez dlho hojiť. Ako dlho budem musieť byť PN? Za každú jednu informáciu vopred ďakujem. Katka

cecilia68
17. dec 2017

@kathy95 Nebudeš mať žiaden rez, po laparoskopii ti ostanú len tri malé dierky a hojí sa to rýchlo, v prípade, ak sa to nezapáli.

kathy95
autor
17. dec 2017

@cecilia68 Ďakujem, len dúfam, že to pojde tak hladko. Nemôžem teraz vynechať prácu.

nufinkanufka
17. dec 2017

@kathy95 ahoj ja som bola na laparke pred cca pol rokom. Rez nebudes mat ziadny. Jeden vpich tesne pri pupku a ja mam este jeden pri vajecniku. Nemusis mat tri. Ja som nastupila den pred operaciou a domov som isla v den operacie. Do prace so isla po tyzdni.

cecilia68
17. dec 2017

@kathy95 Spomenula som zapálenie preto, lebo som potom musela chodiť na drenáž každý tretí deň. Dokopy to trvalo tri týždne. Ale pri prvej sa mi to zahojilo rýchlo a do roboty som sa pýtala po týždni.

cecilia68
17. dec 2017

@nufinkanufka spomenula som tri dierky, lebo mne robili niečo iné, ale tiež laparoskopicky.

nufinkanufka
17. dec 2017

@cecilia68 jasne, niektore maju aj tri, zalezi od toho, ci budu vsetko dobre vidiet alebo budu musiet aj nieco riesit.

veriine
4. jan 2018

a vždy je laparo pod celkovou anestéziou?