Inofolic kvôli funkčnosti vaječníkov

kristinaem
6. aug 2020

Ahojte žienky, chcela by som sa opýtať či máte niektorá skúsenosti s Inofolicom. Totižto mám obe vaječníky polycystické a čítala som na nete, že je to super na funkčnost vaječníkov ale samozrejme aj pri snažení o bábätko. My sa s priateľom zatiaľ nesnažíme ale ani sa nechranime ale kúpila som si to po poradení s lekárnikom či to môžem brať aj čisto len na tú správnu funkčnost vaječníkov tak mi povedal , že môžem a stačí mi tým pádom 1x sáčok denne , netreba mi ich brať 2x keďže sa nesnažíme o babo. Tak sa chcem opýtať či ste to tiež niektorá brali iba kvôli funkčnosti vaječníkov a či ste zistili nejaké výsledky , ako dlho ste to brali a či to môžem brať kedykoľvek či mám to stopnúť pri menzese alebo normálne brat každý deň ? Ďakujem. ❤️

leni28
6. aug 2020

Ahoj,ja som uzivala 1sacok denne,a veru do troch mesiacov som otehotnela.Vtedy som mala /predpokladam/ anovulacne dlhe cca 60dnove cykly.

paulisko
6. aug 2020

Ahoj ja mam tiež oba PCO vaječníky užívam 2x denne mne kázal aj doktor aj doktorka už asi rok nesnažíme sa pár krát sme sa nebránili no neotehotnela som.... Či pomáha bohužiaľ povedať ale neviem...

noami12
6. aug 2020

Na toto ti odpovedať neviem, ale ja som zobrala 2 sáčky a ostala som tehotná hneď prvý mesiac.. A to sme sa snažili cez rok a pol.. Ak by mal niekdo záujem zostala mi krabička práškov okrem 2 co som použila

kristinaem
autor
6. aug 2020

@paulisko prajem Vám veľa zdravia a šťastia a hlavne veľa síl a pozitívnej energie aby sa Vám čím skôr pošťastilo. ♥️🙏🏻

kristinaem
autor
6. aug 2020

@leni28 no ja dostávam väčšinou na 39 DC menzes .. veľakrát som si už myslela , že som tehotná keďže sa nechránime a samé negatívne testy... raz mi meškal menzes až 2 mesiace ... nevadilo by mi kebyže som po dobratí tohto tehotná ale bola by som veľmi rada ak by mi to hlavne pomohlo 🙏🏻

princessawsm
6. aug 2020

@kristinaem ja som ho brala pred oboma tehotenstvami (pri prvom sice nie pcos ale hyperandrogeny syndrom plus anovulacia, pri druhom som brala inofolic kvoli rozhadzanym hormonom) a vzdy som dobrala balenie a otehotnela som. Ale pri oboch detoch viem datovat pocatie na den kedy som vypila flasu vanilkovej absolutky (prvy/druhy a posledny krat). Tak ja ti karle nevim 😂🙈 kazdopadne ta kyselina listova a becko co to obsahuje neublizia. Drzim palce

leni28
6. aug 2020

@kristinaem mne to pomohlo aj na upravu cyklu

zuzana_ilkova
7. aug 2020

@kristinaem ahoj ja som brala asi rok inofolic v kombinacii s dufastonom na upravu cyklu, ked sme sa snazili o babo bola som v stadiunze som v lekarni nechala mesacne do 50€ na vsetky mozne aj nemozne vyzivove doplnky...potom som si povedala dost a po vysadeni uplne vsetkeho okrem dufastonu som do 2mesiacov otehotnela neviem ti povedat ci to zabera alebo nie asi je to individulne u kazdej zeny inak treba skusit... a brala som 1sacok kazdy den...

tamvtme
7. aug 2020

Ak mas PCO tak skus radsej Inofolic combi😉

kristinaem
autor
7. aug 2020

@tamvtme ďakujem pozriem sa na to 🙂

kristinaem
autor
7. aug 2020

@princessawsm to som potrebovala vedieť či mi to môže nejako uškodiť alebo naopak 🙂

kristinaem
autor
7. aug 2020

@zuzana_ilkova ako je pravda že ten inofolic je dosť drahý ale chcela by som to brat aspoň tie 2 mesiace či mi to pomôže minimálne pri zmene cyklu ...

zuzana_ilkova
7. aug 2020

@kristinaem mne samotny inofolic nepomohol brala som ho len ako doplnok k duphastonu... ten zabral ... ja som mala skrateny cyklus na12 dni...ked som uzivala tabletky tak s mi upravil na 27-29dni...kedy ako... inofolic som po roku uzivania uplne vysadila potom lebo som nemala pocit zeby zaberal

martinaju
12. aug 2020

@kristinaem ja som brala inofolic combi nemam PCO. Nemôžem dlhšie otehotnieť, po všetkých vyšetreniam mi nakoniec zistili nepriechodnosť vajicovodov a objednala
som sa do centra vtedy som už brala vyše roka inofolic. Brala som ho aj počas stimulácie neviem či to pomohlo alebo by to dopadlo tak aj bez inofolic neviem ale určite by som ho brala znova aj keď je drahši partnerovi som kupovala florandol - mal aj lepšie výsledky spermiogramu ako ho bral. Zatial tehotná nie som ale teda nemala som ani vklad ešte v našom prípade to prirodzene nepôjde ale určite investuj do týchto vitamínov a kúp aj manželovi/partnerovi. 🙂 držím palce nech sa vám podarí čo najskôr 🙂