Intímny mužský problém - dva výčnelky

gabriel11122
27. apr 2018

Ahojte, vedel by mi niekto poradiť. Asi pred mesiacom sa mi pri zaludi, na vnutornej strane predkozky vytvorili dve male bradavičky, vyčnelky a postupne sa zväčšuju. Teraz maju asi priemer 4mm, su pri sebe a su väčšinou červene. Vyzeraju, ako keby boli prilepene ku predkozke z jednej bočnej strany vyčnelku. O čo by sa mohlo jednať. Vedel by mi niekto poradiť, čo s tým, nejaku mastičku, alebo vlastne o čo ide, čo to znamena. Dosť ma to trápi. Samozrejme, navštívil som aj doktora, ten mi dal odporučanie ku urologovi, ale všade ma môzu objednať najskôr za tri mesiace. Je to niečo strašne. Mám stálu priatelku. Dakujem pekne. Prosim poradte, čo robiť, som zúfalý z toho.

zemislava
27. apr 2018

Vyzerá to na bradavice alebo inú pohlavne prenosnú chorobu, s tym pomožu asi jedine lekari, určite sa chraňte kondomom inak nakaziš aj priatelku

28tina
27. apr 2018

Mozu to byt molusky, skus popozerat tu co detom na to davaju....

ladyblcha
27. apr 2018

Genitalne bradavice -moj nazor

snehuuulienka
27. apr 2018

Môžu to byť polypy,odstraňuje sa to laserom....

gabriel11122
autor
27. apr 2018

pozeral som na nete, vyzera to na kondylomy - genitalne bradavice. Vie mi niekto povedať, z čoho vznikaju. Som na pricine ja alebo priatelka? nikdy som s niečim takým nemal problem. V podstate sa mi to objavilo po tom, čo priatelka mala určity čas problem s mykózou. Môže to byť tým? A ešte otázka. Nechcem čakať na urológa, nebolo by možne isť za kozným lekárom, alebo čo by ste mi poradili. Ja vôbec nechodim do doktorov, nikdy som nemal ziadne problemy. dakujem

zemislava
27. apr 2018

Genitálne bradavice, inak zvané tiež kondylómy, sú veľmi nákazlivou sexuálne prenosnou infekciou. Venerické bradavice, análne alebo anogenitálne bradavice sú spôsobené niektorým z ľudských papilomavírusov (HPV).
HPV infekcia sa šíri z jednej osoby na druhú sexuálnym kontaktom, ktorý zahŕňa anus, ústa, alebo vagínu. HPV infekciu môžete šíriť aj ak máte bradavicu na zle viditeľnom mieste a neviete o nej.

Inkubačná doba je 6 týždňov až 6 mesiacov, šíriť HPV infekciu ale môžete aj v prípade, že sa u vás ešte nevyskytli symptómy (ktoré si nemusíte všimnúť aj roky v prípade bradavice vo vnútornom genitálií).

lubik87
27. apr 2018

@gabriel11122 geniálne bradavice patria medzi hpv virusi kúp si kremik wartec myslím že nieje len na predpis ...alebo ku koznemu s tým ...pekne ti to po kremiku zíde preč