Je možné otehotnieť z pettingu??

jozef1556
27. dec 2019

Ahojte, chcel by som sa opýtať a je to strašne súrne.
S priateľkou sme praktikovali petting bez oblečenia tj. trel som je penisom o vagínu. No potom som do nej strčil penis nie celý ale žaluď a ešte trochu. Viem možno si poviete že som debil a že som ako zo škôlky. Hygienu dodržiavam, cikať som bol a neurobil som sa.
No lenže tu nastáva problem. Priateľka mala plodné dni a my sme to robili. Samozrejme že som sa neurobil ale priateľka má neskutočné stresy a bojí sa že sa niečo pokašľalo. Prosím o seriozne odpovede.
Ďakujem.

kikuriku
20. mar 2020

@evittam áno mešká mi preto sa pýtam a keďže bývam tam kde sú zavreté lekárne tak si ho mam vyčarovať alebo čo. ?

galioska
20. mar 2020
kikuriku
20. mar 2020

@evittam takže podľa vás nemôžem byť tehotná ?

klarissa25
20. mar 2020

@kikuriku 🤷‍♀️🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

kikuriku
20. mar 2020
klarissa25
20. mar 2020

@kikuriku som ti písala normálne ze si tehotna... Tak neviem co riesis...

niekto2hy
20. mar 2020

@kikuriku Je otvorene Tesco,Kaufland,Billa<DM.... vsade maju testy.

kikuriku
20. mar 2020

@niekto2hy Tak ďakujem

kikuriku
20. mar 2020

@klarissa25 A prečo si to myslíte chcem vedieť ten dôvod

kakalake
21. mar 2020

@klarissa25 slecna vam musi asi tiez doma v karantene dobre preskakovat,alebo mate svoje dni a ste protivna na inych. Skuste si svoje nervy vyburit niekde inde a nie tu na konikovy..
@kikuriku skusi si kupit test v nejakom obchode ako je tesco,kaufland alebo velke drogerie a sprav si ho aby si bola kludna;)

klarissa25
21. mar 2020

@kakalake stačí sa trochu zamyslieť a dôjde vám ze si tu niekto robí srandu...

kikuriku
21. mar 2020

@kakalake Strašne moc vám ďakujem ste jedna ktorá má pochopila ❤️

kikuriku
21. mar 2020

@klarissa25 Fakt by ste sa mali ukľudniť a nebyť taká nepríjemna lebo ako vidíte nevšimla som si to len ja ale aj niekto iný 🙂

klarissa25
21. mar 2020

@kikuriku nie som neprijemna. Ale môj názor je ze si robíš srandu 😉🤣

kikuriku
21. mar 2020

@klarissa25 tak keď si to myslíš tak si to myslí mne to je jedno a áno si nepríjemná a sebecka lebo namiesto toho aby si poradila niekomu kto nieje skúsený a boji sa si snneho robíš srandu neboj karma ti to raz vráti ale ja sa už k ľuďom ako ty vraciat nebudem 🙂