Je problém s nami alebo s partnerom?

niqa09
16. dec 2014

Čítam mnoho príspevkov, kde sa my ženy často krát sklameme keď nám nevychádzajú tie // na teste. Nemyslíte si, že možno už v dnešnom svete by skôr muži mali chodiť na preventívky viac než my ? 😀 Lebo keď ja čítam tie príspevky o plodných dňoch , netvrdím, že je to hlúposť ale pre psychiku ženy to nie je podľa mňa naj , pretože keď sa ani napriek tomu nedarí, tak samozrejme chybu hľadáme v nás. Čo sme prehliadli ? Kde sme sa prepočítali atď...Máte nejaké znalosti o tom, kedy má muž problematické spermie , napr. nie dosť silné alebo čokoľvek ? A nemali by sme ich čo najskôr dokopať k tým odborníkom na vyšetrenia a tým by sme si skrátili čas čakania ??? Je to len názor a teším sa na vaše reakcie. 😉

pepca28
16. dec 2014

@niqa09 ahoj,no mas pravdu...ja by som kazdej zene,resp.paru odporucila,aby hned zo zaciatku isli obaja k lekarovi...hovorim to z vlastnej skusenosti..moj manzel isiel sam od seba,ale az po troch rokoch k urologovi na spg a vysetrenie..a..ukazala sa kruta pravda...ja som mu tie tri zbytocne roky nevycitala,stavali sme dom,dieta som vtedy nechcela...len proste chlapi su chlapi...oni si myslia ze to je konec sveta ked im nejaky chlap prehmata vajca...😀...no lebo pre zenu je prirodzene a prijemne roztahovat nohy pred doktorom,cooo???...😀DDDD

niqa09
autor
16. dec 2014

@pepca28 presne tak !! 😀 ja toho svojho tiez poslem ak sa nam nebude darit. este sa len teraz snazime tak ztoho nerobim velku vec. ale urcite sa nebudem ja citit zle ked sa nepodari kedze u lekara som bola a aj krvne testy aj cytologia aj maternicu vajecniky mam uplne v poriadku. 😀 a inak odvtedy sa uz podarilo mimino ? alebo je to v elmi zle ?

shania31
16. dec 2014

No ano, chlapi, to ego ich niekedy nepusti. Predsa oni su uuuplne v poriadku a u nich problem urcite nie je. Bohuzial pribudaju pripady, ked je problem u panov. My zeny sme ochotne kvôli babatku podstupit vsetko. Nechapem, preco chlapi maju taky strasny problem absolvovat 1-2 navstevy u urológa a dat si urobit spermiogram atd. Hm no paaani tvorstva 😀 😀 😀
My sme tiez mali problem - dlho sme sa snazili o babatko, nastastie moj manzel to bral ako normalnu vec a absolvoval vsetky vysetrenia, ktore boli potrebne 😉

pepca28
16. dec 2014

@niqa09 nieee,nepodarilo..chodime do car...ale po druhom neuspesnom pokuse som sa predsa len rozhodla ze budeme skusat normalne...lebo za tie tri roky sme to vlastne ani poriadne neskusali...a okrem toho ja ked mam ovulku,mam aj divne bolesti a nemam ani chut..:-P...takze preco nevyskusat ratat si aj dajake tie plodne dni,co,to som nikdy nerobila...dake zive su tam aj ked malo..skratime si cas pred tretim ket-kom...

niqa09
autor
16. dec 2014

@pepca28 drzim vam silno palce aby to uz prislo 🙂 a potom nech je vse v poriadku . hlavne bud aj ty pozitivne naladena , ono co sa ma stat , stane sa. 😉

niqa09
autor
16. dec 2014

@shania31 vsetky vieme ze my zeny sme silnejsie ako muzi. a to ich neidem podcenovat ani nic podobne. 😀 ale ich neznalost ich neospraveldnuje. prave preto si myslia ze su dokonali a samozrejme stale my sme tie, ktore sa zamyslame nad svojimi konaniami. ci boli spravne alebo nie. ale prave preto si myslim , ze tak ako zeny aj chlapi su ovplyvnovaní zivotospravou a okolim. moj sa tomu takisto nebrani. ale prve co mi povedal , ved ja som zdravy ak sa nebude darit problem bude zrejme u teba. 😠 tak som mu to vysvetlila. a pochopil 😀

pepca28
16. dec 2014

@niqa09 dakujem...ja som inak chodiaci pozitiv...mna uz nic nerozhodi..:-P

pepca28
16. dec 2014

@shania31 moj manzel isiel sam,objednal sa sam od seba..povedal mi ze proste on uz dlhsie tusil ze ma problem..nebolo to zivotospravou,ale operaciou ked mal 4roky..skratka to dobabrali...len dostat sa tam mu trvalo tri roky...😀 a este mu dvakrat presunuli termin...no,a aby som mu pridala,tak som mu dva mesiace farbisto opisovala jak sa vysetruje prostata(samozrejme ze mu nic nevysetroval)..len dva tyzdne nemohol spavat lebo mu cudzi chlap sahal na gule....BOZE chlapi!!!...

mikema
16. dec 2014

@niqa09 Moja sestra mi rozpravala, ze v TV ukazovali (v Nemecku), ze vybrali spontanne 10 chlapov na ulici, ktori boli ochotni dat si vysetrit spermie a vraj napriek tomu, ze boli mladi, mali mnohi (neviem, ci nie dokonca väcsina) spomalene, alebo uplne zle spermie... 🙄 Vraj to vysvetlili tym, ze mnohi chlapi dnes nosia mobily vo vrecku, potom väcsina potravim je zabalena v plastikovych obaloch a aj strava nie je taka kvalitka, ako kedysi... No nebola to prave vedecka studia, ale zaujimave to bolo urcite. Ja by som ako prve poslala chlapa na vysetrenie, na preventivky chodim a kym tie "pasuju", tak by som najskor poslala muza. 🙂