Je šanca na otehotnenie, keď mám veľa mužských hormónov?

atka1989
24. júl 2015

Ked su nepriechodne vajickovody je sanca na oteh. Ked sa nepojde na laparku?

lilijessica
24. júl 2015

Ja mam vela muzskych hormonov a mam dietatko hlavu hore

evitka83
24. júl 2015

Na to je hormonalna liecba duphastonom. Predpisuje to gynekolog

ivca88
24. júl 2015

Rybka ... neboj sa laparky 🙂 ako neni to boh vie co....ale mne to stalo za to 🙂 po troch mesiacoch som si nasla // 🙂 a dnes ma uz v brusku kope 🙂
a to som mala masivne zrasty v brusnej dutine.... urobili aj prefuk ( ten bol bezproblemovy)
do toho som mala kopec inych problemov ako otocena maternica dozadu.... cykli dlhe 50-60 dni .... ani neviem ako casto som mala ovulku....
Nepomohol ani inofolic .... a s duphastonu som mala pravy opak - mimocyklove krvacanie...
Moj muz mal spermiogram mozno s 1 % mnozstvom dobrych spermii...
Uz sme mali ist na umele....
A ja som sa nasrala....a sexovali sme kazdy druhy den ..😀 robila som ovulacne testy (kupene na MK - one step) ,... a test na 27 dc bol pozitivny..... a na 10 dpo uz boli na tehu teste duchovia 🙂

ked som otehotnela ja ....otehotnie KAZDA ! 😉 len sa netrap 😉

steinarka
24. júl 2015

@atka1989 tak teda zvyseny testosteron, alebo nepriechodne vajickovody?? na zvyseny testosteron su lieky a tie nepriechodne vajickovody - pokial su nepriechodne, tak sa nema ako dostat spermia k vajicku, teda otehotniet sa neda.. a ak by sa aj stal zazrak, je tam velka pravdepodobnost mimomaternicoveho tehotenstva.. neboj sa laparoskopie.. nie je to nic hrozne.. si predsa ZENA, zvladneme vela.. a pokial chces naozaj dietatko, tak si myslim, ze sa da zniest hocico 😉 ja som na laparke bola, ale nepomohla nam.. no plusom pre nas bolo, ze sa nepotvrdili ziadne zrasty, ani vady na vajickach.. niekedy to chce len cas, my sme sa snazili 4 roky, uplne zdravi obaja.. vela stastia a pevne nervy 😉