Je šanca otehotnieť, keď má partner málo spermií?

tina7729
25. aug 2014

Chcem sa opytat ak mate niekto podobny problem.moj priatel ma malo spermii je sanca otehotniet vobec normalnou cestou ci len umele oplodnenie je realne? dakujem

katren
25. aug 2014

@tina7729 nam davali 20% sancu pocat prirodzene...tiez bol na spermiogram a okrem toho, ze bolo malo spermii, boli aj velmi lenive :-/ a bolo nam odporucene hned umele oplodnenie...
ale nevzdali se to a 3 roky sme cakali na prve dieta....a do troch rokov prveho dietata sa narodilo tretie!!! 😀 😀 😀

tina7729
autor
25. aug 2014

@majka26 to ma mrzi ze si prisla o dietatko☹ ale aspon.naozaj vidis ze sa to.da.

soniatko
25. aug 2014

my sme mali 5percentnu sancu na prirodzene pocatie. muz mal malo spermi a neboli ok. trvalo 3 roky, kym som otehotnela, ale dockali sme sa. 😉

roman3511
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ilonka123
8. nov 2015

@soniatko ahojte ja z mandzelom us sme mandzelia 8 rokov a nemame deti a tuzime do detoch ja si prajem od boha aspon jedno ale sa nam nedari co mam robit

ilonka123
8. nov 2015
madamcoco
8. nov 2015

@ilonka123. Umele oplodnenie ste skusali?

erikanezbedna
10. nov 2015

@tina7729 je sanca je otehotniet aj napriek tomu ze je málo spermiji...a uméle otehotnenie je nebespecné....ak chces radu napís mi na IP...ale ak chces radu ..vedela bi som ti poradit..... 🙂

worker_falcon
10. nov 2015

@erikanezbedna ty si nejaký odborník na všetko 😀

erikanezbedna
10. nov 2015

@worker_falcon ako píses ano aj na to som ved som vám uz tu písala ze ani neviete ským písete.nadarmo neviem gramatiku ale iné veci viem a vela vecí sa vyznám aj ked to nevidno ...vela zenám som uz pomohla otehotniet...no viem nedá sa mi verit to áno lebo som cudzia .vidís ste tu cudzie ale rada pomáham ...ja neberem ze ste cudzie ja nie ..ak chce nech mi napíse na IP.ak chce tu to nebudem pisat..lebo ajtak sa mi nedá verit nedá...

magmolatus
10. nov 2015

@tina7729 spermiogram sa časom mení od stravy až po vonkajšie faktory. Treba si to preštudovať a spraviť opatrenia. Ako menej fajčiť, veriť alkohol, atď atď.

erikanezbedna
10. nov 2015

to nerobí fajcenie ze je málo spermii a alkohol len poskoduje spermiju len poskoduje a nie ze malo bi bolo preto

vierka64
21. sep 2018

ako sa vam to podailo ?

0940231806
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gejb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz