Kde robia kvalitné zubné implantáty v Bratislave?

sivypegas
23. nov 2017

Zubar nemusi byt prijemny ani mily,hl nech robi kvalutnu pracu.Dakujem za radu.

evitka83
23. nov 2017

@sivypegas family dental care

stastenka42
23. nov 2017

Doporučujem Dently MUDr Babčan...

sivypegas
autor
23. nov 2017

@stastenka42 a mate implantaty?

sivypegas
autor
23. nov 2017

@evitka83
@evitka83 tiez sa opytam,mate implantaty?

stastenka42
24. nov 2017

@sivypegas majú implantáty..mne tam robili..

sivypegas
autor
24. nov 2017

@stastenka42 a si spokojna s impl?Neorekazajubti v ustach,nezapalujubsa?Mne vyodol predny zub,zlomil sa je ti este na korunku no ak nevydrzi tak budem musiet poriesit,aj chyb mi stolicka tak,dve stolicky mrtve,cize by som uz dala urobit voredu vsetky,aj ked svoje mam,len nie su nejake pekne a uz aj zaolombovane a tu chybajucu stilicku Len som si troska citala ibtych impl,tak ma vystrasil zaoal okostnice kt sa moze vyskytnut.A aj zvysena staristl.kedze je to tiaz nachykne na zaoaly.

evitka83
24. nov 2017

@sivypegas ja nie, ale krstnej robili cely chrup vratane implantatov...nestazuje sa

sivypegas
autor
24. nov 2017

@evitka83 dakujem.

stastenka42
24. nov 2017

@sivypegas absolútne super,maju3D technologiu kedy ti hned naskenuju nový zub presne a hned ako sa mi zahojilo dasno tak mi ho našroubovali..mám ho asi 4 roky a ani zubár volným okom nezistil pri prehliadke že je to implantát🙂

sivypegas
autor
24. nov 2017

@stastenka42 tak tie zuby su krasne,ved to nevidno volnym okom vobec,ake naors som citala tu na mk v jednej diskusii,ze moze vzniknut zapak a tak ze jednej babe v USA sa zapalila okostnica,aj mam si ich chcela dat a zubarka povedaka toro riziju,ojrem toho mama osteoropizu takze pte nu nie.No uz to.ze sa mozu zaoakit mam z toho strach,zatiak este nemusim ake mam zlomeny,predny zub chvalabohu je to na korunky,len ak uz aj kirunka oxude,lebo zub je mrtvy tak neviem co budem robit.ci mostik,ci impl.

stastenka42
24. nov 2017

@sivypegas bože nad tým nepremýšlaj ! Ved zapáliť sa ti môže aj zub pod korunkou....ja nepoznám zatial niukoho kto má implantát aby sa mu zapálil...a okrem toho je normálne že ťa na to musí upozorniť lekár ,tak ako sa ti može zapaliť aj pooperačná rana a nemusí....môže ti to prekryť ATB a hotovo...nerieš čo by bolo keby bolo...