Kde v trenčianskom okrese robia spermiogram?

moncika15
7. sep 2008

xcem sa spytat ci mozem vytvorit temu ku konkretnemu problemu lebo v temax ktore su uz zalozene sa odpovede asi len tazko dockam...
pre lepsie poxopenie 😀
potrebujem zistit ked v trencianskom okrese robia spermiogram a v teme "manzel na spermiograme" sa len tazko zrovna v ten monent najde nejaka snazilka z tohto okresu 😒 myslim ze uz som to aj raz skusala a odpoved dodnes nemam 😔

ta moja tema by sa mala volat "ked v trencianskom okrese robia spermiogram"
dik za rovnako vycerpavajucu odpoved 😀 😝

kristi
7. sep 2008

moncika, nejak nechapu. Je otazka KED nebo KDE??

moncika15
autor
7. sep 2008

ked 😉
no vpodstate xcem zistit ked robia najblizsie spg ale v teme "manzel na spermiograme" som nikdy nenadabila na babule z tohoto okresu a ine mi to tazko poradia ..

kristi
7. sep 2008

moncika a co zavolat na nakou kliniku, nebo se zeptat urologa a gynekologa?

moncika15
autor
7. sep 2008

zatial hladam odpoved tu na koniku 😉

certica
7. sep 2008

moncika, mozno som divna, ale ja nechapem ani nazov tej tvojej temy: "ked v trencianskom okrese robia spermiogram"
mozno nie som jedina a preto si sa nedockala ziadnej odpovede. tiez ma prve napadlo, ze je to preklep a chcela si napisat: KDE v trenc. okr. robia spm. v opacnom pripade by som asi temu nazvala jednoduchsie: "spermiogram v trencianskom okrese"

no nic, nevsimaj si ma 😀

lukin
7. sep 2008

Já taky nechápu.

moncika15
autor
7. sep 2008

no xcela som ju nazvat povodne tak ale hentak je to vystiznejsie 😝
a ano az teraz som si vsimla preklep je to KDE a nie KED 😕

emjee
7. sep 2008

tak preco si tu temu rovno nevytvorila? 😀 premenuvam tuto a presuvam do snaziliek

moncika15
autor
7. sep 2008

som nexcela vytvorit temu ktora by bola aj tak uzamknuta a len by sa tu motala 🙂
diky

emjee
7. sep 2008

tak nabuduce ak si nebudes ista, napis rovno adminovi 😉

moncika15
autor
7. sep 2008

ved preto som pisala do fora do ktoreho som pisala lebo tam odpovedate na otazky vy 😝

adulik76
8. sep 2008

ahoj, v Trenčíne vo fakultnej nemocnici funguje ambulancia pre liečbu primárnej sterility, ordinuje tam dr. Kaščák a dr. Hlaváčik. Tam urobia kompletné vyšetrenie tebe aj manželovi urobia spermiogram. Teba tam však musí odoslať obvodný gynekológ. Ak by si chcela vedieť niečo viac, tak mi napíš IP.

matkamatko
8. sep 2008

Ahoj, SPG spravia bud v nemocke ako písala adulik76 (my sme boli tam) alebo urologická ambulancia Dr.Sokol - platí tuším 600,- Sk za odber, on dá mužovi nádobu, doma ju naplní a potom mu ju donesie...v nemocke je to zadara ale musíš mať odporučanie, my sme mali od mojej gyndošky...

pink_lady
8. sep 2008

ahoj, v TN to robi viacero lekarov, moj bol tiez uz Sokola, vraj je fajn, platil 200 sk (kedze predtym bol na preventivke).

fifik
8. sep 2008

myslím že by to mali urobiť v každej urologickej ambulancii.

akatka
8. sep 2008

monci, my sme boli 1.krat u Sokola a ten bol naozxaj fajn. Ale potom nas moja lekarka poslala k Dr. Kascakovi a ten akosi nebral do uvahy Sokolov spg, tak si ho robili oni sami a priamo u nich v ambulancii. Ale ako pisali kocky vyssie, k Dr. Kascakovi musis mat doporucenie od svojho lekara. Drzim palce, mne teraz Kascak nasadil Clostil... muzov spg bol OK 🙂

moncika15
autor
4. dec 2008

ahojte, tak nas moj gyn. poslal MUDr. Kascakovi. a to vysetria najprv mna? alebo len mm? 😕

lacikagr
4. dec 2008

Ahoj moncika15,
ja som bola u Kaščáka v pondelok ale zober so sebou aj manžela, hneď na mieste mu urobia spermiogram.
pa

moncika15
autor
4. dec 2008

ahoj 🙂
a vysetril aj teba alebo len manzela? lebo moj gyn poslal len mojho...

lacikagr
4. dec 2008

vyšetril mna a môjmu manželovi urobili spermiogram, takže sa pripravte obaja
pa

skaredekacatko
13. mar 2012

Ahojte baby viete mi povedat kto robi spermiogram v prievidzi