• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde v trenčianskom okrese robia spermiogram?

13. marca 2012 
xcem sa spytat ci mozem vytvorit temu ku konkretnemu problemu lebo v temax ktore su uz zalozene sa odpovede asi len tazko dockam...
pre lepsie poxopenie :grinning:
potrebujem zistit ked v trencianskom okrese robia spermiogram a v teme "manzel na spermiograme" sa len tazko zrovna v ten monent najde nejaka snazilka z tohto okresu :unamused: myslim ze uz som to aj raz skusala a odpoved dodnes nemam :pensive:

ta moja tema by sa mala volat "ked v trencianskom okrese robia spermiogram"
dik za rovnako vycerpavajucu odpoved :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika, nejak nechapu. Je otazka KED nebo KDE??
7. sep 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked :wink:
no vpodstate xcem zistit ked robia najblizsie spg ale v teme "manzel na spermiograme" som nikdy nenadabila na babule z tohoto okresu a ine mi to tazko poradia ..
7. sep 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika a co zavolat na nakou kliniku, nebo se zeptat urologa a gynekologa?
7. sep 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zatial hladam odpoved tu na koniku :wink:
7. sep 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika, mozno som divna, ale ja nechapem ani nazov tej tvojej temy: "ked v trencianskom okrese robia spermiogram"
mozno nie som jedina a preto si sa nedockala ziadnej odpovede. tiez ma prve napadlo, ze je to preklep a chcela si napisat: KDE v trenc. okr. robia spm. v opacnom pripade by som asi temu nazvala jednoduchsie: "spermiogram v trencianskom okrese"

no nic, nevsimaj si ma :grinning:
7. sep 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já taky nechápu.
7. sep 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no xcela som ju nazvat povodne tak ale hentak je to vystiznejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ano az teraz som si vsimla preklep je to KDE a nie KED :confused:
7. sep 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak preco si tu temu rovno nevytvorila? :grinning: premenuvam tuto a presuvam do snaziliek
7. sep 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som nexcela vytvorit temu ktora by bola aj tak uzamknuta a len by sa tu motala :slight_smile:
diky
7. sep 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nabuduce ak si nebudes ista, napis rovno adminovi :wink:
7. sep 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved preto som pisala do fora do ktoreho som pisala lebo tam odpovedate na otazky vy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, v Trenčíne vo fakultnej nemocnici funguje ambulancia pre liečbu primárnej sterility, ordinuje tam dr. Kaščák a dr. Hlaváčik. Tam urobia kompletné vyšetrenie tebe aj manželovi urobia spermiogram. Teba tam však musí odoslať obvodný gynekológ. Ak by si chcela vedieť niečo viac, tak mi napíš IP.
8. sep 2008 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, SPG spravia bud v nemocke ako písala adulik76 (my sme boli tam) alebo urologická ambulancia Dr.Sokol - platí tuším 600,- Sk za odber, on dá mužovi nádobu, doma ju naplní a potom mu ju donesie...v nemocke je to zadara ale musíš mať odporučanie, my sme mali od mojej gyndošky...
8. sep 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, v TN to robi viacero lekarov, moj bol tiez uz Sokola, vraj je fajn, platil 200 sk (kedze predtym bol na preventivke).
8. sep 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím že by to mali urobiť v každej urologickej ambulancii.
8. sep 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monci, my sme boli 1.krat u Sokola a ten bol naozxaj fajn. Ale potom nas moja lekarka poslala k Dr. Kascakovi a ten akosi nebral do uvahy Sokolov spg, tak si ho robili oni sami a priamo u nich v ambulancii. Ale ako pisali kocky vyssie, k Dr. Kascakovi musis mat doporucenie od svojho lekara. Drzim palce, mne teraz Kascak nasadil Clostil... muzov spg bol OK :slight_smile:
8. sep 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak nas moj gyn. poslal MUDr. Kascakovi. a to vysetria najprv mna? alebo len mm? :confused:
4. dec 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj moncika15,
ja som bola u Kaščáka v pondelok ale zober so sebou aj manžela, hneď na mieste mu urobia spermiogram.
pa
4. dec 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj :slight_smile:
a vysetril aj teba alebo len manzela? lebo moj gyn poslal len mojho...
4. dec 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyšetril mna a môjmu manželovi urobili spermiogram, takže sa pripravte obaja
pa
4. dec 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby viete mi povedat kto robi spermiogram v prievidzi
13. mar 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok