Komplikácie pri kyretáži

renika1
31. aug 2012

Ahojte baby chcem sa opýtať že či ste mali komplikácie pri kyretáži. Mne osobe natrhli maternicu. Stalo sa to ešte niekomu a aký mali priebeh ostatné tehotenstva. 🙂

zuzi79
31. aug 2012

to mi je naozaj ľúto, ja som to podstúpila 2x a všetko prebehlo hladko, takže poradiť neviem, ale držím palce na ďalšie zdravé tehotenstvo.

shashi
31. aug 2012

No ja som po kyrete chytila zapal.v maternici som mala same koagula(zrazena krv),ze sa zapalili na 3den pokyrete som vyzerala ako v 5mesiaci.museli mi urobit kyret v 16tyzd.lebo babatko odumrelo.neskor zistili,zemalo gen.chybu.o 7mesi.som otehotnela znova a v pohode.teraz mame synceka ma 9mes. A je to sidlo ako svet 😀

renika1
autor
3. sep 2012

zuzi79 ďakujem . 🙂

renika1
autor
3. sep 2012

Baby mne dr. odporučal dať si Danu aspoň na pol roka čo vy na to? že ak by som otehotnela skôr ako o pol roka tak by sa mi zopakoval potrat :(.

shashi
3. sep 2012

Odporuca sa to na rekonvalescenciu 😒 my sme to dodrzali,lebo ja som mala po kyrete take silne kramy,ze som myslela,ze vykrvacam... mala som zavraty a bolo mi zle jakv prechode 😒 a Dr. povedal,ze nech sa hormony daju do kopy a potom 🙂 viem,ze kamoska otehotnela po dvoch mesiacoch a maju zdraveho chlapceka... nemala by si potratit,ale nikdy nevies......

renika1
autor
3. sep 2012

@shashi ja len ze mam steh na maternici tak ci nemat mat istotu s tou danou...aby nahodou nieco skor

shashi
3. sep 2012

no tak , to urcite, pockajte 😒 ja by som pockala, za to nic nedate....