Konizácie v Kochu v Bratislave

snehulienka331
21. okt 2019

Ahoj žienky, gynekologička ma posiela na konizáciu krčka maternice, ale všade v nemocniciach sa na to dosť dlho čaká, tak uvažujem nad súkromnou klinikou... Rada by som sa spýtala, či viete, či v Sanatóriu koch v Bratislave robia takéto jednodňové zákroky, aj keď nie som ich pacientkou a prípadne aká je cena. Budem veľmi vďačná, ak sa niektorá podelíte so skúsenosťou. Na Antolskej mi povedali že musím čakať niekoľko mesiacov na termín a mám strach, že sa môj stav zatiaľ zhorší... ☹

evitka83
21. okt 2019

@snehulienka331 tak to ste prva, o ktorej to pocujem. Ja som dostala termin do tyzdna, kocky co poznam tak so 2 tyzdnov. U kocha Vam tiez urobia zakrok aj bez registracie. Zakrok Vam asi preplati poistovna. Oni si nauctuju tie sluzby okolo toho. Cennik maju na strank

evkamotka
21. okt 2019

Koch ma zoznam vykonov (tzn ci to robia) na stranke, nenasla si?

snehulienka331
autor
22. okt 2019

super, dakujem vam za odpovede, idem tam hned zavolat a potom tam ozvem a napisem, ako som pochodila.

sulky
30. dec 2019

@snehulienka331 ahoj, podelis sa o skusenost? Ako si pochodila?

alzbetkacicka
3. nov 2021

@snehulienka331 ahoj,bola si nakoniec na tej konizacii u kocha?ako si dopadla a ako to tam prosim ta prebieha?chcem tam ist tiez na konizaciu,lebo na antolskej ma odkladaju a teraz ani neoperuju kvoli kovidu,dakujem

mysiakmaly
22. sep 2022

Ahojte, prosim robia niekde v Ba konizaciu v lokalnom umrtveni? Dakujem za odpoved