Kontrola po konizácii

karibeatka
25. feb 2022

Ahojte ženy,prosím Vás,chcem sa spýtať,ktoré ste po konizacii krčka maternice,kedy ste išli na kontrolu+výsledky histologie a čo Vám robili na kontrole?Ja som podstúpila včera konizaciu,trocha spinim,ale skôr podbruško pobolieva,moc nemôžem ležať,deti onemocneli,atď ..Na kontrolu mám ísť za 14dni,tak na čo sa nám pripraviť? Ďakujem ❤️

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tata1401
25. feb 2022

@karibeatka ja som bola na konzácii 8.2. a v nemocnici mi vraveli,že výsledky budú za zhruba 2týždne,sestrička u gynekológa vraj to trvá aj mesiac...tak dr.mi kázal prísť na kontrolu zhruba mesiac po konizácii,tak dúfam že už budú vtedy aj výsledky 🙂ale inak som tiež mala plán na kľudový režim a prišla som domov a malá už pokašlievala a večer už teplota 39😏

karibeatka
autor
25. feb 2022

@tata1401 držím palce🍀

karibeatka
autor
25. feb 2022

@bambulienka25 ďakujem 🍀

ejsanps
25. feb 2022

@bambulienka25 ahoj môžem sa opýtať? Ja som terás po konizicii aj frakcinova kyratez 5tyzden od zákroku a ešte nemám menzes, kedy si mala po konizacii menzes? Ja som po zákroku vôbec nespinila ,díki za odpoveď.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ejsanps
25. feb 2022

@bambulienka25 ja budem teraz 28ho na budúci týždeň mesiac do vtedy mi mi pohla prísť že?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ejsanps
25. feb 2022

@bambulienka25
@bambulienka25 práve som mala vždy 24dnovi nikdy nemeskalo,ale podľa kalendára mešká 10dni ,ale od zákroku že nedostanem na termín ,že vraj sa to počíta od zákroku tak do mesiaca,tak teraz neviem.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ejsanps
26. feb 2022

@bambulienka25 fajn díki .

ejsanps
27. feb 2022

@bambulienka25 neviem či to pomohlo včera som trošku pocvicila a dnes už ich mám😉