Kŕče, hnačky a pocit na zvracanie počas menštruácie. Poradíte?

danielitka26
22. júl 2008

stalo sa vám už niečo takéto ?? lebo ja ked ma toto chytí som úplne odrovnaná a niesom schopná nič robiť musím si ísť ľahnúť :( je to strašne neprijémne a neviem čo by na to pomohlo aby mi takto nebývalo. poradíte ??

nelynka
22. júl 2008

lenand dakujem, snad sa to postasti aj nam coskoro 😀

fyalynka
22. júl 2008

no aj ja som pocula, ze tehotenstvo je naj liek 🙂 ze po porode zvykne bolestiva MS zmiznut... 😕
tak musime byt co najskor tehu 😉

lenand
22. júl 2008

možem potvrdit že to tak je 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
22. júl 2008

veru veru, sup do snazenia..xi...ja musim pockat do oktobra este, relativne do novembra aideme na to xi 😀

cikyta
22. júl 2008

Ja mám teraz už posledný menzes,poslednú bolesť a poslednú vložku........A 9 mesiacov pokoj 😀 (samozrejme iba dufam... 😉 )

angua27
22. júl 2008

tak toto dôverne poznám. ja som to mávala, keď som začínala s menzesom. pomáhalo iba ležať, nič nejesť, piť vodu a "krásne" ružové tabletky. urovnalo sa to, až keď som začala brať HAK. môj lekár mi pred tehotenstvom oznámil, že mám otočenú maternicu a kvôli tomu mám taký tažký menzes. ževraj pôrodom sa to upraví. lenže, chyba lávky, po pôrode sa maternica dostala do toho istého tvaru ako pred tehotenstvom, čiže je otočená opačne. ale našťastie už nemám také kŕče a hnačky iba jeden deň. 😉

mery.maja
22. júl 2008

pridavam sa k vam,tiez som mavala neskutocne bolesti nic nepomahalo,zvracala som,horucky,zimnica,a tak to bolo dva dni a potom uz ok.Ten 1den bol ovela horsi to som nevladala sni sama stat na nohach bola som rada ze som sa doplazila na wc-ko.Potom som isty cas brala HAK a preslo to ale ked som ju vysadila do dvoch mesiacov to tu bolo opät a o dost horsie tak som si vzdy kazdy mesiac zavolala mangeovi do prace ten ma odviezol na pohotovost alebo k mojej gynekolog.a ta mi napichala injekcie od bolesti a od vracania a dala infuzku pretoze mne nezaberal ani ibalgin nakolko som vsetko vyvracala.Takze poviem ti bolo to strasne kazdy mesiac som sa uz obavala ze zase budem musiet ist doktorke na injekcie a podobne,mne nikdy nezistili z coho to je vlastne moja dok.po tom ani nejak nepatrala....to bol aj jeden z dovodov preco som ju zmenila 😉

danielitka26
autor
23. júl 2008

ja takto trpím už tretí deň včera to k večeru trochu utíchlo no dnes som na tom rovnako ☹ ☹ ☹ bolí a bolí

lenand
23. júl 2008

danielitka tak šup k dokymu 😉

kajuska111
23. júl 2008

ahojte, ak mozem rada by som sa k vam pridala 🙂 ...tiez mam zvycajne pred menzesom bolesti a hnacky, je to strasne, a teraz ma zacali strasne boliet prsia, co sa mi vobec nestavalo, mam tak tyzden do mrchy, tak neviem, co sa deje...a snazilkujeme uz cca 1,5 roka.

danielitka26
autor
23. júl 2008

až po ms nepojdem tam ako ku drakulovi 😝

danielitka26
autor
23. júl 2008

kajuska to môže byť aj tehu skús tak za dva tri dni testnúť už by si mohla mať tienik

orinka
23. júl 2008

kajuska111 možno sa tento mesiac mrška ani nedostaví 😀 priala by som vám to 😉

kajuska111
23. júl 2008

dakujem vam 😀 ja by som to tiez priala nam vsetkym, niekedy mi je z toho velmi smutno...z toho cakania ☹ a po tych sklamaniach...no ved uvidime.
A teraz ma cakaju este nejake vysetrenia, tak sa to dufam pohne dalej 🙂

kajuska111
23. júl 2008

a este jedna prosba, neviete mi poradit, co je najlepsie na skvalitnenie spermii?? manzel uziva "ecko" ale ja mam pocit ze to je malo, hlavne v letaku nebolo spomenute, ze by to malo pomahat aj na taketo problemy...

orinka
23. júl 2008

kajuska skús pogoogliť, možno niečo nájdeš 🙂

danielitka26
autor
23. júl 2008

kajuska cem m a koreň maca čo som ja počula 😉

kajuska111
23. júl 2008

orinka, danielitka dakujem 🙂
skusim nieco pohladat a huraaaaa skusat 🙂

dominikaborovska
29. mar 2016

Ahojte chcela by som sa vás opýtať či je normálne keď mám pravidelnu menstruaciu stále po 19 dnoch. Ďakujem

olahova5
30. mar 2016

Ahojte chcela by som poradit boly ma v ľavej časti brucha tie bolesti su ako by som mala svalovku a citim to vtedi ked zakaslem a mam strašne nafúknute brucho.Poraďte mam stim ist na pohotovosť?

milamil
8. apr 2016
Používateľ milamil je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milamil.

mam perfektnu skusenost s tinkturou Jarabina od Herba Vitalis. Vyborna bylinka pri zenskych problemoch-nepravidelna, silna, chybajuca, bolestiva menstruacia. Dokonca vie si poradit aj s neplodnostou!!!!!! Neverila som, kym som ju nevyskusala. Uz 5 mesiacov neviem co su bolesti.....ziadny ibalgin a skapinanie pol dna v posteli....urcite vyskusajte!!!!!!!

majkabiba15
5. okt 2016

Ahojte prosim o radu mám 15 rokov a mam neznesiteľne krče cez menštruáciu ... Zvracam ,hnačkujem mávam navaly tepla ,potim sa , kruti sa mi v hlave už som aj zopar krát odpadla .. Nevladze niekdy ani chodiť strašne ma bolia boky , som úpne slaba nič nevladžem proste hrôza .. Má to niekto aj z vás ? Ako sa toho z baviť :(

nivea777
5. okt 2016

@majkabiba15 smer gynekolog

linda1984
8. apr 2017

@majkabiba15 ahoj, bola si na gynde potom? Ja mam ten istý problém, dnes ráno už v posteli som vedela ze keď pôjdem na WC tak sa spustí. Brucho bolelo tak som si dala nalgesin ale čo začalo potom, zimnica, hnačka asi 3x do toho ma napinalo, vracala som žltú vodu tiež 3x. Mávam to tak 3-4 krát do roka. Keď som bola na gynde na prehliadke, doktorovi hovorím, čo je za problém a on ma odbil ze to ma veľa žien a môže mi dat kvapky alebo mam otehotnieť. Co by som síce rada ale akosi sa nám nedarí. 😕

denisa58
26. dec 2020

Ahojte chcela by som sa opýtať či ma niekto skúsenosť z : tri dni mi meškala menstrucia strašne ma.bolieva hlava menstrucia skončila a už druhý deň mi je zle od žalúdka nedokážem poriadne nič zjesť som stále unavená náladova to ja nezvyknem biť.Chodievam viac na wc aj cikat a ešte ma začalo preháňať