milamil
Používateľ milamil je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milamil.
milamil
16. apr 2016

dobre by bolo vysadit maso a mliecne vyrobky, to by som urobila ako prve. Potom by som poradila bylinnu tinkturu Leuzea + Lubovnik- velmi dobra kombinacia pri depresiach a psychickych problemoch.

milamil
16. apr 2016

Kapucinka je dobra na tento problem

milamil
16. apr 2016

je to az neuveritelne ake su vase deti inteligentne 😵 ja by som tie lieky asi tiez vygrcala.....cudujem sa vam mile mamicky, ze do svojich milovanych deti, pre ktore chcete len to najlepsie pchate take sracky. Viete o tom, ze antibiotika z vasich deti sa vyplavia az za 7 rokov! Preco ich neliecite prirodou? Ja svoje deti liecim len bylinnymi tinkturami nemaju problem mi to vypit k lekarke nechodime len na preventivky [ona sa tiez cuduje, ze ako je to mozne]. Vyskusajte u deti vysadit mliecne vyrobky a menej sladkosti a uvidite velku zmenu 😉

milamil
13. apr 2016

na zapal mocovych ciest odporucam tinktury vrbovka+tuzobnik od Herba Vitalis treba ich brat pravidelne 3xdenne pri akutnom probleme davkovat v kratsom intervale. Uzivame 5-6 tyzdnov. Dostat ich na www.teamarket.sk ....... stoja za vyskusanie!!!!!! Vrelo odporucam!!!!!!

milamil
13. apr 2016

moje deti tiez nejako kaslali - suchy kasel dost neprijemny. Bola som v lekarni nakupila sirupy a kadejake veci nic nezabralo nechala som tam cca. 50e. Bola som z toho znechutena a potom som objavila tinktury Herba Vitalis. Odporucili mi Prieduskovu zmes, Divozel a Echinaceu - cista priroda bez vedlajsich ucinkov. Tak som to chlapcom hned naordinovala 3-4x15 kvapiek popripade som im kvapla polovicnu davku ked dostali zachvat kaslu asi po 2 dnoch uz mali hruby, vykasliavaci kasel. Nedam na ne dopustit a som stastna, ze som objavila tieto uzasne tinkturky. Kupujem ich na www.teamarket.sk, je to super obchod posielaju hned na druhy den 😉

milamil
12. apr 2016

ja mam uzasnu skusenost s tinkturou Echinacea + Divozel + Prieduskova zmes z kazdej kvapnem 15 kvapiek do trosku vody 3-4x denne. S detmi nechodim ani k lekarke liecime sa sami uz niekolko rokov 😉 vhodne pre deti od 3 rokov. Urcite vyskusajte su super aj na imunitu nic ine ani nepouzivam, kupila som to na http://www.teamarket.sk/tea-caj/eshop/12-1-Tinktury-kvapky-z-bylin dostat tam tinktury Herba Vitalis, kvalitou sa mi najviac osvedcili

milamil
12. apr 2016

v kazdom pripade vysadit MLIECNE VYROBKY!!!!!!!!!!!!!!! Treba posilnit pecen dobry je ostropestrec bud semena alebo tinktura min. 6 tyzdnov pravidelne uzivat a vela vody. Urcite sa to zlepsi vyskusajte....drzim palce

milamil
12. apr 2016

skus vyskusat tinkturu UKLUDNUJUCA ZMES - zmiernuje napatie a stres, ukludnuje a posilnuje nervovu sustavu a priaznivo ovplyvnuje kvalitu spanku. Mame ju vyskusanu, dava si ju aj moj muz tiez sa v noci budil a sa mu to zlepsilo a davam to aj mojmu malemu bude mat 4 roky a tiez bol taky nekludny v noci sa budil a krical na mna. Teraz spi uplne v pohode dalo by sa povedat, ze prespi celu noc 🙂 Mozu to uzivat deti od 3 rokov a je to kombinacia valeriany, srdcovnika a medovky - uzasne bylinky!!!!!!!!!! Urcite stoji za vyskusanie. Kupila som to tu http://www.teamarket.sk/tea-caj/eshop/0/3/5/282-Tinktura-kvapky-macerat-z-bylin-Ukludnujuca-zmes

milamil
12. apr 2016

na zvysenie moznosti otehotnenia je vyborny elixir FEMINAN alebo kombinacia byliniek JARABINA+ALCHEMILKA+NECHTIK davkovanie 3xdenne 15 kvapiek z kazdeho druhu do trosku vody. Uzivat treba pravidelne najmenej 3-4 mesiacov. Pre partnera sa odporuca uzivat PAKOST popr. LEUZEA alebo elixir MASCULAN. Davkovanie 3x denne15 kvapiet pravidelne 3-4 mesiacov +vitamin E. HLAVNE TO NETREBA SILIT a ono to pride samo 😉 vsetky tieto tinktury sa daju zakupit tu: http://www.teamarket.sk/tea-caj/eshop/12-1-Tinktury-kvapky-z-bylin

milamil
12. apr 2016

keby ste chceli vyskusat nieco podobneho z nasho pasma, tak odporucam Leuzeu Carthamoides. Je to bylinkova tinktura davkuje sa 3x denne 15-20 kvapiek. Ma povzbudzujuce ucinky podobne Zensenu, tonizuje organizmus, priaznivo ovplyvnuje travenie, zvysuje celkovu odolnost organizmu, priaznivo posobi pri unave, bolestiach hlavy, depresiach a pri nervovom podrazdeni. Je to super bylinka odporucam!!!!!!!! Ja som ju kupovala tu http://www.teamarket.sk/tea-caj/eshop/0/3/5/267-Tinktura-kvapky-macerat-z-byliny-Leuzea-carthamoides

milamil
8. apr 2016

skus vyskusat tinkturu Jarabinu od Herba Vitalis. Ja s nou mam velmi dobre skusenosti. Tiez mi meskali kramy 2 mesiace a upravilo sa mi to.

milamil
8. apr 2016

mam perfektnu skusenost s tinkturou Jarabina od Herba Vitalis. Vyborna bylinka pri zenskych problemoch-nepravidelna, silna, chybajuca, bolestiva menstruacia. Dokonca vie si poradit aj s neplodnostou!!!!!! Neverila som, kym som ju nevyskusala. Uz 5 mesiacov neviem co su bolesti.....ziadny ibalgin a skapinanie pol dna v posteli....urcite vyskusajte!!!!!!!