Krvácajúca rana po nástrihu 6 týždňov po pôrode

bambi12345
8. aug 2023

Pomaly mi konci sestonedelie, avsak stale mi krvaca rana po nastrihu. Stehy mi vypadli asi po dvoch tyzdnoch, avsak na jednom mieste (zboku zvonka) mam otvorenu ranku, ktora mi doteraz krvaca. Pouzivam uz druhy sprej Cicatridina, skusala som aj Lansinoh sprej a obklady z repika (prikladanim gazy namocenej v repiku som si vsak ranku este viac rozdrazdila).

Viete mi poradit, co s tym? Je to neprijemne, stipe a boli to, ale je to na takom mieste, ktore sa rozdrazdi pri sedeni ci chodzi a nedokaze sa to tym padom zacelit. Uz som zufala, gynekologicka mi nic dalsie neporadila.

trgypadl
8. aug 2023

@bambi12345 tazko radit, ked clovek nevie ako to vyzera, ake to je velke. Ja by som si skor davala 3x denne Betadine, a bola volne bez nohavičiek, nech sa to co najviac vetra a susi.

janinah
9. aug 2023

Len betadine nič viac...a po každom wc umyť a potrieť s betadine..ak to nebude o tri dni lepšie tak riešiť s gyn.kde si rodila.mozno treba zas naložiť steh

domka222
9. aug 2023

Predpokladám, že si bola,alebo ideš na kontrolu po šestonedelí. Zrejme ti viac povie lekár