Krvácanie mimo menštruácie

s1233594
24. aug 2021

Ahojte.
Pred 6 dnami mi skončila menštruacia a včera večer som začala znova krvácať. Nie tak silno, ako počas menštruacie, no nie je to ani take jemne ružové špinenie. Tehotna nie som. Je možné že je to ovulačne krvacanie, aj ked ovulacia by mi podla vypočtov mala začať až 28.? Ďakujem pekne za vašu odpoveď a radu.

A taktiež by som sa chcela spýtať na nejakych dobrých gynekologov v Trnave. Ďakujem 🙂

janetinka27
24. aug 2021

@s1233594 a mavas inokedy krvacanie pri ovulacii?
moze to byt aj cysta, hormonalna nerovnovaha, vysoka sliznica... to asi tazko povedat takto.

beata95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
s1233594
autor
24. aug 2021

@janetinka27 obcas pri ovulacii mam jemne spinenie, no teraz mam este k tomu aj pred ovulaciou tak preto neviem, ci by som to mohla pripisat tomu alebo nie

janetinka27
24. aug 2021

@s1233594 skor by som povedala, ze to nie je ovulacne. je skor a je silnejsie. ale to je tiez iba dohad :/

kiki68
24. aug 2021

Ja som mala a endometrialna cysta z toho bola, musela von. Cize urcite ku gyn a tam pozru co sa deje. Mne to zachranilo vajecnik, ze som isla hned.

dakota50
24. aug 2021

@s1233594 ja som mimo menštruácie tak krvacala na začiatku len trochu ale do dvoch rokov uz to bolo veľmi silné tak mi vybrali maternicu

7lenka11
24. aug 2021

Ja som zacala krvacat tyzden po menstruacii, lenze mne sa to stupnovalo.. tak som jeden vecer isla na pohotovost, urobili odbery, sono atd a doktorka sa na mna pozrela a opytala, ci viem, ze som tehotna.. pozerala som na nu ako puk, ze ved nedavno bola menstruacia.. zrejme posunuta ovulacia, ktora prebehla tesne pred menstruaciou alebo nejaky iny divny jav.. u mna to vsak vtedy neskoncilo dobre.. tym ta nechcem strasit, len povedat, ze vsetko je mozne.. ale ako pisu baby vyssie, moze to byt cysta, nachladnutie zospodu, skorsia ovulacia apod. Najistejsie bude, ak pojdes k lekarovi..