Krvácanie týždeň od skončenia prvej menštruácie po pôrode

1991michaela1991
23. jún 2022

Ahojte, som 4 mesiace od porodu. Pred mesiacom som prestala kojit a pred 2 tyzdnami som dostala prvu menstruaciu. Po 5 dnoch od skoncenia menstruacie som zacala opat krvacat. Chcem sa spytat, ci je to bezne, rsp.ci ste mali nieco podobne, ze sa cyklus, hormony musia upravit a moze to byt z toho? Mala som rizikove tehotenstvo kvoli krcku a sestonedelne krvacanie mi trvalo az 12 tyzdnov...

veronika946
23. jún 2022

Určite je… ja mesiac po sestonedeli prvy menzes trvajuci 6 dni, o tyzden tri dni a o dalsie dva dni opat krvacanie asi 2 dni trvajuce 🤷🏻‍♀️ Odvtedy pravidelne raz za mesiac, akurat ovela silnejsie nez predtym 🙄

tina.olbreitova
3. dec 2022

@1991michaela1991 upravilo sa ti to už...ja momentálne zaživam niečo podobné, som 2,5 mesiaca po pôrode

1991michaela1991
autor
3. dec 2022

@tina.olbreitova trvalo mi to az 8 mesiacov! Nakoniec som si nasadila vitex a konecne som prestala krvacat, tak dufam, ze uz bude pokoj...vyzera to tak, ze sa mi tvorilo malo progesteronu a mala som estrogenovu dominanciu.

habibi2023
11. feb 2024

@tina.olbreitova a vy ste ako na tom? Ja to mam teraz a rozmyslam ci ist na pohotovost ci co... 11 tyzdnov po porode som. Mala som uz menzes pred 17 dnami, mala som potom spinenie, volala som zenskej povedala ze mam asi ovulaciu no a od vcera vecera krvacam, nie silno ale je to krv

tina.olbreitova
11. feb 2024

@habibi2023 upravilo sa mi to potom....je to asi normálne,kým sa dá telo do poriadku...