Krvácanie v prvom trimestri

22domi
8. aug 2017

Prosím vás čo znamená plodové vajce tesne nad VB? Som v prvom trimestri,a stale krvácam krvavý hlien,a zrazeninky. Bola som aj u lekrára,aj v nemocnici dostala som ascorutin a duphaston. A mám čakať. Znamena to teda že potratím? Pri prvom tehotenstve som nič také nemala.

chmeluska
8. aug 2017

Ahoj, neviem co znamena plodove vajce nad VB, ale dam moju skusenost s krvacanim. Asi v 5tt som prisla domov a krvave nohavicky( v ten den som dost chodila) tak som bezala na pohotovost ale tam mi povedali ze 50:50 ze srdiecko zatial nevidno bit. Este par dni pred tym som bola u dr koli slabulinkemu spineniu do hneda, dali mi ascorutin a progesteron. Mam uz totizto jeden potrat za sebou bez spinenia bez komplikacii iba v 12tt zistili ze nie je akcia srdiecka.
No ale k veci o dva dni na to ako som bola na pohotovosti som tak jednorazovo zakrvacala, jasno cervena krv zo zrazeninami, myslela som si ze to bol asi potrat ale nemala som ziadne bolesti ani krce, a krvacanie bolo len take jednorazove, ostatne dni len taky hnedy vytok sem tam. O tyzden som s malou dusickou isla k dr. A ten mi nastastie potvrdil akciu srdiecka a ze je vsetko v poriadku. Takze ako sa hovori co ma prist pride ale nestracaj nadej. Kazda to mame inak a krvacanie nemusi hned znamenat potrat, drzim palce, treba mysliet na to ze to dobre dopadne 😉

22domi
autor
8. aug 2017

@chmeluska ked som bola včera u lekárky srdiečko bilo. Vraj sa viac spraviť nedá buď sa krvácanie stratí alebo dojde k potratu. Strašne sa bojím tá neistota ma ubíja.😢

petrakvetinka
8. aug 2017

Vb podľa mňa vnútorná bránka,vnut.časť krcka

chmeluska
8. aug 2017

@22domi bohuzial je to tak, ja som momentalne v 9 tt ale stale sa clovek obava.
Ale je super ze srdiecko bilo, ak je drobec v poriadku urcite to zvladne. 👍

petrakvetinka
8. aug 2017

..ja som tiež kráčala ,pri prvom len ako hematom pri sone,pri druhom aj navonok,bez nejakej zvýšenej fyz.aktivity....treba naozaj pokoj a čo sa ma stať sa stane,viac sa urobiť nedá..ak je ba o ťažko postihnuté,tak sa ho telo snaží zbaviť,aby netrpeli počas života...ale dobré to dopadne

22domi
autor
9. aug 2017

Dievčatá ďakujem za rady a podporu. Bohužiaľ som v nemocnici. Funkciu srdca este vidno ale nebije pravidelne. Podľa lekárov už nie je šanca na zachránenie 😪😥😥

chmeluska
9. aug 2017

@22domi to ma mrzi, v kolkom si vlastne tyzdni. :( niekedy sa zazraky deju ale niekedy proste musime byt silne a naucit sa s takou stratou zit. Drzim palce a zelam vela sil, zvladnes to, nech to dopadne akokolvek 🙏

22domi
autor
10. aug 2017

@chmeluska 6+.tt,včera som bola na sone zajtra idem na kontrolné a uvidí sa čo tu budú so mnou robiť.

22domi
autor
13. aug 2017

Dobojovali sme 😪dnes sa všetko skončilo 😪😪😪😢

juliet86
13. aug 2017

@22domi uprimnu sustrast! Verim ze babo si k vam cestu skoro najde

petrakvetinka
13. aug 2017

@22domi ..... úprimnú sústrasť...

chmeluska
13. aug 2017

@22domi drž sa! Je mi to luto, poplač si daj to zo seba von a neboj čas zahoji všetky rany. Musiš mysliet na to že radšej teraz ako neskôr, čim neskor tym horšie to mama berie. Prajem rychle zotavenie tela aj duše 🙏