Krvácanie od 6. týždňa

jenny605
4. apr 2023

Ahojte , chcem sa spýtať či má niekto podobnú skúsenosť . Už siedmy deň krvácam . Už by som mala byť 7+2tt. V štvrtok na pohotovosti pulzovalo už srdiečko (6+4) , maternica bola čistá ,žiadny hematom ,dostala som ascorutin, Dicynone, Duphaston. Ale krvácanie neprestáva . Nemal niekto prosím niekto niečo podobné ? Mám sa pripraviť na najhoršie?

andrea_82
4. apr 2023

pri prvom tehotenstve som tiež krvácala, srdiečko bilo a všetko dopadlo dobre, narodil sa nám syn. Každé ďalšie tehotenstvo potom už krvácanie znamenalo koniec. Takže aj u teba to môže byť aj tak aj tak. Ale ak srdiečko stále bilo, tak by to mohlo byť dobré. Si v nemocnici? Držím palce, aby ste to dobojovali do šťastného konca.

leona45
4. apr 2023

Treba oddychovat. Ja som mala hematon a dlho som krvacala tiez od 7tt. Deti sa v poriadku narodili.

jenny605
autor
4. apr 2023

Nie som v nemocnici. Doma práveže s deťmi. Čiže kľudový režim vrámci možností ale snažím sa oddychovať . Len neviem či vydržím do ďalšej kontroly 13.4 alebo čím mám ísť opäť na pohotovosť. Snáď nevykrvácam.

nikolani
4. apr 2023

@jenny605 ja by som zavolala svojmu gynekológovi a opýtala sa. Možno ti povie že sa máš prisť ukázať nemu, možno ti odporučí tu pohotovosť,... Ja som tiež v takom období krvácala, môj doktor mi dal na výber buď hospitalizáciu alebo úplný kludovy režim doma (a to fakt že vstať z postele len na wc). Zvládli sme to, synček je na svete

jenny605
autor
4. apr 2023

@nikolani ďakujem. A koľko dní si krvácala prosím ťa?

ivver
4. apr 2023

@jenny605 určite volaj svojmu gynekológovi, nečakaj do ďalšej kontroly

jenny605
autor
4. apr 2023

@ivver chystám sa zajtra tam zájsť lebo nemôžem myslieť na nič iné. :(

luciahorvath
4. apr 2023

@jenny605 ahoj, presne to isté prežívam aj ja.Kludovy režim, lieky….určite chod k lekárovi.Držím palce, nech je malicke v poriadku❤️

nikolani
4. apr 2023

@jenny605 najprv asi týždeň, po troškách a postupne sa to zhoršovalo. Keď som dostala lieky a začala s kľudovým režimom (ale fakt som sa ani nepohla, za celý deň jedine na wc a rýchla sprcha) tak to do nejakých dvoch-troch dni prešlo.
Držím palce nech je všetko v poriadku 🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre