Ktorá Maca je najlepšia?

martinatavodova
1. júl 2013

Poradte ktora Maca je najlepsia? Nasla som ako prasok nejaku bio macu, neviem co je lepsie ci tabletky...caj necchce, a este sa chcem poradit priatel berie selezin ace,kupim macu a co este na zly spermiogram?

secretadmirer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silviamlnk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silviamlnk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silviamlnk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana7071
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria315
2. aug 2021

Maca https://www.iherb.com/pr/california-gold-nutrit... Mám s ním dobré skúsenosti.

ciola
23. jún 2023

Citala som si nejake clanky, aka je Maca prospesna, s cim vsetkym dokaze pomoct. Rada by som ju vyskusala v nadeji, ze upravi moje problemy. Viete mi ale poradit nejaku konkretnu? Lebo ako pri vsetkom, je ich vela na trhu.

flavica
26. jún 2023

@ciola mozem sa opytat, ze preco to chces uzivat? neviem na co presne je to dobre, comu to pomaha, preto sa pytam. aby si to nezobrala nejak utocne alebo tak. zaregistrovala som to uz, ale nejak som sa tomu blizsie nevenovala.

dom_evi
26. jún 2023

tiez o nej moc neviem, ako ja som si myslela, ze je dobra na detox ale tiez o nej neviem nic viacej

jana19877
28. jún 2023

To je ten zelený prášok?

katpizur
3. júl 2023

@jana19877 Nie nie, to si pleties asi maca a matcha. Matcha je zelena a maca je skor taka hneda. Ci uz prasok alebo potom nejaka tabletkova alebo kapsulova forma. To je asi praktickejsie.

jana19877
3. júl 2023

Nooo vidis to heh. A zas som o nieco mudrejsia. Noo tak to jasne, ako ja moc prasky nemusim, skor prehltnem tabletku a vybavene. Ty to beries?

andykras
3. júl 2023

@martinatavodova byvaly uzival profertil tabletky od urologa odporucene a pomohlo

eva_eva
6. júl 2023

Čo užívam macu, tak to sú kapsule, toboľky, nie tablekty také tie ako je paralen napríklad. Ale myslím, že to už je asi jedno, ako to vyzerá, ide o tú formu, že to nie je priamo prášok. Vyskúšala som zatiaľ tri, teraz mám zo Zerex macu a tá sa mi najlepšie pozdávam. Presne sa to volá Maca root, tak je to na obale písané.