Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

miru.j
16. júl 2009

aj mne je blbo,tiez som trocha lezala,to je to pocasie.o chvilu bude riadna hrmavica 😒 s toho tepla.

ivomal
16. júl 2009

Taky jsem odpoledne z vyčerpání a únavy usnula. Šílené počasí....

miru.j
16. júl 2009

ivomal s kym si to na tej fotke 🙂

ivomal
16. júl 2009

To je mladší syn mé sestry. Je mu teď 10 měsíců. Je to zlatíčko.

sarik1
16. júl 2009

Ahojda, je tu někdo? 🙂

miru.j
16. júl 2009

Je zlatucky moc,moc.. 🙂

miru.j
16. júl 2009

ano 🙂

sarik1
16. júl 2009

Ahoj miru.j jak se vede?
🙂

miru.j
16. júl 2009

je mi smutno ☹ a mam depku

miru.j
16. júl 2009

a co Ty?ako sa mas?

sarik1
16. júl 2009

já mam taky depku, vcera sem byla na hysteroskopii (vyšetření dělohy -maternice 🙂 a bohužel mě čeká par potratů nez prijde vytoužené mimi, mam malou dělohu a funkcni tak na trictvrte.... 28 na krku a mimi zatim nic. už mam 2 potraty za sebou,

miru.j
16. júl 2009

Prosim Ta ako to zvladas?Ja som tyzden po,a neviem sa s tym vyrovnat ☹ Aky bol dovod toho vysetrenia?

sarik1
16. júl 2009

no 2x zamklé těhu a miminku prestalo bit srdicko, tak tohle vysetreni ukazalo proc... no zvládám to docela dobre, alespon vim, že mimi bude, jen trpelivost

ivomal
16. júl 2009

Sariku, mě tuto diagnozu předpověděl dr už ve 24...ale pak se pomocí hormonů děloha dotáhla na "normální" velikost. Taky říkal, pár potratů a ona se srovná a nebo Vás budeme medikovat abude to po čase v pořádku. Asi od 25 let jsem už od žádného doktora neslyšela nic o velikosti mé dělohy a to už mi je 34. Naposled jsem slyšela před laparkou, že ji mám zakloněnou.., ale laparka se nakonec nekonala, protože jsem zjistila, že jsem spontálně otěhu... a dneska konec...jjj...život je dřina.

miru.j
16. júl 2009

a to ti povedali tak narovinu,ze ...ze co,ze nemozes babatko donosit,alebo,ze sa nemoze miminko vyvijat alebo ako?Mne nepovedali zatial pricinu preco plodik odumrel,vysledky mam az 19.7 z hystologie.Lekari ma upokojovali,ze nabuduce sa mi to podari.Bojim sa.Nechcem aby sa to opakovalo ☹

lubkabb
16. júl 2009

Ahojte,

sarik, to je mi ľúto, že také zlé správy...čím viac vás tu čítam, tým viac sa bojím, že sa mi to bude opakovať ☹

miru.j
16. júl 2009

Ivomal ja ma 35 rokov.Lekarka mi povedala,ze sa nemusim mat babatko 😉 A Ty kolko sa uz snazis

miru.j
16. júl 2009

Ze sa nemusim baaaat mat babatko 😀

ivomal
16. júl 2009

S manželem 2 roky. Mám za sebou dvě IUI negativní a jedno IVF negativní a bez mrazáčků.

lubkabb
16. júl 2009

miru...u teba nie je pravdepodobné, že by sa to opakovalo - už 2 krát si porodila. Ale mi, čo sa snažíme o prvé sme v riadnej neistote. Nevieme, či nemôže byť nejaký vačší zdravotný problém.

miru.j
16. júl 2009

Ahoj Lubkabb aj ja sa toho bojim,i ked ma stale upokojuju aby som nestresovala ☹ ja neviem prestat na to mysliet 😒

lubkabb
16. júl 2009

neboj sa, u teba sa to určite nebude opakovať. Koľko ti kázali čakať?

ivomal
16. júl 2009

Jednou to donosíme, hlavně, že máme šanci mít miminka. 🙂

miru.j
16. júl 2009

Je mi luto Vas vsetky spolubojovnicky moje,ktore aste nemate dietatko 😔 Kde sa na Vas hrabem.Moc,moc Vam vsetkym drzim palce aby to vyslo 😉

miru.j
16. júl 2009

Jeden lekar 6mes.,lekarka 6mes a dve lekarky ze mozem o 3mes.Viac ako 3 mes necakam 😢 teda nebudem.Uz som sa dost nacakala a potom toto ☹

ivomal
16. júl 2009

Taky nehodlam čekat zbytečně dlouho....po první ofiko mrše jdu do toho....tělo si řekne samo.

lubkabb
16. júl 2009

no miru, myslím že ti stačí čakať do tretej mrchy ako mne. Koncom augusta snažíme. Aj ja všetkým držím pästičky, aby to vyšlo.

lubkabb
16. júl 2009

sarik, si ešte tu? Aj ti niečo predpísali?

bambi7
16. júl 2009

babulky ahojte sem tam vas citam ......moc drzkam palce
a uplne staci tie 3 mesiace ....my sme tiez tak cakali ved nie hned za zadari a drzteee sa nabuduce to urcite vyjdeeeeee ste silne zienky 😉

miru.j
16. júl 2009

Ahojte babulky ja idem het.Milacik pride s prace,idem zohriat veceru 😉