Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

lubkabb
16. júl 2009

miru ahoj, postaraj sa o neho pekne 🙂

narciska77
16. júl 2009

😀 Lubi nasla som Ta ........ 😀

marti82
16. júl 2009

ahoj slniecka,

tak som po par dnoch na koniku nasla vasu temu. mala som kyret 19.juna, po 8 tt. dnes som dostala mrsku a velmi sa tesim, ze prisla, lebo tym padom o tyzden mozeme zacat zase skusat. uz sa tesim a snazim sa mysliet pozitivne.

takze ked nevysiel vodnarik, mozno sa podari bycek 😉

narciska77
16. júl 2009

🙂 Marti gratulujem k MS 😉 .Idete skusat hned po prvej MS?

marti82
16. júl 2009

diky narciska, ano...ideme na vec. nemam na co dalej cakat.

narciska77
16. júl 2009

Držím palce, aj ja si myslím ,že čo sa má stať sa stane a je to jedno kedy.... 😉 ja som pri druhom tehu nemala ani šajnu ,že som tehotna,brala som 3 druhy antib. lieky proti bolesti, bola som očkovana a strašne som kašlala.A bábo sa udržalo ,to som a dozvedela ,že som tehu asi v 9tt,pretože Ms som mala a vsetko bolo ok. A teraz som si dávala na seba neskutočny pozor a dopadlo to zle. ☹

marti82
16. júl 2009

ufff, no tak to je veru. nevyspytatelny je ten osud. ja nechcem ani pomysliet na ten stres, co bude teraz az do prveho uzv. ale mam dohodnuty na 5-6tt tak snad to vydrzim a len samotnym stresom o prcika nepridem.

narciska77
17. júl 2009

Ja by som uz nesla ku dr. tak skoro,pockala by som si na ten 8tt,pretože teraz som mala neskutočne stresy kazdy tyzden ake bude hcg a či uz konečne bude na ultr. niečo vidieť. 😒 Ideme sa prejst do mesta, dnes je zase krááásny den 🙂

marti82
17. júl 2009

mas pravdu narciska, lenze mne v 8 tt minule zistili MA, takze nema zmysel mi cakat a tesit sa o 2 tyzdne dlhsie, ked uz v 6tt by mi mohli povedat, ci je v brusku zivot, ci nie. takze zato. joj, o tyzden uz budem nervna ocikavat pasiky a cakat na ovu...tak sa tak tesivo-desim 😉

ivomal
17. júl 2009

Ahojky holky...čekám na telefon z caru, kdy nás v pondělí vezmou na revizi...už to chci mít za sebou.

marti82
17. júl 2009

drzim palce....ked tak rozmyslam, mali by sme rovno po zisteni // dostat ponuku na ciastocnu lobotomiu pripadne taku 8 tt komu, aby ked sa vyspinkane zobudime, tak uz je vsetko v poriadku a v brusku si poskakuje tucnucke 12 tt babatko 😎

ivomal
17. júl 2009

Jo Marti, souhlasím, dobrý nápad 😉 ...nedávno jsem tady na koníkovi holkám říkala, že bych uvítala kontrolku, která by mi jasně dala najevo, že je vše v pořádku.... 😉

marti82
17. júl 2009

heheee, vyborny napad... este to vymysliet po technickej stranke a nechat si patentovat. ja uz som sa bavila s kamoskou, ze som taky magor, ze najradsej by som mala doma minilabak, aby som si priebezne robila krvne testy a pod. asi je to choroba ... neudajte ma 😉

hnedoocka23
17. júl 2009

ahoj holky,mám dotaz,jsem 2.dny po revizi,nekrvácím,je to lepší,jen trošilinku špiním..dneska mi začli menší bolesti bříška,ani mi to nepřipadá jako menstruační,je to teda v pohodě???Měli jste to taky?
DR.mi řekl v případě zhoršení přijet,ale to myslel asi krvácení silné+bolesti velké....
snad to přestane.... 😉

ivomal
17. júl 2009

Nejlépe domácí utz🙂, nebo tam nainstalovat kamerku a koukat na to na tv, jako u těch dětských chůviček🙂 Hele, my to ještě vymyslíme🙂

marti82
17. júl 2009

no ivomal, ked si vezmes tie minisondy co sa pustaju do zaludka, tak to nie je uplne nemozne 😉 poslat tam taku medvidkovsku sondicku, prcik sa s nou bude hrat a my to vsetko mozeme z vonku kontrolovat.... ale to voooobec nie som nijaky controlfreak aby ste si nemysleli 😎

hnedoocka23
17. júl 2009

nikdo neporadí 😕

marti82
17. júl 2009

hnedoocko, neviem... ja som mala kyret, ktora sa im nie celkom podarila a teda viac menej 4 dni normalny menzes po tom. ale uz dalej nic. no a vcera som po 28 dnoch dostala normalnu mrsku. takze ti nemozem poradit, aj keby som chcela. ale myslim, ze ak nekrvacas normalne cervenu krv, tak to je pohoda. ak nedostanes teplotu alebo velke bolesti, tak to nie je ziadna infekcia. drzim palce!!

ivomal
17. júl 2009

Hnedoočko, já bych ti ráda poradila, ale mě čeká moje první revize teprve v pondělí...včera jsem na utz zjistili, že miminko to vzdalo...tak čekám. Jak ti je? Holka vím, je to těžký, nemáme to jednoduché....

hnedoocka23
17. júl 2009

snažím se to brát sportovně,to že jsm potratila mělo asi nějaký důvod a jsem "ráda"že to bylo ted tak brzy(6tt)než třeba v 20tt..nejsem ten typ,že bych seděla v koutě,brečela a užírala se...potom nepřijde mimi vůbec...snažím se s tím vyrovnat a nemyslet na to a jít prostě dál,jsouhorší,mnohem horší věci....
díky za rady...snad to nic nebude.... 🙂

hnedoocka23
17. júl 2009

já počkám na po revizní mrchu a pak se budeme snažit bez DR..po potratu je největší šance zase na otěhotnění...tak všem držím palečky 😵

ivomal
17. júl 2009

Taky si myslím, že to, že se nám to stalo takto z kraje v podstatě dobřemohlo být postatně hůř. Důležité je, že dokážeme otěhotnět, teď už jen dál, musíme se dívat do budoucna. 😉

narciska77
17. júl 2009

Hnedoocka ja som po kyrete nekrvacala ani nespinila a ani som nemala ziadne bolesti. MS neprisla ani po 6 tyzdnoch ,tak som bola na vyvolavacke a zase nic, tak mi dr. dala tabletky a potom som po 10 dnoch MS dostala.

hnedoocka23
17. júl 2009

holky mějte se,já jedu na nákup a pak hurá na 3 dny relaxovat na chalupu..pá a díky 😵

ivomal
17. júl 2009

Máme s manžou úlně stejný plán, taky jsme přesvědčení, že po tom půjde otěhu rychle🙂 Půda je pohnojená.... 😉

hnedoocka23
17. júl 2009

mi DR řekl,že týden po revzi špinění může být,tak nevím....uvidíme...nechci zmatkovat...

narciska77
17. júl 2009

Ked len minimalne špinís, myslim si že je to normálne. 😉

marti82
17. júl 2009

zdravim aj ja, pekny vikend! my prchame s drahym na cln, budeme tyzden lebedit a naberat sily a pozitivne myslenie. opatrujte sa a tesim sa na vas zase o tyzden 😵

ivomal
17. júl 2009

Užij si to Marti🙂, hele nemáš náhodou dneska svátek? Jestli jo, tak všechno nej 😀

trinitka87
autor
18. júl 2009

hnedoocka,ja som po kyrete normálne krvacala ako pri MS,len bez bolesti. a momentalne mam druhu MS 😎