• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

10. marca 2010 
autor
marti, asi sa ta to pytalo uz vela ludi,ale nieje to skoro na snazenie? my chceme pockat tak na koniec augusta,ked pojdem dr a podla toho co povie sa uvidi,takze to vidim na zaciatok septembra.
18. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikoho tu dnes nieje? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky...tak v pondělí kolem osmé jdu na revizi.............odpoledne se možná ozvu.
18. júl 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jen nakukuju. Měla jsem 24.4. revizi po zamlklém těhu v 10TT. Dr říkal že můžu začít se snažením už po první MS. Zadařilo se po druhé MS. Teď jsem v 5tt. Máme diskusi Májovky 2009, kde jsme se sešly holky po potratu (našly jsme se na diskusi jak se vyrovnat s potratem) a prakticky všechny jsme otěhotněly po 2 MS snažení - čekáme na poslední 3 z nás, které ještě těhu nejsou - je to solidní statistika, tak hlavy vzhůru !! :wink:
19. júl 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivo, moc gratuluji a děkuji za povzbuzení:slight_smile: Hlavně ti přeji hodně štěstí v těhu a krásné zdravé miminko :slight_smile:
19. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivomal: Taky děkuju a v pondělí držím palečky ať je to bez problémů... :frowning2: :wink:
19. júl 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak hlavu vzhůru,taky si myslím,že máme velkou šanci na otěhotnění.... :slight_smile:
Ivomal:at už to máš rychle za sebou a je tady další snaženíčko :slight_smile: držím palce...
19. júl 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iva2009 gratulujem k mimi a prajem vela zdravicka a stasticka :dizzy_face:

Ivomal...drz sa, nech to dobre dopadne bez problemov :pensive:

...ja som momentalne po druhej ms od kyretu, tiez chceme zacat snazilkovat, verime ze do tetice bude uz
nase tehulkovanie stastne :dizzy_face:
19. júl 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal....drzim zajtra palceky.....
19. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je tu niekdo?

Iva2009 gratulujem a držím palčeky do šťastného konca.
19. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj lubka
19. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iva, gratulujem tiez :slight_smile:
19. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj trinitka, nie si v práci?
19. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako si sa mala cez víkend?
19. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie,az zajtra idem, boli sme doma cely vikend a odpocivali. a ty ako?
19. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boze,kiezby sa nam podarilo tak skoro ako ive :dizzy_face:
19. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, podarí sa...my sme boli na návšeteve, mala som doma aj neterky...staršia aj spala u nás zo soboty na nedelu...som cez víkend ani na Pc nebola poriadne
19. júl 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera na oslave ... švagrove deti mali narodeniny...torty boli dve...mňam
19. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nas prsalo,tak sme nemali ani naladu ist niekam, a mam konecne aj druhu MS
19. júl 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem k MS :wink: tak už sa to blíži
19. júl 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si už ľaškať do postele...tak dobrú noc a pekné sníčky
19. júl 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem,uz sa tesiiiiiiiim. som rada,ze to takto vyslo, 1.8. ideme na dovolenku, ked sa vratime pride tretia MS a neviem ci som spominala,potom chcem ist tomu lekarovi a uz to nebudem menit.
19. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej písala si...a uvidíš, že to rýchlo ubehne...september je tu coby dup. tak dobrú
19. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj tebe prajem :slight_smile:
19. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moc děkuji všem za podporu:slight_smile:

Jinak...mám to za sebou. co dodat........... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:Byla jsem statečná a nakonec vůbec neplakala....jen jsem byla odevzdaná a smířená...........
Paní doktorka mě manželovi vrátila za 3/4 hodiny, museli mi malinko přidat kyslík, špatně jsem dýchala, jinak dobrý zblajzla jsem skoro 3 různé kapačky navíc. Jinak vše bez zánětu a čisté. Dle ms jsem měla být 9tt+4, ale miminko mělo 6tt. Vzali mi krev na genetiku, takže bude i genetika. Z nemocnice jsem odcházela po svých, ale tak trošku s točící hlavou...hold nízký tlak , manža mi koupil čokoládku na cestu, aby mi zvednul krevní cukr a pak bylo líp.

V září vzhůru do dalšího boje!!!!!!!
20. júl 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky!Nebola som tu tri dni,s manyelom sme boli neplanovane na chalupe.Vzal ma relaxovat :wink: Dnes som bola na kontrole aj po vzsledky (nic z nich neviem).Moja lekarka mi povie mozno viac info.Ta co ju zastupuje mi povedala len ze je vsetko v poriadku a snazilkovat mozme o tri mes :dizzy_face: tak sa tesim :wink:Dufam,ze bude mat pravdu a tento raz sa to podari :slight_smile:V oktobri mame vyrocie a snad sa nam zadari pekny darcek :dizzy_face:.A co Vy ako sa mate?
20. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivomal som rada,ze si v poriadku.Zvlastne je,ze Ta v ten den pustili domenko...Ja som stravila den noc pred a tiez po v nemocnici(hrozne to tam bolo).Fuuuuuuuuuuj :confounded: Uz sa tam necem vratit :stuck_out_tongue_closed_eyes: (hnusne kramare)
20. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji moc Miru a neboj, snažilkovaní máte jen co se naděješ :wink: Já jsem tento zákrok odmítla podstoupit v naší spádové nemocnii, potože bych tam musela právě pár dní zůstat. Nabídli mi to přímo u nás v centru asistované reprodukce a ti to dělají právě je dvouhodinovým dospáním po narkoze a domů. Jsem moc ráda, že je tomu tak, že doma jsem naprosto v klidu a hlavně že nejsem mezi těhulemi na gynekologicko- porodnickém odd naší nemocnice, kde by to mou psychikou asi otřáslo ještě více. Takhle to zvládám dobře. Příští pondělí jedu s manžou za naší léčitelkou...mě ty její bylinky dělají moc dobře:slight_smile:
20. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miru, aj ja som bola v nemocnici 2,5 dna :confounded:
20. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ja som tam bola 9 dní :cry: :cry: :cry:
20. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok