Kyselina listová a nežiadúce účinky

magica78
4. jún 2012

ahojte ,minuly tyzden som zacal uzivat kyselinu listovu ale je mi dost na .... a cela som naliata ☹ mali ste aj vy nejake neziaduce ucinky? lebo na pribalovom letaku nic nepisu :(

papuka
4. jún 2012

ja ju užívam už celé tehotenstvo a už aj 3-4 mesiace pred, neviem presne, a chvalabohu nič som na sebe nespozorovala, myslíš že to máš od nej ?

magica78
autor
4. jún 2012

@papuka asi ano lebo ziadne ine lieky nejem , ale zato som zacala bezodne jest:(

papuka
4. jún 2012

@magica78 užívaš také dáavkovanie ako sa má, nie si prelistovana ? 😀

latvia
4. jún 2012

@magica78 kyselina listova nie je liek, ale vitamin, potrebny pre telo. takze o nejakych neziaducich ucinkoch hovorit velmi nemozno. predavkovanie sa tymto vitaminom nie je bezne, nemyslim ze pricina tvojich tazkosti je kvoli nej

magica78
autor
4. jún 2012

@papuka uzivam jednu tabletku co mi odporucila doktorka FOLGRAVIT jedna tobolka obsahuje 400ng a listie davame do kompostu 😀

magica78
autor
4. jún 2012

@latvia vitaminy nie su cukriky a hlavne nie v umelej forme takze pokial viem mozesa sa predavkovat a mat tiez problemy

papuka
4. jún 2012

@magica78 tak potom neviem ja beriem ACIDOFOLAN, a tiež jednu denne, a som ok, skus hladat inde tvojej naliatosti 😒

magica78
autor
4. jún 2012

asi skusim vysadit na par dni a uvidim ci to bolo v tom 🙂

kukujka
4. jún 2012

@magica78 skus ju nebrat ved je obdobie kedy si kyselinu listovu mozes doplnit v strave teraz je vsade plno cerstvej zeleniny myslim,ze je to aj zdravsie ako umelo podavat vitamin do tela

magica78
autor
4. jún 2012

@kukujka ved aj ja si myslim a ja jem dost zeleniny

alinka871
4. jún 2012

Ja beriem tiež kyselinu a keď som začala s ňou, mala som brať každý deň jednu tabletku a vtedy som bola nafúknutá ako nikdy. Po mesiaci mi lekár povedal, že už mám brať len každý druhý deň (často aj zabudnem) a teraz to nafuknutie už zmizlo. Ja si myslím, že to mohlo byť tým ale s ním som to neriešila.

magica78
autor
5. jún 2012

@alinka871 dnes som si to nedala tak uvidime skusim do piatku čo to urobí ,videla som v DM tiež tuto kyselinu listovu a super cena +nejake vitaminy k tomu.

magica78
autor
5. jún 2012

@katren dakujem za linky dnes som nemala tabletku a uz mi je lepsie ale uvidim este zajtra

danu
6. jún 2012

@magica78 pozri do linkov od katren