Laparoskopia a syndróm polycystických vaječníkov

macka67
27. okt 2017

Ahojte zienky, priblizne rok a pol sa nam nedari otehotniet. Riesit sme to zacali minuly rok v decembri. Gynekolog mi predpisal progesteron na upravenie cyklu. Vzdy v 16ty den cyklu prvu tabletku a nasledne 10 dni po 2 tabletky denne. Povedal ze mam polycysticke vajecniky, ze mi bude dlhsie trvat kym otehotniem. Teraz som sa konecne odvazila a bola som na laparoskopii minuly stvrtok. Vajcovody mam priechodne a poprepichovali mi na vajecnikoch male cysty. Na jednom 6 a na druhom 7. Gynekolog mi predpisal clostyl a progesteron mam brat nadalej tak isto. Chcem sa spytat, bola ste niektora na tom podobne a podarilo sa vam babatko? Uz som z.toho zufala, same tehulky su okolo mna a ja sa citim ako taka chroma neschopna 😞

mikadooo
27. okt 2017

Ahoj áno, a mám už dve deti 🙂. Ale po laparoskopii som hneď neotehotnela, trvalo to ešte ďalšie dva roky, kým sa nám zadarilo. A pritom objektívna príčina zo strany gynekológov už nebola žiadna. Druhé dieťa bolo zas naopak, na prvý šup... ;). Držím palce... 🙂.

funicka
27. okt 2017

Ahoj,ja som absolvovala to isté.bohuzial sa nezadarilo tak sme šli po pol roku do centra asistovanej reprodukcie a už čakáme drobca po ivf 😊 držím palce,skor či neskôr to určite vyjde

babulious
6. júl 2020

ahoj ja mam tri deti s jednym vajecnikom. mozno zazrak mozno ani nie. drzim palce, snad to vyjde🙏