Laparoskopia - skúsenosti

katuskamala
17. jan 2015

Idem,bojim :( ake mate skusenosti? Pomohlo k otehotneniu? Bolelo? ...

janka146
19. jan 2015

@katuskamala tak už sa nejako dohodnete 🙂 daj potom vediet ako si dopadla...

katuskamala
autor
19. jan 2015

@janka146 oky.v piatok si pojdem po sprievodny listok

gaganka81
19. jan 2015

@janka146
@katuskamala baby ja to mam laparku 23.01.2015 😒

adka_pajerska
19. jan 2015

@katuskamala ďakujem krásne naozaj neboj nič a prajem aj tebe aby si čím skôr mala vytúžené babenko🙂

janka146
19. jan 2015

@gaganka81 aspoň to budeš mat čím skor za sebou...ja by som už brala aj zajtra lebo to cakanie ma zabija ☹ už mas predoperacne urobene?

katuskamala
autor
19. jan 2015

@adka_pajerska 🙂 dakujem pekne 🙂

gaganka81
20. jan 2015

@janka146 mam hotove. Tiez by som to mala uz rada za sebou, trochu sa bojiiiiim ☹

gaganka81
20. jan 2015

@veronikabell aku liecbu ti dali po laparke?

veronikabell
20. jan 2015

@sintuska06 na laparku som nešla kvoli cyste ale kvoli bolestiam, pol roka ma Dr. sledoval a sem tam som mala cystu na lavom vaječníku, ale potom mi sama praskla, najvacsiu som mala cca 5cm

veronikabell
20. jan 2015

@gaganka81 teraz som v umelom prechode, kvoli endometrioze, po 6 mesačnej liečbe pojdem do CAR

felicia11
20. jan 2015

Ja som bola na laparoskopii,tiez som sa bala ale neboj,nie je to nic strasne, maly rez,rychle doliecenie,je to v pohode, mne nedali ani ten vyvod z brucha..dlho sme sa snazili -8rokov o babo, laparku mi robili aby vlastne prisli na to preco nemozem otehotniet, na nic neprisli, vsetko som mala ok.toto bolo 3 roky dozadu,snazit sme sa neprestali a ked sme to uz uplne vzdali otehotnela som len tak,bez liekov,dufam uz a len cakam ze vsetko dobre dopadne.a tebe a vsetkym ktore sa snazia o baby to prajem z celeho srdca tiez 🙂

sintuska06
21. jan 2015

baby mozem sa spytat co je CAR 😀

makrelka123
21. jan 2015

Ahojte.Ja som bola na laporoskopii koli cyste na vajecniku ktora mi praskla a mala som v sebe liter a pol krvi,vajecnik chvala Bohu ostal.Chcela som sa spytat ci vtedy robia aj prefuk?...snazime sa o babatko a doteraz nic😞menstruaciu som dostala na treti den po laparoskopii.Snazilkovat sme sa zacali asi po 13 dnoch od operacie nakolko som celkom uz fit😊Zatial cakam na dalsiu ms...len neviem ci to "rychlejsie" otehotnenie plati celkovo pri laparoskopii ked som mala problem s cystou alebo len pri prefuku..dakujem za kazde vyjasnenie mojej dilemy😄

janka146
21. jan 2015

@sintuska06 centrum asistovanej reprodukcie...

snelinka
14. feb 2016

@veronikabell pekny vecer
sice pisem neskoro a mozno si to uz neprecitate ale chcem sa spytat ake ste mali tazskosti pred tou lapar.?ja mam vsetky vyslesky ok ale stale ma boli a taha a drazdi na lavej strane. Som 6-rokov po operacii vajecnika ktory mi aj vybrali a vraj tam moze mat zrasty.

veronikabell
15. feb 2016

@snelinka mala som bolesti na lavej strane, také krčovite, tiež som mala výsledky v poriadku, nevedeli čo mi je, tak som išla na diagnosticku laparoskopiu...nakoniec z toho bola rozsiahla endometrioza na pobrušnici, pravom vaječníku a hrubom čreve, na lavej strane huste zrasty - preto tie bolesti ...je dost pravdepodobné že tam máte aj vy zrasty...

snelinka
16. feb 2016

@veronikabell pekne rano.mne vcera chirurug povedal ze som uplne zdrava a tak sa mam s tym naucit zit. . Zial mam pocit ze to nejde. Nezabera mi na to ziaden liek na bolest. Laparoskop.Vam robil chirurg?

snelinka
16. feb 2016

@veronikabell prosim robili Vam aj ct,mr, aj kolnoskopiu aj gastroskopiu?mne vsetko aj tak nic.

veronikabell
16. feb 2016

@snelinka mne to robili na gynekológii, žiadne iné vyšetrenia som nemala len mi ešte kontrolovali priechodnosť mocovodov z obličiek, nakoľko som mala veľmi husté zrasty a obávali sa či mi to nepoškodilo mocovody, ale všetko bolo ok

snelinka
16. feb 2016

@veronikabell pekny vecer, velmi pekne dakujem za odpoved. A ako Vam robili kontrolu mocovodu?

veronikabell
17. feb 2016

@snelinka pichli mi kontrastnu latku do žily a rontgenovali