Malé prsia "naostro"

29. apr 2024

Kocky, pozerám Lets'dance a moderátorka má v podstate večerné šaty a mini prsia pod nimi naostro aj s bradavkami.
Ja tam mám toho asi o 2 cm viac 🤭 ale stále teda malé prsia. Ale veľmi výrazné bradavky.
Doteraz som si myslela, že niekde večer na grilovačke, keď nič nevidno, tak naostro dajme tomu.
Ale večerné šaty? Alebo cez deň, mimo práce?
Je to podľa vás v pohode? Je to rušivé?
Prekáža vám to? Všimnete si to?
Ďakujem za vase názory.

kristinka92
29. apr 2024

tak všimnúť si to všimne každý podľa mna. ale pokial sú tie prsia malé mi to nepríde nejako rušivé. v lete pod šaty v poriadku. keby si nedam tu podprsenku ja s prsiami velkosti DD tak by to vyzeralo vulgárne, nevkusne a lacno. takze v dobrom vam závidím

meminka
29. apr 2024

V práci len kolegyne. Ale nenosím ju ani keď idem niekam posedieť do kaviarne, reštaurácie, dokonca ani k lekárovi. Naposledy som mala podprsenku na plese a už som si od nej tak odvykla, že mi celú noc prekážala 🙂

petronellla87
29. apr 2024

Nevadí mi to. Tiež nenosím podprsenky už roky. Uvidím ako to bude po druhom dieťati a kojeni, možno budem musieť tento svoj štýl prehodnotiť 😁

minenkak
29. apr 2024

To naozaj niekomu vadia bradavky,veď to je súčasť tela,nedajú sa odstrobovať a odložiť na skrinku , trčí nám nos , uši,zadky,ozaj a hrnče čo majú muži v nohaviciach tiež vadia

jomarch
29. apr 2024

@minenkak presne tak...ked nosia muzi obtiahnute tricka a vidno im bradavky, to je potom ok? toto pohorsovanie sa nad prsiami a bradavkami by uz fakt mohlo zostat v zabudnuti 🙈 a argumenty typu "vidia to deti" su fakt scestne...deti sa pohorsuju len nad tym, nad cim ich my naucime sa pohorsovat.

minenkak
29. apr 2024

@jomarch teda fakt čo je pohoršujuce pre deti na bradavkách ani ja netuším ,veď ich má každý ,aj tie deti

marth16
29. apr 2024

@minenkak jasné že tu vadia bradavky ktoré trčia cez tričko. Nie sú to totižto bradavky ktoré sem tam vykuknu keď žena kojí 🤣 lebo ukázať bradavku je prípustné iba pritom 🤣

anavixy
29. apr 2024

Spolocneske saty su asi v drvivej vacsine urcene na nosenie bez prodprsenky, obzvlast pre stihle zeny s malymi prsiami… a potom tie s umelymi alebo tie velmi statsne s pevnymi. Tam by som sa ani nezamyslala… a bezne, preco nie.. ked tebe nevadia pohlady na pripadne trciace bradavky, lebo ludia sa budu pozerat lebo su to ludia a casto divni… tak smelo do toho. Ten pocit volnosti ti za to urcite stoji. Zeny s velkymi prsiami to ho budu len zavidiet! Ved ty nepotrebujes podprsenku ako oporu a ak uz potrebujes skryt bradavky, co dnes vseobecne nie je nutne, pokial nejdes napr do kostola 😅, tak si kup lepky. Neviem ci to, ze zenam mozu byt vidiet cez latku! bradavky je znamka cudnej doby a sveta hore nohami alebo skor pokroku a “normalnosti, ale to uz je na kazdeho vnimani 🙂

1ryba
29. apr 2024

Podľa mňa to je vhodné do určitého veku a tiež podľa príležitosti. Do kancelárie, kde chodia klienti by som si podprsenku určite dala bez ohľadu na vek. Stačí typ bandeau. Doma, pod večerné šaty, ktoré sú na to určené, na dovolenke pri mori nenosím. Nosím tiež pod priesvitné materiály. Nosím do úradov, k lekárovi, cez deň na verejnosti. Mám po 40 a v tomto veku je to už podľa mňa nevhodné chodiť bez mimo domu a voľného času. Proste sú miesta, kde to vhodné je a kde nie. A tiež vek, kedy by už žena mala vedieť, čo je ešte vkusné a čo nie.

madeincssr
29. apr 2024

Kazda zena nech robi tak, ako je to jej pohodlne a citi sa tak dobre. Prilis vyrazne bradavky (ak to jej alebo niekomu dolezitemu vadi) sa daju poriesit nalepkami, nejakou bavlnenou/sportovou (pohodlnou) nenapadnou podprsenkou, alebo potom nejakym tielkom/topom. Ale ked su horucavy, aj tie mozu byt zene neprijemne.

autor
29. apr 2024

@meminka sto bodov za odvahu 👍 nosis nejake tielko pod bluzky?

zuzka0605
29. apr 2024

ak ma zena na to odvahu, preco nie? muzi to vitaju...

eludka
29. apr 2024

@fido69 sme v Afrike? a okrem toho pozerat sa na hojdajucu sa zelatinu mi pride fakt neprijemne a aj male prsia casom poklesnu

fido69
29. apr 2024

@eludka Áno, prsia vekom poklesnú, pretože prsné svaly ochabnú ako všetky ostatné svaly tela. 😉

danniiee8
29. apr 2024

Ja som zvykla chodiť naostro v predchádzajúcej práci, pod pracovným overalom to nebolo vidno, žiadne obtiahnuté siluety ani bradavky (pod overalom ešte tričko takže ok)... Staršie kolegyne z toho boli pohoršene, smiali sa (pritom som sa nikomu neukazovala, ani pri prezliekaní ma nevideli, robila som to tak roky kým na to prišli 🙂 teraz chodím všade v lambade s takou tou mini vypchavkou aby nebolo vidno bradavky. Cítim sa ako naostro ale je to lepšie

minenkak
29. apr 2024

@fido69 Čo sú ovisnuté prsia? Ovisnuté prsia alebo ptóza prsníkov znamená ochabnutie prsníkov u žien v dôsledku oslabenia spojivového tkaniva. Príčiny tohto javu môžu byť rôzne

k47
29. apr 2024

Kedysi sa za vzrušujúce považovali aj členky. Prečo? Lebo ich ženy mávali zahalené. Podobne je to s bradavkami. Tam, kde ich väčšina žien skrýva, sa budú považovať za "poburujúce". Tam, kde to ženy neriešia a vystužené podprsenky im vadia, sa nad bradavkami nikto nepozastaví. Vie to byť ovplyvnené aj podnebím. Keď sme väčšinu roka naobliekaní, zvyšok roka si viac budeme všímať odhalené časti tela.

autor
29. apr 2024

@danniiee8 hodis link alebo obrazok tej lambady prosim 🙏

k47
29. apr 2024

Príde mi smutné, keď takto ženy učia vlastné dcéry a ďalšie mladé dievčatá, že bradavky a prsia sú niečo, za čo sa majú hanbiť a cenzúrovať vrstvami molitanu. Zarábajú im na mindráky na pol života 🙁. Pritom je to neoddeliteľná súčasť tela s dôležitou funkciou. A tým nemyslím prilákanie mužov 🙄. Ale odovzdávanie živín vlastnému dieťaťu.
Ak ich chcete vychovávať k etikete, tak radšej povedzte, že zakrývať prsia a bradaky vyzerá elegantnejšie, alebo niečo v tom duchu.

mircalla
29. apr 2024

Vsimnem, nepaci....Mam skor vacsie prsia a vyrazne bradavky, bez podprsenky nejdem ani vyniest smeti.

mircalla
29. apr 2024

@meminka Nevadi ti, ze ti chlapi zizaju na bradavky, kedze ti ich je vidiet? Mne toto vadi a rezolutne nie. Bez podprdy chodim len doma a teda nemam sa za co hanbit, ale nechcem pritahovat tymto pozornost

interjection27
29. apr 2024

Mám veľmi malé prsia a podprsenku nosím málokedy. V zime skoro vôbec. Ak však mám obtiahnutejší top, tak vtedy už áno. V lete jedine ak mám voľné alebo biele tričko. Inak málokedy. Nikdy nič nevidno, je to taká výhoda 😁.

meminka
29. apr 2024

@mircalla ja nemám veľmi výrazné bradavky, takže to nebije do očí. A nenosím ani blúzky a priesvitné oblečenie, skôr voľnejšie tričká.

beronsche
29. apr 2024

@osky len na margo tvojej poznamky o znasilneniach - oblecenie nie je vyznamnym faktorom!
O tom, ze sa vlastne takymto hlupym pristupom obvinuje obet, uz ani nehovorim..
Videla som raz vystavu oblecenia, v ktorom boli zeny znasilnene. Bolo tam presne 0 vyzivavych kuskov.

beata_k
29. apr 2024

Myslim, ze je to absolutne nevhodne. Uz vidim ako by sa tu pohorsovali nad muzom v obtiahnutych nohaviciach s obrysom naradia.

beronsche
29. apr 2024

Autorka - nijako mi to nevadi.. Kym to nie je prvoplanovo vulgarne. Co mi je tiez sice jedno, ale to uz sa zamyslim, preco to dotycna robi.. 🙂
Inak, vo vecernych satach je vacsia katastrofa trciaca podprsenka, nez obrys bradavky.

osky
29. apr 2024

@fido69 dufam,ze to nemyslis vazne...
Povodne domorode kmene s nahymi prsami davat ako formu normality vo vyspelej spolocnosti...
To su predsa ojedinele skupiny vzacnych ludi,ktori sa snazia zit povodnym stylom...
To nemozes globalizovst,predsa...

osky
29. apr 2024

@minenkak slova sa pisu a chlieb sa je...

Skor pride taka myslienka chlapovi pri vyzyvavo oblecenej ci namalovanej zene,ako ked sa oblecie slusne a nie provokativne...

osky
29. apr 2024

@beronsche ved ja netvrdim,ze nemozu znasilnit aj inak oblecenu...
Ale myslim ,ze skor to chlapa napadne pri vyzyvavom odeve...