Prsia ma bolia menej ako na začiatku tehotenstva

29. jan 2024

Stalo sa vám že vás prsia menej boleli okolo 8tt a vsetko bolo v poriadku? Bolia ma skor len vecer , bradavky mam citlive cely den ale v takom 4-6tt som mala tak citlive prsia ze som ani na boku nevedela lezat, podprsenka mi vadila, boli horuce. teraz je to take uplne v pohode znesitelne , mam strach z MA . Na sone uz sediecko bilo. Kontrolu mam az o par tyzdnov.stretli ste sa s tym a vsetko bolo v poriadku?

olivia_c
29. jan 2024

Mna prsia nebola tiez cca od 7 tt a som v 24 tt a nebolia ma stale vobec, ani sa mi nezvacsili, nic.

nairia
29. jan 2024

mna prsia v druhom tehotenstve neboleli vobec... v prvom boleli len prve 2-3 tyzdne a potom uz nie.

jarka0
29. jan 2024

Mňa bolia stále a minimálne o 2 čísla sa mi zväčšili 😩 ako keby som ich mala malé ja už budem potrebovať padáky a nie podprsenku 🤦a to som už 24tt

danielinda
29. jan 2024

Neboj sa, mna do cca 8tt boleli priserne, potom zrazu uplne prestali a zacali boliet opat teraz v 15tt. Kazda to mame inak 😉

tehotna40
29. jan 2024

Aj mňa na začiatku boleli, okolo 8tt to prešlo, a v 16tt sa vrátilo ale tak ze mi vadilo tričko, že sa mi dotýka bradaviek. Teraz to zasa prešlo okolo 24tt. Je to úplne v poriadku, nestresuj ,užívaj si tehotenstvo 😉

sofia1979
29. jan 2024

@jarka0 😂😂😂že padáky to ma pobavilo 👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre