Mám 17 rokov a ploché prsia

Plastická chirurgiaZdravie
natalkaaaaak
22. máj 2020

Ahojte ženy, dievčatá..
Mám 17 rokov a mám taký problém, že bradavky nemám vždy vystúpené. Dosť často sú ploché, akoby do špicu. Pekné bradavky mám keď mi je zima. Akoby stvrdnú a sú také aké majú byť. Trápi ma to a neviem, či je to normálne. Máte s tým skúsenosti?

aylinn
22. máj 2020

@natalkaaaaak no, počkaj ked budeš tehotna čo za štuple budeš mať 😂😂☝️budes si priať aby boli ploché ako kedysi.

gabi000
22. máj 2020

@natalkaaaaak je to normalne. Mám o 10rokov viac a tiez take 🙂

amelia000
22. máj 2020

@aylinn no ja som tehu a nic 😄

aylinn
22. máj 2020

@amelia000 faaakt? Tak je to asi individualne neviem.. ja som len zvedava ako to maly do tej malej pusky napchá😂😂 je mi to až smiešne niekedy keď to vidim

amelia000
22. máj 2020

@aylinn Hej no, chvala bohu som citala, ze to nema vplyv na kojenie. Takze len budem dufat, aby to bola pravda. 😁

petkaaa
22. máj 2020

@natalkaaaaak 😂 a čo si myslíš, že bradavky sú v normálnom stave len keď je ti zima? 😂 normálny stav je, keď sú ploché, stiahnuté a napríklad pod tričkom ti nesvietia na kilometer.
Či chýbali sme na biológii?

0silvia0
22. máj 2020

@aylinn mensie prsia, mensie bradavky, ziadne stuple. Je to fakt individualne.

aylinn
22. máj 2020

@0silvia0 tak autorka nepise ci ma vacsie ci mensie 🙂

amelia000
22. máj 2020

@aylinn mozno preto, ze to moze byt prave registrovany uchyl 🤣🤣🤣 a len si lesti ego nad odpovedami 🤣 nebola by to prva ani posledna takato tema

natalkaaaaak
autor
22. máj 2020

@amelia000 vazne si nepripadam ako uchyl 😂 len ma trapi ci to nebude nejaky zdravotny problem v tom.

amelia000
22. máj 2020

@natalkaaaaak neber to osobne, mali sme tu kadejake temy uz 🤣 nie ak si zena tak je to uplne ok, ziaden zdravotny problem.

lenuliatko84
22. máj 2020

Ak nenarastu mame tu aj plastickych chirurgov.neboj,co nedala pfiroa ,da medicína

taskataska
22. máj 2020

nie je to zdravotny problem a nepozeraj na vyphotoshopovane modelky a playmates. v skutocnosti zenske prsia a bradavky maju tolko tvarov a farieb, ze sa ti o tom ani nesnivalo

heln
22. máj 2020

Tak neviem, ale ked som ja mala 17, tak ma isto netrapil tvar bradaviek. A este, ze by som sa kvoli tomu registrovala prave na forum pre mamicky a bala sa, ze je to zdravotny problem.

anonym0001
23. máj 2020

@natalkaaaaak a čo??? Ja mám skoro 40 a tiež ploche prsia. Chvalabohu, iné by som nechcela. Ak ti to pomôže, chlapov tvoje prsia vôbec nezaujímajú 😁

evittam
23. máj 2020

@amelia000 Nie nemá to vplyv na dojčenie. Mam oddojcene 2 deti😉

tripetta
23. máj 2020

Ty nie si 17 ročná slečna.

kitycat
23. máj 2020

Bradavky stvrdnu pri "podrazdeni". Rozumej nie sexualne drazdenie, ale ked sa babatko snazi prisat na bradavku aby sa napilo. Tak na to su bradavky.... Inak su makke a neforemne

ajka0207
23. máj 2020

@heln ja len ze to moze byt aj zdravotny problem (nevylucujem ze toto je uchyl) ale mna sa na prvom sone (zhruba v 18) doktor pyta ci mam take a take bradavky odvzdy a ze ci ma.take aj mama, lebo to moze byt aj patogenne. Som kukala ako puk.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre